PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812086}

Wymarzona miłość

Erkenci Kuş
8,6 1 149
ocen
8,6 10 1 1149
Wymarzona miłość
powrót do forum serialu Wymarzona miłość

Bajka zaczyna się od nowa!
Minął rok od rozstania Cana i Sanem. Sanem napisała książkę. Książka została przetłumaczona na wiele języków! Sanem odniosła wielki sukces. Mimo, że spełniły się jej wszystkie marzenia, jest przygnębiona faktem, że w jej życiu nie ma Cana.

Rok temu, po wyjeździe Cana, Sanem żałowała swoich słów i próbowała skontaktować się z nim, ale nie mogła. Przez kilka miesięcy nikt, w tym Sanem, nie mógł z nim się skontaktować. Sanem czuje się opuszczona i zapomniana. Nigdy mu nie wybaczy, że uczynił Yigita niepełnosprawnym, spalił jej pamiętnik i odszedł bez zastanowienia!

Can nie spędził dnia w tym roku, nie myśląc o Sanem ... Podróżował po całym świecie jachtem, ale nigdzie nie znalazł spokoju. Uważa się za agresywną, straszną osobę, która może skrzywdzić ukochaną.
I nigdy, za nic.. nie wybaczy Sanem, że mu nie uwierzyła.

Pan Aziz, który wrócił z zagranicy, z pomocą swojej bliskiej przyjaciółki - pani Remide, znalazł Cana i chce się z nim spotkać! Can uważa, że nie może wrócić do miasta, w którym mieszka Sanem. Jednak za namową pani Remide, wraca do Stambułu, aby spotkać się z ojcem.

Bez względu na to, jak bardzo Sanam i Can próbują uciec od siebie, los już dawno stworzył łańcuch wydarzeń, które ich zjednoczą! Z pomocą Aziza, Remidy i reszty ich przyjaciół, to spotkanie prawdopodobnie nastąpi szybciej!
Albatros, wracający do miłości swojego życia i feniks, odrodzony z popiołów, rozpoczną nową opowieść wypełnioną miłością i pasją.

martyna_any

No nareszcie jakiś powiew świeżości w tym serialu bo te ich kłótnie, powroty i przekomarzania się w wydawnictwie robiły się nudne... od około 20-25 odcinka przestałam wyczekiwać z utęsknieniem kolejnego. Mam nadzieje ze nie wrócą do starych schematów tylko nadadzą nowy biegi historii. Moje zapytanie tak z innej beczki: ile ma 1 sezon odcinków? Będzie przerwa do drugiego sezonu? Czy wszystko pozostanie w kontynuacji?

Carolinex6x

Drugi sezon już się zaczął. 40 odcinek był pierwszym odcinkiem drugiego sezonu.. wyemitowany 4 maja. Nie wiem dokładnie, ale ponoć ma być około 60 odcinków (łącznie) .. Finał planowany jest na wrzesień.. :)

ocenił(a) serial na 7
martyna_any

Który to odcinek w wersji polskiej? Czyli niedługo się rozstaną? Kto to Yigit i jak został niepełnosprawny?

martyna_any

A kim jest Yigit? I co Can mu zrobił ??
A wiecie może co się dzieje z Osmanem i jego siostra w tym drugim sezonie ?? Bo widziałam ostatni odcinek i na ślubie ich nie ma.

dodka1

Niestety wogole ich tam nie będzie.. szkoda, moim zdaniem byli ciekawymi aktorami dopelniajacymi calosc..

ocenił(a) serial na 7
martyna_any

Który to odcinek w wersji polskiej? Czyli niedługo się rozstaną? Kto to Yigit i jak został niepełnosprawny?

Alex_Tyler

To brat Polen. Zapoznal sie z Sanem przypadkowo z powodu checi wydania jej ksiazki . Stworzyl swoje wydawnictwo. Stal sie niepelnosprawny tylko wyrezyserowanie.. Ogolnie pozniej byl zdrowy tylko udawal przed Sanem ze jest nadal chory:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones