PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 280
ocen
7,2 10 1 5280
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Ciekawe z kim jest w ciąży? Chyba nie z Bo hmm...

ocenił(a) serial na 8
_AGENT_NSA_

Jeżeli dobrze zrozumiałam, to ojciec Bo mógł przybrać jej postać. Tamsin przespała się z ojcem, a nie z Bo. Jedyne wyjaśnienie według mnie.

ocenił(a) serial na 7
Vicky91

UWAGA SPOILER
Ja też myślę, że ojciec Bo miał w tym swój maleńki udział ;)

NikA_1982

Czemu maleńki? Facet jest zły, ale nie ma co go tak zjeżdżać po całości ;p

ocenił(a) serial na 7
kosovitz

Bo na pewno podszywał się pod Bo i tym samym troszku namieszał jeśli Tamsin jest w ciąży ;) Mi się podoba jego postać więc nie krytykuję po całości :)

NikA_1982

Ja to wiem, chodziło mi o to, że tym słowem można obrazić jego hmm męskość, choć w tym konkretnym przypadku trochę trudno o tym mówić ;p

ocenił(a) serial na 7
kosovitz

Ojj już nie ma co przesadzać z tą obrazą męskości ;)

NikA_1982

Ojj, tak mi się tylko skojarzyło ;]
Tak na serio, pomijając, że to, że wątek się zupełnie nie trzyma kupy, ten odcinek to był chyba jedyny znośny w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
kosovitz

Ten serial w tym sezonie stracił na wartości bardzo dużo. Ten najbliższy odcinek może być niezły.

NikA_1982

To fakt. Na szczęście zostały już tylko 3 odcinki, jak będa na takim poziomie jak ten, to może nie zmienię oceny.

Obstawiam, że Tamsin pewnie urodzi w przyspieszonym tempie i zginie, żeby BO i Lauren adoptowały jej dziecko, Kenzi gdzieś tam mignie, Dyson będzie forever alone, a Vexa nawet nie pokażą, bo o nim zapomnieli.

ocenił(a) serial na 7
kosovitz

Ja zaś obstawiam, że Trick zginie ratując córkę i Bo

NikA_1982

Czyli zmartwychwstanie i znowu zginie?

Ja myślę, że jeszcze coś wymyślą z ta krwią, może Bo jako potomkini Krwawego Króla coś nabazgrze w tej księdze.

_AGENT_NSA_

A po co ten spoiler w tytule?:-/Ludzie myślcie trochę..

ocenił(a) serial na 7
Sanneya

Serial się już skończył, każdy o nim zapomniał... a ty co, że spiler? Nikogo to już nie obchodzi raczej. Mega szybka reakcja z twojej strony.

_AGENT_NSA_

Hmm a nie przyszło ci do głowy, że są ludzie, którzy po latach trafiają na seriale godne uwagi? Nie? No widzisz.. stąd ta reakcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones