PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 533
oceny
7,5 10 1 15533
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Założyłam sobie dziś tu konto specjalnie po to, żeby podzielić się z Wami opinią na temat facebookowego profilu tego serialu. Już nawet nie chodzi o to, że oni bazują tam jedynie na linkowaniu streszczeń z innej strony. To nawet przydatne, jak ktoś chce się dowiedzieć co będzie dalej.
Ale ten profil do jakaś chora sekta wielbicieli Hurrem, co jeszcze można zaakceptować. Jednak oni absolutnie nie rozumieją pojęć "wolność słowa" i "prawo do swojej opinii". Niedawno zamieściłam tam kilka komentarzy, weszłam w dyskusje odnośnie Hurrem - moja opinia o tej postaci jest bardzo negatywna, więc przedstawiłam w kilku odpowiedziach moje argumenty - zaznaczam, nie używałam ani niecenzuralnych słów, ani nie obrażałam nikogo, nie odnosiłam się do rozmówców personalnie. Po prostu odpowiedziałam na kilka postów, potem mnie odpowiedziano, więc znów odpowiedziałam - rzeczowo i kulturalnie, bo znam reguły, więc powstrzymałam się przed używaniem "mocnych" określeń, jedynie w stosunku do Rustema użyłam określenia "gnida".
Zaraz potem dostałam prywatną wiadomość od niejakiej Katarzyny Stachańskiej (wielbicielki Hurrem), która chyba tam moderuje, że na moje posty są "liczne skargi", więc ostrzega mnie, że mogę zostać zablokowana. Podejrzewam, że nie było żadnych skarg, tylko ona sama nie umie znieść faktu, że ktoś może nie cierpieć Hurrem. Ja jej odpisałam, żeby podała powód dlaczego niby moje posty są "niestosowne", bo NIKOGO w nich nie obraziłam, nie używałam też żadnych obraźliwych słów.
I co nastąpiło potem? WSZYSTKIE MOJE POSTY ZOSTAŁY SKASOWANE A JA ZOSTAŁAM ZABLOKOWANA. Śmieszne i dziecinne, mogła przecież usunąć POJEDYNCZY post, jeśli uznała go za niestosowny ale nie - zablokowała mnie całkowicie, pewnie nie mnie jedną, żebym broń boże nie mogła wyrazić swojego negatywnego zdania na temat jej idolki.
Po co zakłada stronę, kiedy nie dopuszcza opinii, które różnią się od jej zdania? Albo mogla zatytułować profil: "Wielbiciele Hurrem" albo "Kult Hurrem" i wszystko byłoby jasne. A takie postępowanie jest idiotyczne. Dodam jeszcze, że zamieściłam tam kilka odpowiedzi odnośnie Ibrahima, podałam także komuś link do informacji, której ta osoba szukała i WSZYSTKO zniknęło a ja nie mam już szans, żeby się tam wypowiadać. Mam to w nosie, bo takie strony nie są warte splunięcia a kasjerka z drogerii uważa się za Bóg wie kogo, jej problem. Tylko, że tego typu zachowanie nie licuje z uczciwością i daniem innym prawa do wyrażenia swojego zdania.
Ta cała Katarzyna pewnie też tu jest, pewnie ma sporo kont, bo jak widać, żyje tym serialem i nie umie podejść do niego z dystansem i dlatego nie umie uczciwie prowadzić profilu na FB.

ocenił(a) serial na 10
marimal1

Ona ma zdecydowanie najwięcej fanów, ponieważ jest główną bohaterką i jej postać jest świetnie odegrana

ocenił(a) serial na 9
executor123

No nie będę ukrywać ,że aktorka świetna w tej roli i te miny są zabójcze ,tylko ten koński śmiech mi się nie podobał w niej.

executor123

Masakra. Ibrahimowi, tzn. aktorowi, który go gra może czyścić buty.

ocenił(a) serial na 9
LenaBo

LenaBo, mojej koleżanki posty też zablokowano! Nie używała niecenzuralnych słów, a chyba jedynym przewinieniem było to, że nie lubiła Hurrem. Mówiła, że jak kilka razy zripostowała te "ohy i ahy" , "hurra Hurrem"- ale bez obrazy, to została zbanowana...
Adminki są widać stronnicze...
Racja, obraźliwe słowa na temat innych postaci zostały na stronie, śmieszne to!
Widocznie nie chodzi na tej stronie o wymianę myśli , tylko o wymianę "ohów i ahów" na temat Hurrem, a ciekawe wypowiedzi, zawyżające poziom ;) są niepożądane...

kasia_pawlow

Czyli żenada. Myślę, że takich osób jest znacznie więcej, cóż dwie idiotki nie mają pojęcia o prowadzeniu strony w sposób obiektywny, ich problem, bo strona przez to jest na bardzo niskim poziomie. Wszyscy śpiewają zgodnym chórem: "uwielbiam Hurrem i nienawidzę każdego, kto nie jest po jej stronie". Właśnie dodali post o Hatice i Ibrahimie i zaczęła się jazda i wysyp debilnych komentarzy a najbardziej debilne mają najwięcej lajków, bo przecież Ibrahim to wróg Hurrem..... W dodatku te komentarze potwierdzają tylko, że serial przerósł tych komentujących i w ogóle nie rozumieli oni relacji Ibrahim - Hatice. Bzdety, że poślubił ją dla władzy albo, że ona traktowała go jak sługę, no i że są "głupi", oczywiście - żałosne.

ocenił(a) serial na 9
LenaBo

Mnie jeszcze nie dorwały, mimo własnych poglądów na postaci WS, ale kiedy czasami widzę ludzi tam... Matko święta. Albo piszą ze słuchu (o zgrozo...) imiona postaci i trzeba się domyślać (widziałam już "Machidebran", "Ibrachima", "Hiurem" i "Haticze") albo piszą takie farmazony, że tylko się żegnać piętą. Wczoraj jedna pani nakrzyczała na adminkę profilu [oryginalna pisownia] "W 3 sezonie żegnamy się z Ibrahimem,Nigar i Hatice oraz "starą Hürrem.a czemu ich niebendzie niemozecie ich tesz zastapić innymi aktorami tak jak zrobiliscie z hurrem. to ten film juz niebendzie taki ciekawy." Dosłownie jakby nie kontaktowała z rzeczywistością i nie odróżniała serialu od prawdziewego życia.

ocenił(a) serial na 9
Cleo_91

Też wczoraj czytałam tą wypowiedź z mnóstwem błędów ortograficznych i miałam wrażenie ,że owa pani pomyliła ten serial z operą mydlaną ,gdzie się często wymienia aktorów.
Być może się za dużo "Mody na sukces" na oglądała :)

LenaBo

LenaBo, moje złe doświadczenia dotyczą tej samej strony, którą Pani wskazała, profil ten prezentuje coraz niższy poziom z winy niepoważnych administratorek, niesłusznie usuwających najlepsze i aktywne osoby.

nataliako

Ale jest inna, fajniejsza strona: https://www.facebook. com/wspanialestulecie?fref=ts

usunąć spację pomiędzy facebook i com.

tam nie ma chorej cenzury ani kultu Hurrem.

LenaBo

LenaBo, sprawdziłam proponowaną przez Ciebie stronę, rzeczywiście jest w porządku a admin tu nie śledzi kogo wykosić za to, że inaczej myśli niż on, jest tu wiele wyważonych wypowiedzi.
Natomiast na fatalną stronę: Wspaniałe stulecie / Muhteşem Yüzyıl TVP1 | Facebook
trafił niedawno pewien Grzegorz, który po przeczytaniu większości wypowiedzi, nie mógł zrozumieć i bardzo się dziwił czemu wszyscy hurtem popierają i wychwalają Hurrem i ciągle piszą , że ona taka biedna, ja natomiast piszę o tym, ponieważ sadzę, że ów Grzegorz (i jemu podobni) nie wie, że tam dziecinne adminki, bawią się w kata nad stroną i usuwają systematycznie posty i osoby, a wiadomo, ze po zbanowaniu niemal wszystkich osób o odmiennych poglądach, strona wygląda jak wygląda.
Grzegorz, nie dziw się, Hurrem ma swoim zwolenników a jeszcze więcej przeciwników.

ocenił(a) serial na 10
nataliako

Szczerze to nie wiedziałem, że tam zwolennicy innych postaci szkalowani, ale jednak nie jest wcale taki zły, można się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych chyba 10 odcinkach, a streszczenia są bardzo szczegółowe.

executor123

Oczywiście, oprócz tego co napisałam na temat niepoważnych adminek i postów jakie pozostały na tej stronie, można tam znaleźć coś dla siebie np zdjęcia i inne info. jak Pan pisze.
Niemniej jednak należy uświadomić, a nawet ostrzec te osoby, które lubią być aktywne, z zachowaniem prawa do różnych opinii.

executor123

Streszczenia można poczytać i bez tego ich beznadziejnego fanpejdża. Wklejają zdjęcia tylko dla lajków i komentarzy, oczywiście przyjaznych Hurrem. Jej przeciwnicy długo tam miejsca nie zagrzeją.
Poza tym w ich postach brak jakiejkolwiek analizy, informacji o postaciach, bohaterach, wszystko takie banalne i oczywiste dla każdego, zero głębszej wiedzy, w dodatku często się gubią w fabule i piszą bzdety.

LenaBo

mnie też...

LenaBo

Musisz mieć smutne życie...

Remedios_3

Pani Remedios, oraz inne osoby z tego forum, proszę o podanie dokładnej nazwy tej strony, o której pani pisze i skonfrontowanie z moją, która też mi podpadła (poniżej podam nazwę), ponieważ, jest ich dużo na facebooku (dot. WS), a po co krzywdzić inne profile WS. Chciałabym by inni przeczytali, czego konkretnie unikać.
Sama zaglądałam na fb Wspaniałego Stulecia, a w świetle tego co ja odkryłam (czyt. poniżej), doszłam do wniosku, że szkoda tam marnowania czasu i niepotrzebnego angażowania, by dalej zaglądać na tak fanatyczną, stronniczą, niemal jednostronnie myślącą stronę zwolenników Hurrem. Nie można się tam obiektywnie wyrażać o serialu, i broń boże coś złego powiedzieć na główną bohaterkę, bo potem z zaskoczenia można zostać zablokowanym.
Od początku zauważyłam tam, w zasadzie jednomyślność opinii w zachwycie nad Hurrem, oraz to, że kilka osób miało odrębne poglądy, które były ciekawe, na dobrym poziomie, kulturalne, były to pełne wiedzy wpisy, co przyciągnęło moją uwagę. Jednak po krótkim czasie spostrzegłam ku mojemu zdziwieniu, że te osoby (ja w ostatnim dniach zauważyłam kilka takich przypadków) wraz z ich dość obszernymi wpisami zniknęły, nietrudno to było nie zauważyć, zamurowało mnie. Po wykryciu na własne oczy tego co tam się dzieje, natychmiast odeszłam z tej strony, by nie dać administratorkom satysfakcji z zablokowania mnie, ponieważ moje poglądy, z tymi co zostały usunięte były zbieżne. Jednocześnie chcę tu ostrzec czytelników forum filmweb-u i moich znajomych lubiących ten wspaniały, ciekawy serial przed tak niechlubną stroną.
Strona, która bardzo mi podpadła, a jej poziom, przez nieudolne jej prowadzenie, ciągle spada:
Wspaniałe stulecie / Muhteşem Yüzyıl TVP1 | Facebook

Remedios_3

Kolejna komiczna sytuacja. Dzisiaj ten profil przedstawił postać Selima, ale wstawił zdjęcie innego aktora zamiast Engina Ozturka. Zwróciłam im uwagę, że się pomylili i to kompletnie inny aktor. Dodałam, że tak duży fanpage nie powinien robić takich błędów, a już wcześniej im się one zdarzały. Mój post został usunięty, a ja zablokowana :)

Denisse

Żartujesz? Co za padaka, ludzie, po co wchodzicie na jakieś beznadziejne fanpage prowadzone przez debili i dajecie sobą dyrygowac? Wygląda na to,że to strona prowadzona przez debili i przeznaczona dla debili.

Karina_15

Spojrzyj sobie w lustro zobaczysz ich dokładne odbicie: tyle, że w drugą stronę.

ocenił(a) serial na 10
jans21

Piszesz tak, bo sam to ciągle widzisz :D

Co do gaybooka to omijam z daleka, innym też radzę - zaoszczędziłoby Wam sporo nerwów.
I niekiedy pracę, bo to też się zdarzało . . .

ZSGifMan

Od dzisiaj i ja znalazłam się w Klubie tych nie dobrych wyrzuciły mnie dwie sympatyczne panie przez małe z p gdyż nie zapisałam się do sekty Hurrem napisałam kilka postów obroniłam kilka pań które też stały po stronie innych niż Hurrem i wyleciałam ...te sympatyczne co prowadzą te stronkę chyba są rasistkami wielbicielki rudej żmji doszły do wniosku że tylko ta i żadna inna...i ślepe i głuche na wszystko jak Sulejman...ciekawe kto je tak oślepił..nie chce wiedzieć raczej, wszystko co im nie wygodne kasują usuwają tylko siebie nie widzą, inni mogą wyzywać wszystkich bohaterów i nie są usuwani tylko ci co za rudą stoją mają tam poklaski ale mam to gdzieś już , chodzi o to że wysłałam im wiadomość żeby były sprawiedliwe i wiadomość jednej z osób której zrobiły krzywdę..i co no to że od razu blokada każdej wiadomości usuneły moje całe i nie przyjmują nic i niczego co im się chce powiedzieć, a pani kasjerka chyba pozjadała wszystkie rozumy i myśli że wcieli się w role ochydnej rudej i będzie piękna zgrabna i bogata i może jeszcze jej się Sulejman trafi ..ha ha....współczucia dla osobowości której jej brak.....wszystkie skrzywdzone podziwiam Was za odwagę i dziękuje że jesteście:)

evi75

Szczerze mówiąc czytam to wszystko i oczom nie wierzę. Co to za praktyki? Jak można w ten sposób traktować użytkowników i fanów, którzy bądź co bądź udzielali się na tej stronie. Jakaś chora reżimowa cenzura? Przecież to jest dziecinada. Właśnie zauważyłam, że znowu ubyło kilka postów i użytkowników, przecież to śmieszne.
Takie dziwne stwarzanie pozorów super prowadzonej strony, gdzie wszyscy się kochają a pod powierzchnią jest dyktatura jak za Stalina.
Też zauważyłam, że zwolennicy Hurrem mają tam taryfę ulgową, wolno im więcej niż innym, mogą innych użytkowników o innych poglądach nazywać kretynkami, masochistkami i obrażać przeciwników Hurrem do woli. Za to ci, co jej nie lubią, jak widać znikają bez powodu. Tak być nie może, to nie jest poważne i profesjonalne podejście. Tak nie postępują uczciwi i dojrzali admini.
Ja też nie lubię Hurrem, więc pewnie wkrótce tu dołączę, jako zbanowana :) Kwestia czasu, oczywiście zaraz Was o tym poinformuję.

milbea

Ludzie powinni wiedzieć że owa pani która to prowadzi likwiduje wszystko co jej nie na ręke a wszyscy w sumie wiedzą kto to, jest tak bezczelna że jak wyśle jej się zapytanie dlaczego tak postępuje wyróżniając i dzieląc fanów WS na tych co są za nią i na tych co są przeciwko odpowiada długimi listami że nic takiego nie ma miejsca...śmieszne bo jak nie jak tak!! od razu się z tamtego portalu zostaje usuniętym a szlachetne niby postępowanie Adminki to jedno wielutne kłamstwo, jest chora z nienawiści i przemawia przez nią nienawiść, wprowadziła jakiś reżim i myśli że jest wielka -akurat! Setki fanów WS którzy sami mieli okazje się już przekonać z kim mają do czynienia rozsyłają między sobą informacje że wylatują z stamtąd szybciej za poglądy jak petarda na Sylwestra a to oznacza tylko jedna że Adminka boi się prawdy sama o sobie i wie że jest gorsza od Hurrem bardziej okrutna wredna i bezczelna a dodatek wyrachowana do bólu, może tu zajrzy to se poczyta:)

ocenił(a) serial na 10
evi75

Błędem jest według mnie sposób prowadzenia tej strony, tam rzeczywiście powinny być streszczenia odcinków, spoilery, ale nie powinno się dyskutować na temat postaci, bo spory będą zawsze. Wiadomo, że sympatyków Hurrem jest więcej, ale nie rozumiem tego banowania fanów Ibrahima

executor123

"Wiadomo, że sympatyków Hurrem jest więcej, ale nie rozumiem tego banowania fanów Ibrahima", no tak, WIADOMO :)
Wiadomo, to tylko na tamtym portalu, na innych już niekoniecznie, co i tutaj widać.
Na tym drugim panuje raczej równowaga.

ocenił(a) serial na 9
milbea

Masz rację, sympatyków Hurrem jest więcej, ale tylko na tym portalu, o którym piszecie tutaj :) Ja też nie jestem fanką Hurrem i zauważyłam, że sympatycy Hurrem są najbardziej aktywni, a nie liczni!

ocenił(a) serial na 10
evi75

Dobre porównanie do Sulejmana, ten to potrafił mieć na wszystko wywalone i być głuchym na wszystko

executor123

Fakt faktem jest taki że pani kasjerka trochę się rozpędziła myląc pojęcia chamstwa z grzecznością to drugie raczej jej nie znane a wystarczy wymienić imię Hurrem a dostaje szału gdy inni jaki kolwiek sprzeciw wniosą lub wyrażą swoje zdanie, one dwie są tak zafascynowane swoim fanatyzmem do dwóch osób z serialu ,że aż to chore.Kłamią ile się da gdy się do nich napisze głupa tną że nic nie widzą nic nie słyszą czyli za dużo się wcieliły w role bohatera płci męskiej.One są chore z nienawiści powinny iść na terapie,myślą że mądre ale głupotą przewyższają nie jednego kretyna.

evi75

Widzę, że Panie lubią pisać i się dość obszernie się wypowiadać, więc warto nieco tej energii zebrać i napisać pismo do TVP1, bo ta fatalna strona podobno ma jakieś powiązania z TVP1 (tak twierdzą te adminki). TVP1 zostało poinformowane o nadużyciach na tej stronie względem fanów, ale żeby mogli zareagować i przyjrzeć się sprawie, to powinni jak najwięcej otrzymać takich monitów. trzeba też się zastanowić kogo oprócz TVP1 o zaistniałych i karygodnych sytuacjach można powiadomić. Pozdrawiam wszystkie Panie zablokowane przez niepoważne adminki, ponoć dorosłe, ale o mentalności dziecka.

nataliako

Warto też robić kserokopie strony z postami, tzn jej wygląd przed usunięciem wpisów i np na drugi dzień ksero wyglądu strony po zniknięciu pewnych wpisów, wtedy kiedy się przeczuwa zbanowanie, nie jest to łatwe, ale mi się udało. Napisałam tekst, w którym było napisane "teraz to pewnie mnie usuną", natychmiast pod spodem pojawił się post adminek, oczywiście kłamliwy " nikogo nie mamy zamiaru usuwać", a na drugi dzień ani mojego postu ani śladu pomnie nie pozostało. Wówczas nie był to dla mnie jakiś problem, bo podjęłam decyzję odejścia z tej strony (tzn. robiąc ostatni wpis i znając ich reakcję, od innych osób tam usuniętych), bo to nic dobrego, ani ciekawego brać udział w tym cyrku. Warto działać Panie/owie, jest nas zbyt dużo, a ich podłe postępowanie nie powinno im ujść na sucho.

Remedios_3

Wypowiem się jako osoba bezstronna - nie udzielam się na żadnym fanpejdżu WS na FB, ale z ciekawości poczytałam sobie przez kilka ostatnich dni obie strony wspomniane w tym wątku i oto moje wnioski:

Pierwszy fanpejdż -ten, gdzie "banują", czyli ten: www.facebook. com/pages/ Wspania%C5%82e-stulecie-Muhte%C5%9Fem-Y%C3%BCzy%C4%B1l-TVP1/870870576259147?fref =ts (dałam spację przed com i Wspaniale):

Adminki non stop się wtrącają, siedzą komentującym na głowie, upominają, usuwają posty, co da się zauważyć, manipulują ich opiniami, formułując w postach wyjściowych opnie, często stronnicze a kiedy dyskusja idzie nie tak, to zaraz wtrącają się z komentarzem, żeby "nawrócić" komentujących na właściwe tory.
Za to komentujący to już całkiem inna bajka - na palcach jednej ręki można policzyć w miarę rozsądne, na poziomie posty. Częste jest niezrozumienie fabuły, dosłowne rozumienie tego, co mówią postaci, przekręcanie faktów, "owczy pęd" - jak ukierunkują admini, tak większość beczy jak owce. No i masa błędów ortograficznych.
Większość to chyba emerytki lub gimbaza, więc co się dziwić, że wiele rzeczy im umyka. Powtarzane w kółko te same "mantry", jak jakaś litania i "kult" Hurrem - pewnie dlatego, że większość jej przeciwników stamtąd wykoszono. Nie ma pola do rzeczowej dyskusji, bo zamieszczają zdjęcia postaci lub aktorów i są albo ochy i achy albo negatywy, zależy czy dana postać jest za czy przeciw Hurrem. Widać, że adminki faworyzują duet Hurrem - Sułtan oraz postaci im sprzyjające.

Często zamieszczają zdjęcie Bali Beja - bo generuje lajki i komentarze w stylu: serduszka, "uwielbiam go", "ciacho", itp, no i traffic na stronie jest :)

Drugi fanpejdż: www.facebook. com/ wspanialestulecie?fref=ts (spacja przed com i wspanialestulecie ):

wielki kontrast w stosunku do wyżej opisywanej strony. Tu w ogóle nie widać śladu adminów, jeden post dziennie, nie to co tamci, całkowita samowolka w komentarzach, częste pyskówki ale wolę to niż wszechobecną cenzurę i strach piszących przez zbanowaniem.
No i tu sytuacja Hurrem nie wygląda już tak różowo :))))))) Jest cała masa postów krytycznych i potepiających, bo nikt nikogo nie banuje za serialowe sympatie czy antypatie.
Mankamentem tego fanpejdża jest brak możliwości wrzucania swoich zdjęć i brak "postów gości na stronę".Ale to wszystko.

Z dwóch powyżej opisanych, wybrałabym zdecydowanie ten drugi- dla wolnej dyskusji i braku adminów nad głową.

CarteBlanche_filmweb

CarteBlanche_filmweb - bardzo dobra analiza tych dwóch fanpejdży i właściwe wnioski.

Remedios_3

zaraz tam wbije i ich od śmieci powyzywam i niech mnie banują

Remedios_3

Hahaha :) Dołączam do grona zbanowanych :) I to ZA CO? Za to, że jedna jedna nierozgarnięta laska naskarżyła administratorom na mnie na priv, że odpowiedziałam jej pod jej komentarzem pod MOIM postem :)))))) Zero niecenzuralnych słów, po prostu odpowiedziałam na komentarz a ta, że ją "atakuję" (nie wiem kto kogo, skoro to ONA mi odpowiedziała) i zaraz ze skargą na priv :) I wywalili nas obie :)))))))) Tyle nawojowała :)
A swoją drogą oni są tam strasznie przewrażliwieni.
usuwać to można chamskie posty albo te zawierające wulgaryzmy ale od razu banować kogoś, bo ktoś inny się bezpodstawnie poskarżył? Śmiech.

Oczywiście chodzi o tę stronę:
https://www.facebook. com/WspanialeStulecieTV?fref=ts (spacja przed com)

milbea

Hejka ludzie, nie ma potrzeby zakladac nowego tematu wiec pytam tutaj :p Pomozcie mi przypomniec sobie jak mial na imie pierwszy synek Hatice, zasnela karmiac go i rano juz nie zyl.

madziulek92

Mehmet.

użytkownik usunięty
Remedios_3

Witaj :)
Przeczytałam twój post i bardzo mnie ciekawi która to strona tak się zachowuje na FB, bo tych stron pojawiło się ostatnio sporo. Czy tak się nazywa ta strona???
Wspaniałe Stulecie Strona społecznościowa: Muhteşem Yüzyıl

Ja też tam zamieszczam krytyczne uwagi na temat Hurrem, bo jej wręcz nienawidzę. Ale takich przypałów jak twoje to się z tym nie spotkałam. Typu skargi czy blokowanie.
Po prostu jestem w szoku.

Nie, to jest ta strona, o której piszą także osoby powyżej:
https://www.facebook. com/WspanialeStulecieTV?fref=ts czyli Wspaniałe Stulecie / Muhtesem Yuzyil TVP1 Program telewizyjny

Blokują, banują, usuwają posty, stąd 90 % osób tam to fani Hurrem, tak jak adminki.

użytkownik usunięty
Remedios_3

Znalazłam jeszcze jedną

Wspaniałe stulecie / Muhteşem Yüzyıl TVP1 Program telewizyjny

To z tej strony wklejają streszczania odcinków na FB http://www.telenoweloo.fora.pl/wspaniale-stulecie,38/

To właśnie na tej stronie usuwają posty i banują :) To właśnie oni biorą streszczenia z linka, który podałaś.

użytkownik usunięty
Remedios_3

Też tak myślałam, że o tą stronę tobie chodzi :-)

ocenił(a) serial na 9
Remedios_3

Wie ktoś co się dzieje z profilem WS? Przestali nagle zamieszczać posty i nie ma gdzie czytać opinii o odcinkach.

użytkownik usunięty
marza4366

tu są streszczenia odcinków

http://www.telenoweloo.fora.pl/wspaniale-stulecie,38/

ocenił(a) serial na 9
marza4366

No właśnie też się zdziwiłam ,że przestali nadawać na tym profilu ,żadnego zdjecia Hurrem na dobranoc :)

Remedios_3

Witam zajrzałam dziś na FB Wspaniałego Stulecia i faktycznie to jakieś nawiedzone babki ''pociągają tam za sznureczki''.
Nie ma sensu się tam wypowiadać, jak się poczyta to można dojść do wniosku że postać Hurrem to niemal Matka Teresa z Kalkuty, niemal słyszę głosy wołające ''santo subito!''

ocenił(a) serial na 8
anastazja1984

Ta strona już praktycznie nie istnieje z tego co widzę, no i dobrze, bo to co tam te laski wyprawiały, w głowie się nie mieści. Moje komentarze (też dodam, że bez wulgaryzmów i obrażania kogokolwiek) również zostały usuwane. Oczywiście były na temat postaci Hurrem :) Konkretnie ośmieliłam się zwrócić uwagę tym lamentującym po zmianie aktorki, że serialu nie ogląda się dla jednej postaci. I długo mój post nie pożył ;)

Remedios_3

Słusznie ... niezła zdzira z tej Hurrem.

ocenił(a) serial na 9
Remedios_3

A ty, rozumiem, miałaś lat 10, żeby przejmować się tym, że jakiś śmieszny pej cię bloknął xD TAK, wiem, że odpisuję na post sprzed 6 lat :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones