PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660072}
6,4 2 706
ocen
6,4 10 1 2706
Wszystko przed nami
powrót do forum serialu Wszystko przed nami

Nie chce Was martwić ale chyba bd musieli się pożegnać z naszym kochanym serialem. Patrzcie tu:
http://www.logic.amu.edu.pl/images/7/79/101107.pdf
spójrzcie na wypowiedzi Piotra Nowaka:serialowy Stefano i Jana Nowaka

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

https://www.facebook.com/WszystkoPrzedNami?fref=ts
przepraszam tamten link jest bledny

klaudia123_filmweb

a co to za info? nie każdy ma fejsa

ocenił(a) serial na 10
milenasy

zaraz skopiuje

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

Piotr Nowak
Cóż?milo było!
Jan Nowak this is the end.tvp zdecydowała
Krzysztof Wnuk tak, tyle że Jan Nowak to konto widmo, kto jest spostrzegawczy to widzi, że to lewe konto ... nie będę zdradzać szczegółów.

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

Wiktoria Szymendera
Kto chce aby serial wszystko przed nami leciał jeszcze 2 sezon klika lajk
Jan Nowak niestety drugiego sezonu nie będzie
Krzysztof Wnuk tak, a skąd takie wieści, ja kontaktowałem się w sprawie nowego sezonu min z reżyserem i jeszcze nic nie jest wiadomo, serial jest bardzo ciekawy i ma przyszłość, wiele zależy też od nas czyli od fanów, możemy wiele ... Siła i moc jest w widzach i fanach, serial ma 80 odcinków a do tego 3 x miał zmieniane dni i godziny nadawania. Telekamera w 2014 roku będzie dla Wszystko przed nami

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

niewiadomo co tym myslec

klaudia123_filmweb

Czy to pewna informacja? Mam nadzieję, że jednak nie.

ocenił(a) serial na 10
Martin_Eden

dowiemy się jak bd informacja w necie lub na stronie WPN, może namówimy fanów tego serialu i wyślemy petycje tylko gdzie?

klaudia123_filmweb

w TT podali info, że ostatni 99 odcinek Wszystkiego przed nami zostanie nadany 23 kwietnia, czy będą potem nastepne to na razie nie wiadomo :/

ocenił(a) serial na 10
milenasy

Otrzymalam wczoraj od Pani Ilony wiadomość: Dziękuję za miłe słowa pod adresem "Wszystko przed nami"
Dla mnie trzecie miejsce w Telekamerach było dużym ale przyjemnym zaskoczeniem, tym bardziej, że pierwsze trzy seriale miały bardzo bliską ilość głosów. A przecież nasz jest najmłodszy.
Na uroczystości był nawet prezes TVP, było mu chyba trochę przykro, jak zagadnęliśmy go, czy to nic dla niego nie znaczy. Powiedział, że ceni ten serial, ale TVP ma ograniczone środki finansowe.
Co do Aleksego Komorowskiego, to spora przerwa w jego obecności była spowodowana tym, że kończył studia na Akademii Teatralnej i brał udział w intensywnych próbach do przedstawień dyplomowych.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatni odcinek, 99 zakończyliśmy bardzo dramatycznie, mam nadzieję, że może listy widzów z pytaniem "co dalej?" zmienią decyzję TVP. My w każdym razie jesteśmy przygotowani do dalszej pracy nad "Wszystko przed nami".
Ilona Łepkowska

Ludzie może wejźmy się w garść i napiszmy petycje do tvp, im nas więcej bd to korzystniej na tym wyjdziemy

klaudia123_filmweb

Naprawdę fajnie, że napisałaś do Pani Ilony :). Jestem pełen podziwu. Myślę, że widzowie mogą mieć tu sporo do powiedzenia. Jestem jak najbardziej za petycją, tylko trzeba się jeszcze dowiedzieć, na jakie adres e-mailowy ją wysłać. TVP na pewno w jakimś stopniu zwróci uwagę, że serial ma swoją widownię i może warto go kontynuować.

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

Petycja jak najbardziej. Jestem również za.

ocenił(a) serial na 10
Peter2013

mam tylko nadzieje ze to nie bd płatne, zazwyczaj wysyłam prośby na kontakt widzami tvp oni to przekazuja tvp ale nie wiem czy to ma jakis sens bo oni nie zawsze wiedza co i jak, jak chcecie maila od Pani Ilony to moge wam podac

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

ilona.lepkowska@gmail.com

im nas więcej bd to lepiej
zwłaszcza że ten serial ma swoją grupę również na face i tam jedna osoba podala przyklad serialu "Galeria", która też miała się skończć a ludzie wysyłali perośby i niby wejdzie w nowy sezon, podobnie inne, ale nie wiadomo czy się uda, zwłaszcza że bardzo dużo osób jak czytam opinie jest przeciwko temu serialowi niestety na nasza szkode

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

A co do producentki, jak ona bd widziala ze wielu osobom na tym zależy to może cos z tym zrobić

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

jak się nam nie uda przekonac tvp to trudno, najważniejsze że próbujemy
martwi mnie tylko fakt ze jak napisalam do prezesa tvp to niestety nie otrzymalam zadnej odpowiedzi i juz nie wiadomo do kogo jeszcze wysylac

klaudia123_filmweb

Nie jestem jakąś wielką fanką telenowel, ale ta była względnie na poziomie. Takie petycje nic nie dadzą. Jeżeli serial nie przekracza określonego pułapu oglądalności ściąga się go z anteny. Gdyby miał przynajmniej z 1,5 mln widzów na odcinek może by został (Plebania miała ponad 3 miliony na odcinek ale odbiorcy byli mniej atrakcyjni dla reklamodawców). Teraz o wszystkim decyduje biznes i przychody z reklam.

ocenił(a) serial na 10
kaleenee

http://www.activism.com/pl_PL/petycja/wszystko-przed-nami-prosba-o-nowy-sezon-sw ietnego-serialu-dla-mlodych-ludzi/42883

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones