PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92048}

Złotopolscy

3,3 18 403
oceny
3,3 10 1 18403
Złotopolscy
powrót do forum serialu Złotopolscy

Żaden nie może się z nim równać. "Klan" i inne są sztuczne i nudne, nie da się tego oglądać. To jest jedyny polski serial który można oglądać bez znudzenia po kilkudziesięciu odcinkach!

ocenił(a) serial na 4
Villandra_swietlista

Twoja propaganda niewiele zdziała
każdy normalny człowiek wie że złotopolscy to badziew

kampoeta

Popieram!!! Złotoplscy to tandeta! Klan to jedyny porządny polski serial i cała normalna, ambitna część Polski jest tego zdania! Filmwebowicze - nie dajcie się zwariować: wybierzcie KLAN!

kampoeta

Popieram!!! Złotoplscy to tandeta! Klan to jedyny porządny polski serial i cała normalna, ambitna część Polski jest tego zdania! Filmwebowicze - nie dajcie się zwariować: wybierzcie KLAN!

ocenił(a) serial na 1
Kreseczka

Brednie. Wróżę wam ponurą przyszłość. Wasza bikiniarstka organizacja wkrótce się rozpadnie; nasza będzie trwać wiecznie!


Każdy mason popiera Złotopolskich.

Każdy normalny - Klan

ocenił(a) serial na 7
Kreseczka

Klan był nudny. Dobry tylko dla starych bab. Złotopolscy łączyli pokolenia!

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

Najlepszy polski serial...

Buahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha !

Villandra_swietlista

Przecz ze "Złotopolskimi" - niech żyje jedyne, niepowtarzalne "Dzieci, umyjcie rączki" Rysia z "Klanu"!

użytkownik usunięty
Gladka

Tak jest ! Całkowicie się z Wami zgadzam, Towarzyszko Gładka.

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

hahahaha "towarzysze", tu was boli....
róbcie co chcecie klan może oglądać ZŁOTOPOLSKICH z głębokiej otchłani!!!!

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

Dzień dobry.

Na samym wstępie chcę powiedzieć, że nie chciałbym żadnych kłótni, lecz kulturalną rozmowę. Wiem, że należymy do dwóch przeciwnych drużyn, ale... Kiedyś oglądałem z chęcią "Złotopolskich", dokładnie do wakacji 2003 roku, a potem już tylko czasem. "Złotopolscy", obok "Klanu" i "Na Dobre I Na Złe" byli jednym z moich ulubionych polskich seriali. Serial ten odróżniał się od pozostałych polskich telenowel tym, że czasem można było się uśmiechnąć, a na przykład przy oglądaniu "Klanu" czegoś takiego nie ma. Moją ulubioną postacią w serialu był Dionizy Złotopolski grany przez ś.p. Henryka Machalicę. Od jego śmierci już nie oglądam tego serialu, bo już wtedy zaczął obniżać swoje loty. Dla mnie "Złotopolscy" są dwoma różnymi serialami. Jeden jest do śmierci Dionizego (i temu dałbym ocenę nawet 9/10), a drugi od jego śmierci do teraz. Zdarzyło mi się obejrzeć kilka nowszych odcinków, ale już nie były tak fajne, jak kiedyś. To już nie ten sam klimat. Fajnie było czekać cały tydzień z niecierpliwością, aż do godziny 15:30 w soboty i niedziele na TVP2 zaraz po "Familiadzie" na kolejny odcinek.

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

A "Klan" też miał swoje wzloty i upadki. Bywały czasy, że już nie mogłem na to patrzeć. Ale widzę, że teraz scenarzyści się wzięli i zaczęli coś wymyślać. Należy też pamiętać, że "Klan" i "Złotopolscy" ruszyli mniej więcej w tym samym czsie i są jednymi z najstarszych polskich telenowel. Ale moim zdaniem pionierem w tej dziedzinie był serial "W Labiryncie", który notabene był całkiem fajny. Mogliby go kiedyś jeszcze puścić.

Ale co zrobić, wojna jest wojną... Klan, albo śmierć !!!!

ocenił(a) serial na 1
Villandra_swietlista

Podoba mi się twoje podejście do sprawy Tow. Rick Blaine. ja sam czasami nie potrafię utrzymać nerwów na wodzy. Po prostu gdy wrogowie mnie obrażają robię to samo w stosunku do nich, tylko że w jeszcze mocniejszy i bardziej uszczypliwy sposób. Na początku również chciałem wszystko robić kulturalnie. Szkoda, nie udało mi się niestety...

użytkownik usunięty
ct23

Widzisz Towarzyszu I Sekretarzu Cześku, dlatego masz do dyspozycji nas. Człowiek chce kulturalnie porozmawiaćna różne tematy, bo go zaraz wyśmieją, lub obrzucą błotem. W takiej sytuacji trzeba zebrać całe ZKKR i przepuścić zmasowany atak na takiego delikwenta. Ostatnio się o to prosi Towarzysz Znawca Ekranów. Niestety niektórzy użytkownicy tego portalu są zbyt głupi i prymitywni na kulturalne rozmowy. Wolą od razu wyciągnąć ciężką artylerię i przystąpić do ataku. Ale ich czas się powoli kończy. ZKKR zatriumfuje...

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

Bardzo podoba mi sie twoje podejście do sprawy "towarzyszu" Rick Blaine, zgadzam się w większości z twoją wypowiedzią kilka komentów wyżej. Ja również oglądałam ZŁOTOPOLSKICH dla śp H.Machalicy, teraz oglądam z sentymentu..
Zresztą prawdę mówiąc w ogóle nie oglądam telewizji - brak czasu i ochoty.... Więc kiedy już, to na pewno nie byle co!
klanu nie oglądałam nigdy... Naprawdę próbowałam się zmusić, bo kiedyś panowała na niego swoista moda! Dla mnie te wszystkie wydarzenia byly nieprawdziwe, dialogi sztuczne, aktorzy drewniani..
Więc mimo to, że niczego nie oglądam, nigdy nie zgodzę się ze klan jest serialem dobrym!!
"Towarzyszu" Cześku, kto cię obrażał?? O ile pamiętam to TY rozpocząłeś działalność tej twojej organizacji od tych naiwniutkich haseł typu klan albo śmierć albo wyzywając innych od masonów i sekciarzy. Dotyczy to też innych członków... Ja wiem, że usilnie próbowałeś i próbujesz wypromować na filmwebie i robisz to wszelkimi dostępnymi środkami, ale nie obwiniaj za swoje czyny innych. Uprzedzając argumenty-) spójrz na swoje wypowiedzi na forum i blogach.
Zresztą róbcie co chcecie - ZŁOTOPOLSCY są wyżej;)

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

Czemu złotopolscy mają wieksza srednią od klanu :o???

użytkownik usunięty

Tego nawet MY nie wiemy :) Dlatego powstał ten Komitet, do którego my należymy. Zachęcamy ludzi, aby dawali "Klanowi" 10, a "Złotopolskim" 1. Wytropienie 534 osób, które głosowały na ten serial (nie liczę członków ZKKR) nie będzie problemem, a wtedy się z nimi policzymy (a zwłaszcza z ocenami powyżej 5/10).

Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 1

TAK TOWARZYSZE OBALIMY GOWNOPOLSKICH!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!ARAFATKI NA GLOWY KALACHY DO RAK I HEJA!!!!!!!JAZDA JAZDA CZERWONA GWIAZDA!!!!!!!!!!1

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

"Wytropienie"?!;P
I tu się właśnie różnimy... W kręgach FWK obracają się ludzie którzy naprawdę lubią/kochają ten serial i dlatego go bronią.Jesteśmy tu wszyscy z potrzeby serca, dobrowolnie!!!
A ta wasza organizacja (sory zawsze zapominam jak szedł ten skrót) i ci niby "fani"?? To kilku prawdziwych fanów i rzesza użytkowników których nęka grupa natrętów i dla świętego spokoju zrobią co chcecie i nic więcej..... Smutne trochę prawda??;)

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

Viva la ZŁOTOPOLSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

Ja wam powiem, ze moja babcia to kobieta starej daty ( no w końcu jest babcią ) i kiedyś byłą wielką fanką złotopolskich, a teraz przestała ich oglądać .... to coś musi znaczyć ...
Ja tam nie głosuje ani na złotoposlkich ani na klan, bo oba seriale różnia sie tylko aktorami i ciągną sie jak Moda na sukces.
Nie chce obrażac fanów, bo kazdy ma prawo oglądać to, co zechce. Mi sie nie podoba żaden polski serial więc zadnego nie oglądam, skupiam sie na LOST i DH :P
Pzdr for @ll

ocenił(a) serial na 10

nie no tak sobie czytam to forum już od paru godzin i chyba zdecyduję się obejżeć klan. niech mi tylko ktoś napisze w jakie dni i o których godzinach to leci. nie oglądałam klanu chyba dobre pare lat. a wiecie kiedy przestałam? jak była głośna sprawa z aborcją i różową akcją przeciwko rakowi piersi. i mniej więcej wtedy w klanie na pani, żona tego doktora (już nic nie pamiętam) zachorowała na raka i zaszła w ciążę, która była zagrożeniem dla jej życia i miała dylemat itd. pomyślałam wtedy, że to jest już za bardzo naciągane. no ale ok, czas leczy rany, obejrzę klan, tylko napiszcie kiedy leci. z góry dzięki.

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

A ja się zgodzę. "ZłotoPolscy" to serial co ma fabuły (za przeproszeniem) o dupie-marynie (czyli w sumie mało istotne problemy) ale robią o niebo lepszą robote niż "Klan", "Na wspólnej", "M jak Miłość" czy "Magda M" (gdzie na siłę wymyślają Bóg wie jakie historie) i przynajmniej jest z czego się pośmiać.

"Złoto Polscy" to serial o prostych problemach bez większych fabuł...

ocenił(a) serial na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones