PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103748}

Wyspy piratów

Pirate Islands
7,7 626
ocen
7,7 10 1 626
Wyspy piratów
powrót do forum serialu Wyspy piratów

9/10 !

ocenił(a) serial na 9

Jej jak jak kocham ten serial, pamiętam jak kiedyś go puszczali w telewizji i o zycie go oglądałam teraz niestety juz nie emitują... ale serial na prawde godny :) fajna fabuła, wciągajaca.. no bo wkońcu o piratach ;D POLECAM! :)

ocenił(a) serial na 7
Lady_Moon666

Też pamiętam jak był w TV, chyba w wakacie, razem z kuzynem oglądałem. To były czasy.

ocenił(a) serial na 9
malysz369

tak tak, w wakacje :D wogóle to jest dużo fajnych seriali które kiedyś leciały a teraz już ich nie ma w TV :<

Lady_Moon666

No wlasnie! Gdzie tam, zeby teraz puszczali to, na czym my dorastalismy. Teraz kroluje Disney Channel i inne tego typu kanaly. A TVP przestalo puszczac tyle ciekawych bajek. A co do Wysp Piratow to ile j sie tego naszukalam w necie... Po tylu latach nie moglam przeciez pamietac tytulu, kojarzylam tylko cos z wyspa i piratami i ze byla to australijska produkcja. I tak oto w koncu znalazlam! Hurra!
PS: Z tego co pamietam, to zawsze w wakacje to lecialo rano chyba o 10. ;-)

Metropholis

Pamiętam, że jak leciał to miałam z sześć lat i oglądałam z zapartym tchem, i zgodzę się teraz to takich seriali nie puszczają a szkoda bo to było lepsze od jakichś disneyowskich komedyjek...

Kasandra_666

To znaczy ja do Disneya nic nie mam, wciąż uwielbiam animowane filmy z tej wytwórni jak Pocahontas, Król Lew czy Dzwonnik z Notre Damme ale jednak, gdy widze takie cos jak Taniec rządzi! i tego typu serialiki to aż mnie skręca. Cóż, na tym już nie dorastałam, więc pewnie nigdy sie nie przekonam do tego. A Wyspy Piratów po latach po latach znów obejrzałam i stwierdzam, że nie jest to tak cool jak mi sie kiedyś wydawało, ale sentyment i tak pozostanie ze względu na sentyment do tego, co sie ogladało w dzieciństwie ;-)

Metropholis

Sorki za powtórzenia - krzywo wyszlo to ostatnie zdanie ;-)

Metropholis

Ja tam uwielbiam Kaczora Donalda a on z Disneya ale tak jak ty nie trawię Hannah Montanę czy Nie ma to jak hotel. A co do drugiej części twojej wypowiedzi to podobnie miałam jak kiedyś włączyłam sobie "Zaginiony świat" i była myśl: jak ja mogłam to oglądać? Ale wspomnienia miłe pozostają...

Kasandra_666

Ha, Kaczor Donald to bohater mojego dzieciństwa! :-D Tak jak cała reszta mieszkańców Kaczogrodu ;-) Ano własnie po latach jaks wszystko inaczej wyglada, ale przez miłe wspomnienia mozna przymknąc oko na niedociagnięcia, których wczesniej się nie dostrzegało ;-)

Metropholis

Zaginiony świat tez oglądałam będąc kurduplem i tez miło wspominam ;-)

Lady_Moon666

Wielka szkoda, że teraz puszczają tasiemce typu "Trudne sprawy" i że ludzie to oglądają :(
Gdyby chociaż teraz w wakacje puszczali takie świetne, stare seriale..
Ale pocieszenie jest w tym takie, że moje poszukiwania "Wysp Piratów" skończyły się sukcesem! :)
Przez bardzo długi czas szukałam tego serialu :)

ocenił(a) serial na 9
marcelina179

Możesz powiedzieć gdzie dokładnie można obejrzeć? :)

TheTusiax

Napisz do mnie na priv ;)

marcelina179

Hej, masz moze dostep do odcinkow? Wlasnie przypomnialem sobie o serii i chcial bym dokonczyc. Trafilem tutaj i jestes jedyną sciezka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones