Xo, Kitty
powrót do forum 1 sezonu

OKROPNE ZĘBY!!!

ocenił(a) serial na 4

Nie mogę dosłownie się nadziwić, że główną rolę, może grać dziewczyna z szarożółtymi zębami, każdy osobno wystąp. Masakra

Eunicze

Nie no lepiej jakby były sztucznie białe,takie amerykańskie XD

ocenił(a) serial na 8
Eunicze

Ona grała też w filmach

ocenił(a) serial na 8
Eunicze

Dziewczyna ma 19 lat, spokojnie, jeszcze zdąży zrobić sobie zęby.

ocenił(a) serial na 6
Eunicze

Nie uważam, żeby ocenianie kompetencji aktora powinno opierać się na wyglądzie jego zębów. Dodatkowo uważam, że ważne jest, aby pokazywać różnych ludzi, o różnych cechach wyglądu, aby przestać tworzyć w popkulturze obrazy idealnych ludzi. Ktoś może nie chcieć oglądać produkcji, w której gra aktor(ka) "z szarożółtymi zębami, każdy osobno wystąp", ale czy w takim razie w realnym świecie, też nie rozmawia z ludźmi, bo nie mają idealnych zębów??

Eunicze

Tu nie chodzi o to, żeby oceniać kogoś po zębach. Ale to produkcji powinno zależeć, żeby zęby głównej aktorki nie odrywały odbiorcy od fabuły. Tutaj dla osób wrażliwych może to być nie do przeskoczenia. I tu nie chodzi o rozmieszczenie uzębienia ale o kolor, który niestety nie wygląda na 'zdrowy'. Troszke dziwię się samej aktorce, że na potrzeby serialu nie skorzystała z kuracji wybielającej przed nagraniami. Co do samej gry aktorskiej i serialu- niestety słabizna, mimo, iż nastolatką nie jestem, lubię oglądać takie produkcje. Do serii " do wszystkich chlopakow..." zdecydowanie jeszcze wrócę. Tutaj zbyt wielkiej oglądalności nie przewiduje

angelFilmWeb

Zdrowe zęby to nie tylko białe zęby. Chyba ktoś się za dużo reklam naoglądał zamiast porozmawiać z prawdziwym dentystą.
Skoro to serial dla nastolatek to tym lepiej, że grają w nim osoby z naturalnym wyglądem. Młodsi widzowie nie muszą od razu zaszczepiać w sobie kompleksów.

Szamaaa

@Szamaaa masz rację.

Eunicze

Co mają zęby do grania? Może ma słabe szkliwo podatne na przebarwienia? To jej wina? Mądry człowiek wie, że rodząc się nie mamy na wiele rzeczy wpływu. Czy zęby lub wada wymowy skleślają człowieka z filmów czy życia? W tv często grają os. otyłe, karłowate i niezbyt urodziwe. Każdy ma szansę.

Eunicze

Wierz mi wolę oglądać jej zęby być może niedoskonałe ale naturalne aniżeli neonowe zęby Pani Małgorzaty R. , ktora występuje w tv- zawsze się zastanawiam czy świecą w nocy...

ocenił(a) serial na 5
Eunicze

Zgadzam się w 100%, przez połowę czasu oglądania zwracałam uwagę tylko na te zęby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones