Yellowstone (2018-2023)
Yellowstone: Sezon 5 Yellowstone Sezon 5, Odcinek 8
Odcinek Yellowstone (2018-2023)

A Knife and No Coin

50m
7,8 210
ocen
7,8 10 1 210
Yellowstone
powrót do forum s5e8

Beth

ocenił(a) serial na 10

mam nadzieje, ze ta niezrownowazona, uprzywilejowana psychopatyczna postac zniknie w czesci 2 sezonu5. Wraz z sezonem 4ym im dalej, tym bardziej zal mi Jamiego, ze po nim jezdzi jak chce. Szkoda tylko, ze zabil ojca. Mm nadzieje, ze pomimo tego, ze jest zyciowo nieporadny utrze jej nosa, bo juz naprawde mnie wkurza postawa Beth.

ocenił(a) serial na 8
malgoskalato

A ja mma nadzieję, że płaczek Jamie w końcu zostanie zniszczony przez nią. Niby taki cwany a daje się robić jak dziecko.

seban_mes

Ktoś z Was kojarzy gdzie i kiedy podziała się matka dziecka Jamiego?
Było to pokazane? Jeszcze chwilę była zanim Jamie zabił biologicznego ojca, a później mam wrażenie zniknęła bez wyjaśnienia, a później już Jamie był zajęty Sarą z Market Equities.
Może jeszcze nawiążą do niej w drugiej części 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 6
Zielony_M

To postać stworzona tylko po to żeby Jamie miał syna. Na początku miałem nadzieję że ma ukryty cel, bo wlazła na niego od tak, ale to tylko pusta postac.

malgoskalato

Wyciął jej podwozie... co zaważyło na jej życiu. On sobie żyje jakby nigdy nic, a ona...

ocenił(a) serial na 5
malgoskalato

Im dłużej oglądam ten serial, tym mniej lubię Jamiego. Ciągle te same błędy popełnia, ciągle podejmuje tchórzliwe decyzje i daje sobą manipulować. Co sezon wbija ojcu nóż w plecy a po kilku odcinkach przerażony z podkulonym ogonem wraca błagać o wybaczenie.
Strasznie jednowymiarowi są ci bohaterowie, przewidywalni i schematyczni. Nikogo się nie da lubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones