PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549728}

Wyklęci

Misfits
7,6 34 707
ocen
7,6 10 1 34707
Wyklęci
powrót do forum serialu Wyklęci

Wiecznie jej coś nie pasowało. Najpierw daje kosza Finnowi, a kiedy on sobie kogoś znajduje to
strzela wielkiego focha. Wszystko musi się kręcić się wokół nie. jCały czas pretensje do Finna, do
Abby, do Rudy'ego. Nic, tylko strzelić w twarz.

ocenił(a) serial na 10
cake712

Mnie nie wkurzała ale zdecydowanie za rzadko używała (i tak słabej) mocy.Równie dobrze mogłoby jej nie być.

kamil665544

Ale tu nawet nie chodzi o niewiadomo jakie super moce. nawet taka moc jaka miala Jess mozna byloby w ciekawy sposob przedstawic (jak na przyklad ten nastolatek z Niezwyklej rodzinki posiadajacy moc super mozgu) tylko ze tutaj oni tego w ogole nie pokazali w ciekawy sposob malo tego ona praktycznie uzyla tej mocy tyle razy ze mozna by to na palcach jednej reki policzyc i to duzy blad. Na dodatek bylo tyle sytuacji w ktorych mogla ta moc wykorzystac ale ta wolala pchac oko do wizjera co to za logika smieszna. Co do jej charakteru to nawet moglaby byc ale troche za czesto wiecz nie niezadowolon.a byla i tym faktem ze sie przespala tym Lukiem to troche poleciala w kulki.

cake712

Hahaha... :) Patrzac na twoj malkontencki, zacietrzewiony i pełen jadu wpis, to raczej ty jestes taka postacią, ktorej wiecznie cos nie pasuje i strzela focha o jakies najmniejsze pierdoły. To by sie nawet zgadzało z psychologicznego punktu widzenia, bo według psychoanalizy, ludzi najbardziej draznią w innych ludziach swoje własne wady, kórych u siebie nie widzą. :) A co do Jess - jej postac była rewelacyjna. Introwertyczna, chmurna i zbuntowana a jednoczesnie rozsądna i poukładana. Moim zdaniem swietna dziewczyna.

sever

Serio ? Specjalnie tutaj szukałam komentarzy do postaci Jess bo oglądając serial aż mnie szlag trafiał . Naprawde non stop naburmuszona ,

cake712

Tak, zdecydowanie źle dobrana aktorka. Gra bardzo biernie i uśmiechnęła sie może 3 razy w ciągu całej serii. Dość irytująca, w związku z Alexem za którego gra aktorska tez nie przepadam, wyglądała na w ogóle. Je zainteresowana. Niestety dialogi jej tez słabe, głównie "odwal sie" itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones