PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11753}

Wojna domowa

7,6 21 099
ocen
7,6 10 1 21099
8,5 4
oceny krytyków
Wojna domowa
powrót do forum serialu Wojna domowa

Dla czego na liście aktorów nie ma kolegi Pawła, z którym grał w zespole. Czy ktoś wie jak on się naprawdę nazywa?

grej9

Podpinam do pytania, kiedyś gdzieś było napisane,ale teraz to wsiąkło. Kicha...

ocenił(a) serial na 10
Misiekkk777

a ja bym obstawiała, że to jest Tadeusz Chudecki
no tak mi z twarzy jest podobny do niego!!

frotka_w_ultraviolecie

Tak i grał nastoletniego chłopaka w wieku 7 lat! :) (ur.58 a film 65-66r) ... a wystarczyło sprawdzić daty:) Ale sam jestem ciekaw nazwiska aktora bo rzeczywiście jest to ciężkie do ustalenia. Udało mi się tylko ustalić drugiego gitarzystę obok Pawła Jankowskiego (Krzysztof Janczar) to Zbigniew Fortuna grający samego siebie (był gitarzystą w zespole "Czubiące się koguty"

ocenił(a) serial na 10
wolica_piotr

WIęc może Andrzej Kuriata? On też jest na zdjęciu z zespołem, a znalazłam też, że Gruza zaprosił cały zespół do zagrania w filmie; (tu jest za perkusją - https://1.bp.blogspot.com/-HbiuC_bAKvI/XJfOXfDKoMI/AAAAAAAAB10/BeNFhj8AjJsMHvYUO eBya9ojzA3sd4gWgCEwYBhgL/s640/Czubi%25C4%2585ce%2BSi%25C4%2599%2BKoguty%2B%2528z dj%25C4%2599cie%2B2%2529.jpg)

ocenił(a) serial na 10
frotka_w_ultraviolecie

kurczę, nie wchodzi link do zdjęcia, ale po wpisaniu hasła czubiące się koguty, google podpowiada blog, na którym jest to zdjęcie
zerknij czy ten w okularach nie jest podobny

frotka_w_ultraviolecie

Nie to nie on bo postać Wojta Koca grana jest przez mało znanego ale aktora (gdzieś go kiedyś widziałem ale nie pamiętam niestety) a jedyne wzmianki w czeluści internetu to te dotyczące postaci granej przez Wojciecha Gąssowskiego co nie jest też prawdą bo on podkładał tylko głos do tej piosenki.

wolica_piotr

To niestety ciężki przypadek.... i na razie potrzeba cudu lub wiarygodnego źródła.

ocenił(a) serial na 10
frotka_w_ultraviolecie

Ja też obstawiałam Tadeusza Chudeckiego, ale On urodzil sie w 1958, a film jest z 1965, więc raczej nie. Chyba że ma starszego brata?

frotka_w_ultraviolecie

Chudecki nie bo jak kręcili Wojnę Domową to Chudecki miał ok. 10 lat

grej9

właśnie! kro zagrała kolegę Pawła Wojtka Koca?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones