PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013528}

Winchesterowie

The Winchesters
5,3 715
ocen
5,3 10 1 715
Winchesterowie
powrót do forum serialu Winchesterowie

Jeszcze nie skreślam serialu, ale to wygląda na odcinanie kuponów od Supernatural. Słabe aktorstwo, wydumane problemy. Główni bohaterowie rzucają tylko powłóczyste spojrzenia i szukają zaginionych tatusiów- nawet jeśli od lat nie mieli od nich znaku życia.

ocenił(a) serial na 10
Andromeda_5

Oglądałem Supernatural od mniej więcej początku emisji na jakimś starym pirackim portalu. Z ostatnim sezonem czekałem 2 lata bo się nie chciałem z nimi rozstawać, ale w życiu bym nie powiedział, że w S było dobre aktorstwo, czy "niewydumane problemy" :D
No bez jaj, przecież to nie dla kunsztu aktorskiego oglądałem Padaleckiego i Ackles'a tylko dla ich właśnie błahych często gęsto przygód i historii przeplatającej poważne wydarzenia z oklepanym zabijaniem duchów i paleniem ich kości ;p
Wspaniała rozrywka bo mimo, że jeden był kretynem, a drugi pussy to jednak ich uwielbiałem. Najlepszy aktor z całego serialu to definitywnie Crowley - ten to był spoko Diabłem. Szkoda, że tak mało odcinków w których wystąpił. No i jeszcze Lucyfer, ale na pewno nie Ackles i Padalecky. Ich przerysowana (zwłaszcza Sama) mimika totalnie rozwalała powagę niektórych sytuacji.
To totalny tasiemiec, ale mimo wszystko wessało mnie i przywiązało do tych zakazanych pysków na jakieś 10 lat bo towarzyszyłem im (oni mi?) od 2011 do 2021.
Tego prequelu jeszcze nie oglądałem bo boję się, że nie będzie kontynuacji, a jak się wciągnę to mnie taka informacja zdołuje, jak przy Flashforward.
Twórcy na pewno mieli spory problem z nakręceniem czegoś tak wciągającego (Supernatural to nie kunszt, jak Breaking Bad albo GoT, a jednak wciągało) jak pierwowzór i dlatego mogliby nagrać coś o równoległych postaciach typu Crowley albo pokazać co działo się w Klatce Lucyfera, ale i tak jak się dowiem, czy będzie drugi sezon to i ten serial obejrzę.

ocenił(a) serial na 3
Weles20

Obejrzałem supernatural od deski do deski kilka razy i wielu innych tak samo. Moim zdaniem podkreślam moim zdaniem to co teraz nakręcili nie powinno wogule się pojawić jak to zobaczyłem to jak by mi ktoś w pysk dał.Mogli jak już nakręcić coś o kronikarzach i hennrym a nie to.

ocenił(a) serial na 10
mariusz_pepsi

A jakiś argument? Co Ci się nie podobało tak w ogÓle?

ocenił(a) serial na 5
Weles20

dużym atutem supernatural była różnorodność. Mieliśmy odcinki o konwencji horroru, komedii, albo odcinek ze Scooby Doo. Do tego fajnie zbudowana relacja Sama i Deana też robiła robotę. The Winchesters, jest dosyć nudne, a między bohaterami nie ma chemii jakiejkolwiek. Ale to moja opinia :)

Andromeda_5

Czemu Mary i Johna grają inni aktorzy niż w Supernatural? Czyżby Matt Cohen nie chciał tam zagrać wraz z Amy Gumenuck?

Marta123_20

Przypuszczam, ze potrzebowali mlodszych aktorow.

ocenił(a) serial na 10
Marta123_20

WOW :D Wielkie WOW! Widzę, że fanka teorii spiskowych a to takie proste wyjaśnienie - jak film traktuje o młodych aktorach to fajnie byłoby wybrać takich, którzy wyglądają młodo.

Andromeda_5

Serial nie trzyma się kupy w pierwszych 10 minutach legło wszystko co było pięknie budowane w serialu Nie z tego świata. W epizodach cofania się do przeszłości było pokazane że John nie poznał tajemnicy Mary na samym początku znajomości jak również nie wiedział że jego ojciec był kronikarzem. Spróbuję obejrzeć tylko dlatego że chcę zobaczyć co jeszcze można skopać w tak dobrze zapowiadającym się tytule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones