PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119655}

Yattaman

Yattâman
7,5 6 546
ocen
7,5 10 1 6546
Yattaman
powrót do forum serialu Yattaman

Bajka sprzed 10 lat

użytkownik usunięty

Pamiętam jak oglądałem Yattamana, Gigiego na polonii 1 w 94-95r., rano szczególnie!! Można powiedzieć że cała moja rodzinka oglądała:) codziennie! i się śmiała!!! Wtedy to były czasy!! :D

Ja też.
Słodkie czasy dzieciństwa.... :)

ocenił(a) serial na 10
Tomrejten

Takie czasy się pamięta całe życie:) najlepsze lata dzieciństwa

Betinka

dokładnie :D
pamietam tez inne bajki, aczkolwiek nie moge przypomniec sobie ich tytulow :(

hehe. dokladnia. Ja osobiscie najabrdziej lubilem "Kapitana Hawk'a", choc Yattaman tez nieczego sobie ;)

otrekg

Był jeszcze Yattodettaman (nie wiem czy dobrze napisałem). Też był fajny.

Mithrill

Yattodetaman, czyli w Królestwie Kalendarza, ach...to były czasy :D

tu jest piosenka na wejście:
http://www.youtube.com/watch?v=hKdMQ3pAEX4

ocenił(a) serial na 10

też pamiętam..... też zawsze sobie podśpiewywałam hi hi "Yattaman Yattaman" super była ta bajka i pamiętam jeszcze jedną... bodajże "Generał Daimos" sie to coś nazywało ... o takim robocie. Niezapomniane czasy dzieciństwa... aha i była jeszcze jedna.... o Gigim - takim, co to lubił zagladać dziewczynom pod sukienki i najbardziej lubił różowe majteczki :P kto pamięta ??? pozdro :D

ocenił(a) serial na 8
Madi_4

Ja to pamiętam :D
Pamiętam jak bylem mały to zawsze rano oglądałem bajki na Poloni 1 i to jeszcze na czarno białym telewizorze. Ah to były czasy :D

blood

O rany, też to oglądałam :D To była jedna z moich ulubionych bajek.
Ahhhh...

Veridell

ale ta bajka zboczona była, przeciez ta zła kobieta (^^) zawsze pod koniec odcinka wyskakiwała z ciuchów :D ale wtedy to były dobre czasy, dzisiaj to nawet torebki są niemoralne^^

ocenił(a) serial na 5
Madi_4

Ja pamiętam! małe sprostowanie: Gigi lubił tylko i wyłącznie białe majteczki. Jak chcesz oglądnąć wszystkie odcinki Yatamana to zapraszam tutaj: http://www.baje.pl/category-46-1-1.html
Na you tube można znaleźć Gigi-ego po polsku:
odcinek dziwny mecz (1 część) http://www.youtube.com/watch?v=K1m0NHOSlhg
dziwny mecz (2 część) http://www.youtube.com/watch?v=1yUg4cG-0XM

ten użytkownik ma też parę innych odcinków Gigi-ego, warto obejrzeć.

nie ma to jak bajki na poloni 1 . ale tsubasa najlepsza bajka zaraz za nim yattaman

ocenił(a) serial na 10

Powinni wydac wszystkie bajki z Poloni 1, z tamtych czasow na DVD ;]

Taaa Yattaman i Gigi to były świetne bajki, a patrzał ktoś na Sally czarodziejke?? :D

Ehh... jedna z moich ulubionych bajek... szkoda że już nie leci TToTT

ocenił(a) serial na 9

Wiecie, ciekawe,bo mój kolega Włoch też kojarzy te wszystkie bajki z dzieciństwem i ma do nich olbrzymi sentyment. Pamiętam,że mimo,że w większości były to japońskie kreskówki z lat 70, 80-tych, to dubbing był włoski. Chyba Polonia 1 skupowała je od jakiejs włoskie tv. No chyba,że to oczywiste.

ocenił(a) serial na 9

A pamiętacie jeszcze z tej grupy kreskówke Zorro? Pamiętam,że strasznie mi się podobała.

ocenił(a) serial na 5
____3

ja pamiętam.http://www.youtube.com/watch?v=O3XlSCdjrH8
Ale dla mnie yataman wymiatał wszystkich :-)

tomasz_popiolek

Zorro! Ja pamiętam! :)
A Yattaman... Moja ukochana bajka z dzieciństwa!
Znalazłam przez torrenta na DVD, ale niestety dwa sezony są po japońsku i nie mam polskich napisów :(

Taak to byly czasy!! Na Poloni lecialo sporo takich seriali!! I o ile pamietam to u nas szly z dubbingiem włoskim i na to polskim lektorem.

Ehhh te czasu... :) miło się wspomina :P

ocenił(a) serial na 10
Matt_888

Ja jeszcze pamiętam anime: Bia - Czarodziejskie wyzwanie z Polonii 1. :) Druga z czarodziejek nazywała się chyba Noma.

ej a pamietacie taka bajke co taki chopaczek i pies co gadal podrozowali po wymiarach bo jakis diabel z jednym rogiem ulamanym porwal mu dziewczyne????????????? prosze o pomoc ;P dzieki

maxik_3

"Fantastyczny świat Paula" - też to lubiłem.

Lubiłem też "W królestwie kalendarza", "Gigiego", "Sally czarodziejkę" i "Bię". "Yattaman" był chyba najgłupszą kreskówką ze wszystkich, ale i tak mam do tego sentyment - czasy beztroskiego dzieciństwa. Wtedy wszyscy moi rówieśnicy to oglądali.

ocenił(a) serial na 9
Trojden

Idz do diabla Docuro Bej xD hahah uwielbiam te wszystkie bajki ktore nasze roczniki glownie od 80 do 89 ogladalo wielki sentyment do nich mam Yattaman,Bia,Sally Czarodziejka,Ksiega Dzungli,Tsubasa,Czarodziejskie Zwierciadelko,Pojedynek Aniolow,Zorro,Syrenka Mako,Magiczne Igraszki,Gigi,Krolewna Sniezka,General Daimos,Tajemniczy Ogrod,Baseballista,W Krolestwie Kalendarza,Rodzina Traperow najmniej tygrysia maske :)

ocenił(a) serial na 8
andzia192

hmmm to chyba była Rodzina Trappów ;)

ocenił(a) serial na 9
Zeke

Faktycznie mały błąd :)

Uwielbiałam motyw w Kapitanie Hawku jak piłkarze biegli przez boisko "pod górkę" i na horyzoncie za górką wynurzała się bramka przeciwnika. Nie ma to jak "równe" boisko, hehe ;) No i piłka, która kopnięta leci przez boisko przez pół odcinka ;D Człowiek miał to w nosie, i tak oglądał - to był klimat! Pozdrawiam! ^^

ocenił(a) serial na 10
Scythe_2

Cóż,należałoby poprawić autora tematu i napisać - bajka sprzed 20 lat (a tak naprawdę to sprzed 40! sic!)
TO BYŁY CZASY !^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones