PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 958
ocen
7,3 10 1 30958
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Znalazłam na jednej ze stron coś takiego(jest to wiadomość z 13 sierpnia 2010 roku) i
zastanawiam się czy będzie 6 sezon Zaklinaczki duchów: "Czy to prawda? Już trwają plany nad
kręceniem 6 sezonu Zaklinacza Dusz? Czy na kanale ABC Family pojawi się serial w tym roku,
czy następnym, wszystko się okaże już niebawem W głównych rolach wystąpią: Jennifer Love
Hewitt, David Conrad, Aisha Tylerl, Camryn Manheim, Jay Mohr, Christoph Sanders, Jamie
Kennedy.

Wiemy już o tym, że Melinda pomaga zbłąkanym dusza wejść w światło. Czasami jest ciężko, a
czasami łatwo, lecz Melinda poradzi sobie z każdym duchem, z pomocą swojego synka
Aidena.

Serial jest dość popularny w USA, wiec produkcja 6 sezonu wcale nas nie zadziwi:)

Newsa będę co jakiś czas aktualizowała, jak tylko dojdą nowe informacje." ze strony lastcast .
tv

użytkownik usunięty
monisia130995

Na przełomie wakacji 2010 roku krążyły spekulacje,że kanał ABC (który miał udziały w produkcji serialu) przejmie serial z CBS. Niemniej jednak dyrektorzy stacji ABC nie zgodzili się na dalszą produkcję VI sezonu i serial został anulowany.

ocenił(a) serial na 10

aha.. czyli już nie ma nadziei na dalszy ciąg.. :/ szkoda... chętnie bym sobie obejrzała jeszcze 6 sezon.. bo jakoś jutro ma być w TV ostatni odc. 5 sezonu, ale jakoś tej puenty nie czuję jeszcze :P a fajnie jak serial kończy się jakąś puentą ;-)

użytkownik usunięty
monisia130995

Na pocieszenie powiem,że jest produkowana jest hiszpańska adaptacja serialu Ghost Whisperer,.
Link do trailera: http://vimeo.com/54674449
Już na samym początku widać nawiązania do pierwowzoru. Ciekawe co z tego wyniknie xD

ocenił(a) serial na 10

aha, dzięki.. bardzo lubię hiszpańskojęzyczne filmy ;-)

użytkownik usunięty
monisia130995

Mnie mocno wciągnął El Internado, Laguna negra oraz El Barco w hiszpańskie produkcje. Nawet pokusiłem się o naukę tego języka.;) Czasem miło jest obejrzeć coś innego od "hollywodzkich" filmów, poza tym hiszpańskie seriale mają ciekawy klimat i dużym plusem jest fakt,że odcinki trwają ponad godzinę.;)

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Ja jestem bardzo rozczarowana ostatnim odcinkiem. Tak jakby film został w połowie urwany,. Szkoda, naprawdę szkoda, że wstrzymali się z 6 serią, bo mogło być naprawdę dobrze i przynajmniej film zostałby ZAKOŃCZONY.

Erna_Shorter

Dokładnie mam te same odczucia... Szkoda, że wygrała kasa (choć troche mnie to dziwi, bo współproducentem była Jennifer Love Hewitt) i nie zrobili tego porządnie najpierw rozciągali do granic mozliwości fabułe dodając nowe wątki m.in. brat Melindy, świetliści, cienie itd. a później w jednym odcinku wszystko ucieli :/ Nie ma co się łudzić spekulacje o kolejnych sezonach były w 2010 roku a mamy już 2013...

użytkownik usunięty
yosha69

Najgorsze w tym wszystkim jest,że scenarzyści mieli w planach rozwikłać wszystkie wątki w VI sezonie. Cała ekipa wraz z obsadą sądziła,że VI sezon będzie ostatni a tu CBS nas zaskoczyło. Istnieją spekulacje,że jedynym powodem dla którego, przedłużyli Medium zamiast Ghost Whisperer były właśnie udziału ABC w zyskach podczas spotów reklamowych wyświetlonych podczas emisji Zaklinacza Dusz. Na przełomie 4/5 sezonu GW, stacja CBS wykupiła wszelkie prawa do Medium od NBC. I był pech,że oba seriale miały podobną oglądalność. I jaki był rezultat? Medium otrzymało 13 odcinkowy VI sezon, a rodzimy Ghost Whisperer poszedł do kasacji.
Nawet na promach odcinka widnieje "Season finale" a nie "Series finale"...

Widze, że jesteś świetnie zaznajomiony z tematem no i dzięki wielkie za link :) Bardzo lubie Jennifer Love Hewitt i jako mała dziewczynka oglądałam pasjami Ich pięcioro.
Jennifer właśnie w tym, serialu mnie zauroczyła :) Teraz oglądam The Client List i pomimo zupełnie innej tematyki mam radoche tym większą, że właśnie 10 marca ruszył 2 sezon.

użytkownik usunięty
monisia130995

Nie wiem czy mieliście przyjemność obejrzenia filmiku pożegnalnego. Jennifer Love Hewitt nagrała go po tym jak serial nie otrzymał zielonego światła na kolejny sezon.
https://www.youtube.com/watch?v=dW0EAVxje8U

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Bardzo szkoda, że szósty sezon nie został nakręcony, bo pewnie można by było rozciągnąć pewne wątki, które zostały jakby niedopełnione... Po obejrzeniu ostatniego odcinka czuję pewien... niedosyt. To chyba dobre słowo. Oczywiście, było to dobre, ale takie jakby urwane w nieodpowiednim momencie...

ocenił(a) serial na 10
dominisiaczek99

ja chce 6 sezon mega jest ten film ;*

monisia130995

Uwaga Spojler!-syn Melindy

Czy syn Melindy żyje czy umiera na końcu 5 sezonu

kgryber_2

cZY mELINDA BĘDZIE Z SAMEM??

smatulka627

HALO JEST TU KTOŚ??

ocenił(a) serial na 8
smatulka627

tak będzie cały czas :) nic złego się już nie wydarzy ...

ocenił(a) serial na 8
kgryber_2

przeżyje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones