PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711692}

Zagadkowi terroryści

Zankyō no Terror
7,9 3 148
ocen
7,9 10 1 3148
Zagadkowi terroryści
powrót do forum serialu Zagadkowi terroryści

Mięło kilka dni

ocenił(a) serial na 10

Minęło kilka dni, a ja dalej nie mogę pozbierać się po końcówce. Boli mnie to, jakie przeznaczenie wybrała sobie ta dwójka bohaterów.
No ale anime wzbudzające wiele uczuć to dobre anime. Przez całą tę niestety krótką serię był dobry klimat, napięcie i dobrze dopasowana muzyka. Ja osobiście niedociągnięć w fabule nie zauważyłam, a przynajmniej ta główna była dla mnie zrozumiała, choć ciężka do przełknięcia i jednocześnie dość banalna.

ocenił(a) serial na 9
Riwarz

Lubię emocjonalne zakończenia dlatego bardzo lubię np. School Days, White Album 2 czy Elfen Lied. A to anime też miało niezłe zakończenie, dodatkowo animacja stała na baaaardzo wysokim poziomie.

Riwarz

Niedociągnięciem i to dużym było poznanie dziewczyny i wciągnięcie jej w swój plan. Typowa deus ex machina.

Azejzel

To żeś dowalił z tą deus ex machiną, jak dla Ciebie jest to całkowicie nielogiczna sytuacja to pozdro dla Ciebie.

_Narvi_

Nope, raczej dla Ciebie. Jak Twoje zaufanie do nieznajomych? No Panie Narvi? Jak Twoje zaufanie? Dasz Pan klucze do mieszkania jakiemuś randomowi z ulicy? Kluczyki do auta? Może hasło do banku? Nie? No cóż - gdybyś miał plan związany z bombą nuklearną to raczej też byś nieznajomego w ten plan nie plątał.

Azejzel

Przecież nie ufali jej bezgranicznie, mieli ja cały czas na oku. Co do planu związanego z bomba to nie byla w niego wtajemniczona, nie wiedziala gdzie ta bomba sie znajduje.

_Narvi_

Nie ma znaczenia... Znała ich tożsamość - nie ma żadnej logiki, w tym żeby pozwolić kompletnie nieznajomej osobie na poznanie tajemnic, które mogą ugodzić w plan. Jeszcze raz - zapytaj SIEBIE czy byś ją dopuścił tak blisko na ich miejscu.. Jeśli odpowiedź jest "nie" to znaczy że jest ona deus ex machiną, i tyle. Dla mnie ona nią jest, jak zapewne dla 99,99% ludzkości.

Azejzel

Ludzie nie zawsze postepuja logicznie, a przeciez nie bedziemy nazywac kazde nielogicznego zachowania człowieka deus ex machiną. Patrzac na przeszlosc glownych bohaterow i to, że nie chcieli żeby ktos zginal przez ich akcje jesem w stanie zrozumiec, że dali szanse dziewczynie na przeżycie. Tyle procent ludzkosci to na pewno nie zna znaczenia tego pojecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones