Yellowstone (2018-2023)
Yellowstone: Sezon 5 Yellowstone Sezon 5, Odcinek 8
Odcinek Yellowstone (2018-2023)

A Knife and No Coin

50m
7,8 207
ocen
7,8 10 1 207
Yellowstone
powrót do forum s5e8

Nie było w tym odcinku nic spektakularnego, żadnego ważnego wydarzenia ot nagle się pojawiły napisy.

ocenił(a) serial na 10
villemo75

Na imdb jest jeszcze 6 odcinków bez dat ale z tytułami.

villemo75

Gdzie obejrzeć można ten serial?

slumichalptp

Ja mam z gryzonia.

ocenił(a) serial na 10
villemo75

Było sporo ważnych wydarzeń, a do końca sezonu jeszcze 6 odcinków.

HRA

A to mnie zaskoczyłeś bo byłam święcie przekonana, że 8-smy to finałowy

HRA

No miałam trochę racji - podzielili sezon na dwa etapy i teraz zakończyli aby od odcinka 9 rozpocząć drugą część latem 2023.

ocenił(a) serial na 9
villemo75

Dzięki za info, bo właśnie oglądam ósmy odcinek i akcja zamiast się prostować, to zapętla jeszcze bardziej!

Kaehtan

Jak usuną parę raków tego serialu jak np. Summer to akcja może rozkwitnąć jeszcze bardziej. Na razie watki biznesowo-polityczne najciekawsze.

ocenił(a) serial na 5
villemo75

Jakbym wiedzial, że to ma jeszcze potrwać to bym skończył na 2 sezonie, a tak to z ciekawości dojechałem do końca. W tym serialu brakuje jeszcze tylko żeby kosmici na ranczo wylądowali.

villemo75

Listopad 2024.

perun_6

Pożyjemy zobaczymy, miała być II połowa 2023 roku jeszcze niedawno

villemo75

Sheridan wziął się za Four Six, w którym ma zagrać Matthew McConaughey, choć on też zaczyna robić się niecierpliwy, bo zdjęcia już dawno miały ruszyć. Natomiast problem z dokończeniem Yellowstone jest przez Kevina Costnera, który namieszał. Serial ma być dokończony bez niego.

ocenił(a) serial na 8
HRA

Tylko czy powstaną? To chyba wie tylko Costner,lubię faceta ,ale trochę kijowo się zachowuje ,serial przywrócił go do Topu ,a on się teraz wypina ,z samego szacunku powinien nagrać te 6 odcinków ,ale wiadomo to biznes ,tu nie ma sentymentów ,a tym bardziej ,że już podobno zaczął kręcić Horizon

Bartek_990

Z najnowszych wieści wynika, że nie zagra. Zaangażował się w Horizon a Sheridan w 6666. Natomiast Yellowstone będzie dokończony bez niego.

ocenił(a) serial na 10
villemo75

A tak na marginesie: po co ty ten serial oglądasz jak nieustannie na wszystko narzekasz?

HRA

Wcale nie nieustannie i nie na wszystko, o pierwszych dwóch sezonach piałam z zachwytu, od trzeciego zaczęłam narzekać bo jest na co a zawsze mi szkoda, jak psuje się coś dobrego scenariuszem bez pomysłu.

villemo75

Tam, gdzie oglądasz są wszystkie sezony, z napisami są? Czekam i czekam, aż na Paramont puszcza, a chyba nie mają zamiaru xP

justyns6969

1, 2 i 5 nawet z lektorem

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Dzień dobrý, proszę gdzie mogę znaleźć z lektorem. Zgóry dziękuję

dawiola

na skyShowtime, zanim ruszył znalazłam na gryzoniu

ocenił(a) serial na 8
villemo75

W zeszłym roku podano,że sezon 5 będzie mieć 14 odcinków. W pierwszej cześci pierwszych 8 odcinków. Prawdopodobnie od marca 2023 od 9 do finałowego 14 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Na Skyshowtime tylko 4 odcinki.. gdzie reszta

siwy_rawa

Pewnie wrzucą na dniach, ja już obejrzałam i w sumie nie ma jakoś wybitnie na co czekać.

ocenił(a) serial na 9
siwy_rawa

Co tydzień jeden odcinek, dziś patrzyłem - jest już 5, tak samo jak 1923...

ocenił(a) serial na 9
pd_beatle

Domyślam się, że jeśli Costnerowi wystarczy jeszcze troszku centów to nakręci 6 sezon. Fakt 8 odc. kończy się nad wyraz niepoprawnie. To jest też zależne ile stacji kupuje serial i jaka jest oglądalność. Należy zacząć oglądać od serialu "1883" potem "1923" i dopiero Yellowstone. Do scenariusza można się czepiać ale do krajobrazów Montany to już chyba nie :)

ocenił(a) serial na 8
daydrimer

Ale jeszcze 5 nie skończyli i podobno Costner robi jakieś problemy ,co do czasu jego obecności na planie ,więc zobaczymy jak to będzie ,a może Sheridan na tyle wkurzył się na Costnera ,że postanowi go wykończyć od razu w pierwszym odcinku po przerwie ,choć to chyba mało prawdopodobne .

ocenił(a) serial na 9
Bartek_990

Dzięki. Czytam, że Internet szaleje co dalej z serialem.

Bartek_990

To już raczej oficjalne. Serial będzie dokończony bez Costnera, aczkolwiek z pełnym szacunkiem do jego postaci. Chłopaki się rozeszli, Costner kończy Horizon Saga a Sheridan zaczyna 6666 i kończy Yellowstone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones