PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756327}

Wynonna Earp

6,9 2 818
ocen
6,9 10 1 2818
Wynonna Earp
powrót do forum serialu Wynonna Earp

2 sezon

ocenił(a) serial na 7

Mnie osobiście serial się bardzo podobał. Klimat akurat pod moje gusta, trochę demona, trochę wiedźmy- mi pasuje :) Jedyne co mnie martwi to czy stacja szarpnie się na następny sezon :(

ocenił(a) serial na 5
mommo

Jestem po finale i następny sezon zapowiada się ciekawie,jeśli powstanie.Serial naprawdę dobry takie odświeżone Supernatural w kobiecym wydaniu.

mommo

Szarpnęli się na kolejny sezon :-)

ocenił(a) serial na 7
Axa1983

Faktycznie :) Super, teraz tylko czekać na premierę.

ocenił(a) serial na 7
Axa1983

a wiadomo kiedy bedzie mniej wiecej ? :D

basia1276

Jeszcze nie wiadomo. Jak coś się zmieni to dam znać :-)

ocenił(a) serial na 9
Axa1983

Wiadomo już coś na temat 2 sezonu? :-)

Tindela

Jeszcze nic. Ale już niedługo powinni coś wyjawić ;-)

ocenił(a) serial na 9
Axa1983

Mam nadzieję że masz rację bo aż mnie nosi żeby zobaczyć co będzie dalej... :D

ocenił(a) serial na 9
Axa1983

Wiadomo już coś o 2 sezonie?

Agnieszka_Stepien_2

aktorzy dopiero dostali swoją wersję scenariusza, w grudniu zaczynają się zdjęcia, 2 seria rusza na wiosnę

ocenił(a) serial na 7
mommo

podobno ma być w kwietniu 2017

mommo

Zwiastun już jest!
http://www.youtube.com/watch?v=kSpXbTfcExk
Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 7
Falkor1

Tak ogladalam zwiastun, pierwszy odcinek 9 czerwca ;D ogolnie zapowiada sie ciekawie ;D

angel94_filmweb

no ciekawie :) bo w pierwszym same demony były a tu dorzucili mumie wilkołaki wampiry itd...

ocenił(a) serial na 7
angel94_filmweb

Też czekam niecierpliwie :) Wiele sobie obiecuję po zwiastunie. Przeglądałam komiks więc jest szansa, że akcja się ładnie rozwinie :)

ocenił(a) serial na 10
mommo

Ja też nie mogę się doczekać ^^ tylko ciekawe kiedy polska wersją będzie do obejrzenia...

ocenił(a) serial na 8
magdaa99

wiecie gdzie będzie można obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu?

użytkownik usunięty
markena93

na alltube

ocenił(a) serial na 8

pięknie dziękuję <3

ocenił(a) serial na 10
mommo

Na całe szczęście już jakaś połowa sezonu wyszła, i można ją zobaczyć na Alltubie :D Co sobotę rano pojawia się kolejny odcinek! Moim zdaniem seria 2 jest świetna <3

ocenił(a) serial na 8
Camzi

moim zdaniem serial ma potencjał, ale powinien mieć większy budżet na efekty specjalne :P

ocenił(a) serial na 10
markena93

Oj powiem ci że tu masz rację. Właśnie ostatnio tak sobie myślałam o tym, że w sumie przydało by się tu troszkę więcej pieniążków :D nie tylko na efekty, ale i też na mieszkanie dla Nicole haha <3 Od początku zastanawiam się, dlaczego jeszcze nie pokazali jej domu...Ale zdałam sobie sprawę, że ona go po prostu nie ma hahaha

ocenił(a) serial na 8
Camzi

No właśnie też miałam taką małą rozkminkę z Nicole :D Wiemy, że jest idealnym materiałem na "gentlegirl", ale ciągle za mało o niej wiemy ;)

ocenił(a) serial na 10
markena93

Ohh O Nicole to akurtat mogła bym mówić bez końca, bo to ideał haha i tak sobie właśnie myślę, że jak Nicole miała by swoje własne mieszkanie, nie było by tych wszystkich przypałów z Waves i jej siostrami haha.
Właściwie, wydaje mi się że Kat kiedyś powiedziała na wywiadzie że będą scenki z przeszłości Nicole, cholernie na nie czekam!

ocenił(a) serial na 8
Camzi

no i pięknie, chciałabym wiedzieć o swojej żonie jak najwięcej hehe :3

ocenił(a) serial na 10
markena93

Hahahaha No dokładnie <3 Widzę że muszę się podzielić swoim officerem ;P

Jak by tak na to popatrzeć, Nicole jest raczej moim autorytetem haha <3

ocenił(a) serial na 8
Camzi

To i tak fajnie, że chcesz się podzielić, dzięki :3. Ja po prostu chcę być tak doskonała jak ona, żeby znaleźć sobie drugą słodką Waverly i mieć ją za żonę, ot co :D

ocenił(a) serial na 10
markena93

Okej to zupełnie tak samo jak w moim przypadku! Też chcę taką uroczą,słodką Waves...Ona ma w sobie to coś!
Obejrzałaś już może 6 epizod?

ocenił(a) serial na 8
Camzi

Ćśśś, ten odcineczek jeszcze nie widziałam, będę mogła dopiero wieczorem, ale już nie mogę się doczekać :3

ocenił(a) serial na 10
markena93

No właśnie ja czekam na napisy...Ale ogólnie już widziałam go ,niektóre scenki po kilka razy, i sądzę że ci się spodoba ;) ale no...nie będę spojlerować ^^

ocenił(a) serial na 8
Camzi

Jeżeli chodziło o pierwszy odcinek drugiego sezonu, to nie wytrzymałam do napisów i obejrzałam go bez :D

ocenił(a) serial na 10
markena93

Ja nigdy nie czekam z oglądaniem akurat, mniej więcej rozumiem wszystko, ale wiadomo...zawsze lepiej oglądnąć z napisami,by upewnić się, czy oby na pewno wszystko dobrze zrozumiałam. Wynonna to aktualnie moja ulubiona seria, nie licząc oczywiście Orphan Black ^^

ocenił(a) serial na 8
Camzi

Orphan Black poprzestałam na 3-cim sezonie, choć moja miłość do Cosimy nie zgaśnie :D Wynonna jest póki co najlepsza, no i Orange is the New Black również

ocenił(a) serial na 10
markena93

Cosima to życie <3 tak jak Delphine <3 Ubolewam że właśnie kończy się ostatni sezon x.x
A co do nowego sezonu orange, to ok...Ale jakoś wydał mi się najsłabszy...Znaczy nie słabszy od drugiego sezonu, który totalnie mi się nie podobał. Ale Vauseman i Nicorello <3

ocenił(a) serial na 8
Camzi

Coś mi się wydaje, że zeszłyśmy z tematu Earpów XD nie róbmy niepotrzebnego spamu :3

ocenił(a) serial na 10
markena93

Racja haha ;D Troszkę spam się zrobił ! Miło było porozmawiać z kimś, kto mnie zrozumiał !

ocenił(a) serial na 5
Camzi

Drugi sezon jest świetny jest więcej potworków i rozwinięto wątki innych bohaterów.Wie ktoś ile odcinków ma ten sezon?

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Ten sezon ma 12 odcinków ;)

ocenił(a) serial na 5
magdaa99

Czyli w sam raz.Na filmwebie nic nie aktualizują to że serial jest mniej popularny nie oznacza że nikt go nie ogląda.

Camzi

Spam czy nie spam, wtrącę się tylko po to, by napisać, że w Polsce w Delphine z OB kocha się dużo więcej kobiet, niźli się komu wydaje. Ja też. ;)

ocenił(a) serial na 10
ex_machina_durejko

No właśnie ostatnio to zauważyłam!! Sama zaraziłam wątkiem Cophine znajomą która oczywiście szaleje na punkcie Delphine ^^

Camzi

Dziwi Cię to? ;) To była cudowna, zniuansowana postać, jedna z najlepiej napisanych fikcyjnych reprezentantek LGBT, jakie pokazywano kiedykolwiek w telewizji.

ocenił(a) serial na 10
ex_machina_durejko

Tylko trochę, bo ona to raczej hetero, a tu raptem mi mówi, że w Delphine zakochana ;) Zgadzam się w 100 procentach!! Dwie najlepiej napisane postacie LGBT to Delphine oraz Nicole,to moje dwie faworytki! ^^

ocenił(a) serial na 7
mommo

Jesteśmy już w połowie sezonu ale jakoś zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście serial jest taki fajny... Niby wątki dalej się rozwijają ale mam wrażenie, że jakoś tak chaotycznie i trochę "na siłę". Jest trochę nowych postaci ale skąd się wzięły? Ta laska z baru na przykład... A Wynonna? Po e07 trochę ręce opadają - w sensie tego barmana.

ocenił(a) serial na 7
mommo

Serial zaczyna się psuć, popieram. O ile na początku można było zrozumieć i pobłażać przy pewnych niedociągnięciach, tak teraz... brakuje naprawdę dobrego scenarzysty, który ogarnie coraz większy chaos. Dodatkowo efekty specjalne... serial staje się coraz bardziej popularny, trafia do coraz większej publiczności, a wybuchy nadal wydają się być plastikowe.
Postacie... meh. Pół na pół. Akurat główna gwiazda, czyli Wynonna, mnie osobiście nie porwała. Dla mnie jest zbyt wymuszona, szczególnie w nowym sezonie, coraz częściej po prostu przewijam liczne sceny. No i czasem nie zaszkodzi jej chociaż trochę dorosnąć. Dolls nadal jest tak drewniany, że aż oczy bolą, najgorsza kreacja w serialu... a raczej jej brak, kompletny brak pomysłu na tę postać. Dziwny asystent, którego imienia nawet nie pamiętam, bardziej mnie męczy niż śmieszy. Doc, tu jest już lepiej, ale nadal czegoś mu brakuje.
Nedley, Waverly, Haught, zwłaszcza ta ostatnia, Nicole jakoś ciepło się ogląda, pojęcia nie mam dlaczego.. W sumie to chyba dla nich tylko oglądam. Ich relacje są bardzo ciekawe, stale się rozwijają, są coraz dojrzalsze. Lubię oglądać, jak Nedley staje się mentorem Nicole, relacja partnerska Wynonna-Dolls może tamtej dwójce buty czyścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones