Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Saul Gone

1h 10m
9,2 1 357
ocen
9,2 10 1 1357
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e13

Pinkman?

ocenił(a) serial na 10

Zdaje mi się, że możemy śmiało wysnuć taką tezę, że najlepiej z tych wszystkich najważniejszych postaci żyć sobie będzie albo żyje ( mam taką głęboką nadzieję)- nasz ulubiony Jesse. Wiadomo warto czekać do końca co się wydarzy z Gene, ale jak myślicie co porabia nasz Pinkman w bezkresnej kanadyjskiej dziczy? Moje opcje: zajmuje się rybołówstwem, jest barmanem, mały ale solidny drewniany domek gdzieś w lesie, czyli żyje z dnia na dzień, albo posłuchał rady Pana White i pręży swoje mózgowe zwoje.

ocenił(a) serial na 10
PrzemooDX

Jesse żyje pewnie tak samo, jak żył Gene, więc nie wiem, czy to takie kolorowe życie, w którym musisz ciągle się za siebie oglądać z obawy, że ktoś Cię rozpozna. Niby jest wolny, ale zniewolony przez okoliczności, samotność i własny strach. Jimmy poszedł do więzienia, więc jest formalnie zniewolony, ale jednocześnie wewnętrznie wyzwolony, poza tym ma szacunek nie tylko wszystkich więźniów, ale także strażników. Nie jest sam. Odzyskał też Kim. Z pewnego punktu widzenia jest bardziej wolny niż Jesse. :)

ocenił(a) serial na 10
olelali

Dokaldnie! Mysle , ze paradoksalnie jest bardziej wolny niz Jessie.
Poza tym nie wiem czy szacunek wszystkich wiezniow jest taki cool:-) Ok, w okolicznosciach, w jakich akurat przebywa, moze i mu sie to przyda, jednak ogolnie jest to obciach. Tak jak w Polsce obciachem jest to, ze partia PO zawsze wygrywa w wiezieniach:-))) Wstyd!

ocenił(a) serial na 10
olelali

Miałem dokładnie takie przemyślenie, że Jimmy w więzieniu jest dużo bardziej szczęśliwszy niż Gene.

ocenił(a) serial na 3
PrzemooDX

Najlepiej skończył White, bo jego cierpienie trwało najkrócej, nawet go nie złapali.


A Jesse był dla mnie najbardziej irytująca postacią w BB - niezrównoważony psychicznie dzieciak

ocenił(a) serial na 10
SS5555

Nareszcie znalazlam bratnia dusze Jesli chodzi o Jessiego:-)
Totalnie mnie jego postac irytowala i zastanawialam sie, jak mozna byc takim glupim:-))))

ocenił(a) serial na 10
PrzemooDX

Jesse nie jarał się "grą" jak Walt i Saul, dawno już chciał się z niej wymiksować i naprawdę zależało mu na tym, by zostawić stare życie za sobą. Na pewno więc nie będzie próbował wrócić w stare koleiny, tylko za radą Mike'a będzie mieszkał sobie na Alasce, prowadząc spokojny, cichy i - mam nadzieję - szczęśliwy żywot człowieka poczciwego :). Tak to sobie przynajmniej wyobrażam i tego życzę tej postaci.

ocenił(a) serial na 10
ankra_fw

I bedzie budowl drewniane skrzynki:-)

ocenił(a) serial na 10
Donarek

Do których będą pakowane butelki Zafiro Anejo :)

ocenił(a) serial na 10
ankra_fw

To jest dobre, że zostawili przyszłość Jessego otwartą. Po El Camino wiele osób pisało, że wątek Jessego został domknięty, ale nie, El Camino jedynie przetransportowało go z miejsca na miejsce, nadal nie wiemy jak sobie poradzi. I tak powinno zostać.

ocenił(a) serial na 10
andand22

Też nie mam potrzeby, żeby kręcili jakiś kolejny film czy serial o jego losach, jak dla mnie to uniwersum zostało pięknie zamknięte. Lubię natomiast myśleć, że Jesse będzie się trzymał z dala od kłopotów, pracował uczciwie i spokojnie dobie żył wśród lokalnej społeczności. On naprawdę pod koniec już serdecznie nienawidził narkobiznesu i chciał się z niego wyrwać, tak jak Nacho, któremu niestety się to nie udało. Niech więc Jesse będzie wolny za siebie i za Nacho, choć nigdy się nie spotkali.

ocenił(a) serial na 10
ankra_fw

"Lubię natomiast myśleć, że Jesse będzie się trzymał z dala od kłopotów, pracował uczciwie i spokojnie dobie żył wśród lokalnej społeczności."
Właśnie tak samo myślę i z tego powodu nie chcę kontynuacji jego losów, bo byłyby z tego nudny serial ;) Jessy dla mnie najbardziej pozytywna postać z BB która przeszła jakąś drogę i się czegoś nauczyła.

PrzemooDX

nie kanadyjskiej dziczy tylko Alaska :)

ocenił(a) serial na 10
PrzemooDX

Pinkman nie ma kolorowo. On musi cały czas się ukrywać bo obecnie jest najbardziej poszukiwanym Amerykaninem w Stanach. Próby normalnego życia nie będą łatwe bo będzie cały czas presja rozpoznania oraz praktycznie brak pleców przy złapaniu bo Hank który wyciągał rękę do Pinkmana zginął. Życie koczownicze na Alasce też za wiele nie oferuje. Nie zdziwi mnie jak po prostu Jesse spełni swoje marzenie o życiu na Alasce jak to mowil W Breaking Bad, a potem będzie wyczekiwał na zgarnięcie. Wiecznie uciekać nie da rady. Ale to już możemy domniemywać. Mamy pokazane życia Saula i Waltera na wygnaniu, przy Jesse możemy domniemywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones