PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603636}

XIII

XIII: The Series
6,8 519
ocen
6,8 10 1 519
XIII
powrót do forum serialu XIII

Widziałem pilota i nie polecam. Nie wiadomo o co chodzi, postacie źle zarysowane, główny bohater drewniany, historia jakoś nie trzyma się kupy a całość przypomina kino klasy B.

ocenił(a) serial na 10
Sidzirodzi

Obejrzyj sobie "XIII - Spisek" wtedy będziesz wiedział o co chodzi, to jest kontynuacja tego miniserialu.

ocenił(a) serial na 7
Constictor

o tuż to ,jak można można się wypowiadać na temat w ogóle niezrozumiały jak na razie jest nieźle ciekawe co przyniesie 7 odcinek.Mnie się podoba i zupełnie się z tobą nie zgadzam

tom72belpasso

własnie ma ktos moze napisy od 2 odcinka ?

ocenił(a) serial na 10
koshi7

Przydały by się, ale nikt jakoś nie bierze się za tłumaczenie, a szkoda...

ocenił(a) serial na 9
tom72belpasso

Mnie też się ten seial podoba, zdecydowanie lepszy (jeśli chodzi o tematykę szpiegowską) od gniota jakim się okazała nowa Nikita, gdzie pierwszy sezon był dokręcany 2-3 razy w trakcie jego wyświetlania

deatheven

Przecież wszystkie seriale są 2-3 razy dokręcane w trakcie sezonu,bo taki jest styl kręcenia seriali tv na zamówienie,zależne tylko i wyłącznie od oglądalności.

Sidzirodzi

Początek trochę niemrawy, w ogóle jak on się w obozie znalazł, skoro pod koniec poprzedniego odcinka odleciał wolno... tym nie mniej, jak już się zrozumie, o co chodzi, to fabuła staje się ciekawa. Pilot jak najbardziej udany. Ma ktoś napisy do kolejnych odcinków?

ocenił(a) serial na 8
Roy_v_beck

Angielskie na necie leżą, da się z nimi oglądać, i łatwiej jest zrozumieć. Ale przynajmniej średnia znajomość języka obowiązkowa.
Co do samego serialu - jestem na bieżąco, i jak najbardziej mogę go polecić. Nie chcę zdradzać tutaj fabuły, by nie psuć oglądania innym, więc napiszę tylko, że dużo się dzieje, są niezłe zwroty akcji i ciekawe wątki. Czasami akcja naciągana, ale to tylko film, ma się go przyjemnie oglądać.

MojNick

Też się niedawno pojawiły do drugiego odcinka polskie napisy, faktycznie angielskie łatwo znaleźć, aczkolwiek dialogów sporo jest w serialu, to wygodniej mi z tłumaczeniem oglądać.
Też po tych dwóch odcinkach mogę polecić serial, główny bohater faktycznie ma ciężkie życie, wszyscy się na niego uwzięli, a wszystko właściwie z niewiedzy wynika.

MojNick

Podajcie namiary gdzie ten serial znaleźć bardzo proszę...

szarit

na peb są odcinki

ana_65

Dzięki,ale już znalazłam cały serial.

Sidzirodzi

Robi ktoś napisy???

papae11

a napisy są robione do 3 odcinka na napisy 24

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones