Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Saul Gone

1h 10m
9,2 1 358
ocen
9,2 10 1 1358
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e13

Finał świetny. Przyznaję, że sam nie wiedziałem jak to zakończą, wyszło świetnie. Jim wreszcie zrozumiał, że bez Kim, względnie bez rozliczenia się z tym co się przy jego udziale wydarzyło, nie ma po co żyć. Poświęcił ugodę z prokuraturą bo uświadomił sobie wreszcie, że jak wyjdzie po tych 7,5 roku to bez tego "zamkniecia" przeszłości nie będzie miał po co żyć. Natomiast 86 lat w anglosaskim prawodawstwie to może być w realu równie dobrze te 7,5 roku lub niewiele więcej jeśli nie odwali jakiegos numeru. To zupełnie inne prawo niż w Europie (w tym w Polsce), inne zasady. Tak wiec taki zrównoważony happy end jak dla mnie :)

ocenił(a) serial na 10
kolozeroza

W tym wypadku wątpię ze będzie Happy end. To mimo wszystko groźny więzień który wie jak grać prawem. A tu mówimy przy okazji o człowieku, który nauczyciela chemii którego by odstrzelili kuzyni Salamanca przy pierwszej lepszej okazji pomógł wciągnąć na szczyt układów narkotykowych. Z więzień federalnych tez ot tak wcześniej nie wypuszczają. Musiałby dostać ułaskawienie lub pójść na jakieś układy z państwem- ale tu nie ma możliwości ani zapewne chęci sprzedać Pinkmana . Gdyby trafił może do jakiegoś typowego pierdla, może byłoby łatwiej.

ocenił(a) serial na 10
seweryn2010

Wystarczy żeby sprzedał im gościa od odkurzaczy a by się na pewno dogadali.

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Choma

Kwestia jeszcze w ile spraw był zaangażowany i w ilu pomogłoby zamknąć temat i złapać wszystkich. Ale sam fakt że Ed by poprowadził do Pinkamana, który jest teraz najbardziej poszukiwanym gościem, mógłby mieć znaczenie spore w kontekście ewentualnych porozumień. Kwestia jednak chęci Jimmy'ego i jednak w ilu sprawach „znikacz” maczał palce.

ocenił(a) serial na 10
seweryn2010

No i git. Mamy materiał na przynajmniej mini serial o Jessiem :)

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Choma

Raczej nie powstanie. Zbytnio nie ma tu o czym tu kręcić. Do gry nie ma zamiaru wracać co dał do zrozumienia wymarzony wyjazd na Alaskę. A kręcenie monotonnego serialu gdzie będzie siedział zestresowany jak Gene czy uciekał po wykryciu za wiele nie wniesie już.

Podejrzewam też że sam Saul kartą przetargową Pana od Odkurzaczy nie zagra. Zorientowałem się niedawno że przy aresztowaniu miał przy sobie wizytówkę z formułką. Nie zdziwi mnie jak Federalni wzięli już go na radary. I też nie sądzę że sam ma chęci, bo jednak serial by gdzieś to zasygnalizował. Zostawiono wiele kwestii do swobodnej interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones