PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 333
oceny
7,9 10 1 10333
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria

kiedy premiera?

ocenił(a) serial na 9

I czy w ogóle będzie w Polsce? Ma ktoś może jakieś niezbędne informacje na temat serialu? Jeśli tak, bardzo bym prosiła, żeby się nimi ze mną podzielić. Jestem serialem bardzo zainteresowana. Od dawna już ciekawi mnie historia Królowej Wiktorii. Zastanawia mnie bardzo, co uda się im przedstawić w tym serialu. Pierwszy plus jest u mnie już za to, że samą Wiktorię gra śliczniutka i bardzo ceniona przeze mnie jako aktorka Jenna Coleman.
Więc jakby ktoś posiadał jakieś info, prosiłabym bardzo, żeby mi je tutaj napisać. Z góry bardzo dziękuję :)

Lady_Gaga2274

W WB premiera w przyszła niedzielę i ma trwać 90 minut. W Polsce nie mam pojęcia, w USA zdaje się dopiero po Nowym Roku, więc jeśli u nas kiedykolwiek, to pewnie później.

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Grunt, że się pojawi! :D Dziękuje bardzo za info :)

Lady_Gaga2274

Już śliczna damo możesz sobie pierwszy odcinek zobaczyć :D

ocenił(a) serial na 7
xD_aV_i_Dx

O proszę, jaka kurtuazja! A ja już myślałam, że na filmwebie nigdy Wersalu nie będzie ;-)

Musiałam to napisać :-)

Lady_Gaga2274

Nie wiem czy już była premiera, ale 1 odcinek już wyciekł do sieci :)

MMM777

Jest, jest oglądałem mi się podoba :-)

xD_aV_i_Dx

Możecie mi napisać o czym dokładnie jest ten serial, bo zaciekawił mnie, ale w internecie nie mogę niczego znaleźć na jego temat.

monalisa00

Monaliso oczywiście , że tak :)
Serial opowiada wczesne życie królowej Wiktorii, od jej wstąpienia na tron w wieku 18 lat do jej zalotów i małżeństwa z księciem Albertem...Pozdrawiam i mam nadzieje , że chociaż trochę pomogłem :D

xD_aV_i_Dx

Bardzo dziękuje za pomoc :) i pozdrawiam

monalisa00

Nie ma za co ;-)

monalisa00

Ogólnie to jest mini serial tylko 8 odcinków ;-)

xD_aV_i_Dx

Victoria rządziła 63 lata i na projekcji przedpremierowej były głosy o kontynuacji. Wszystko zależy od oglądalności.

monalisa00

Dziwne, mi wyskakują 664 tysiące wyników
http://lmgtfy.com/?q=victoria+itv#

ocenił(a) serial na 10
MMM777

Gdzie można to znaleźć?

parvati14

Wpisz w google eztv wejdź tam - wpisz Victoria i ciesz się serialem :-)

parvati14

na ch omiku jest z napisami pl 1. odcinek

parvati14

http://freedisc.pl/vonlanten,d-2113631,victoria-napisy-pl

Lady_Gaga2274

Emisja serialu (pod tytułem "Wiktoria") w TVP1 w piątki od 20 stycznia o 20:25. Powtórki w soboty o 12:25.

durczog

A czy drugi sezon również będzie leciał w polskiej telewizji, tak jak pierwszy?

mdusia123

Nie wiem, ale pewnie tak.

durczog

Mam nadzieję.

mdusia123

Będzie. :)

cwaj

Mam nadzieję.

mdusia123

Możesz mi zaufać.:)

cwaj

:)

ocenił(a) serial na 9
mdusia123

Pisałam wczoraj do TVP 1 w tej sprawie. Na razie nie planują emisji 2 sezonu. :(

Inimi

A pierwszy sezon w Polsce był emitowany z dużym opóźnieniem czy zaraz po emisji w Wielkiej Brytanii?

ocenił(a) serial na 9
mdusia123

W Wielkiej Brytanii od 28 sierpnia 2016 do 9 października 2016. W Polsce od 20 stycznia 2017 do 10 marca 2017, co daje nam 5 miesięcy różnicy. Skoro natomiast 2 sezon emituje już HBO, to podejrzewam, że TVP 1 nie będzie już go dublowało.

Inimi

Chyba, że tak. To niedobrze, bo nie mam HBO i mogę oglądać serial tylko online po angielsku.

ocenił(a) serial na 10
mdusia123

W Internecie jest wszystko ;)

Pearl_7

Fakt.

Lady_Gaga2274

W tej chwili w UK emitowany jest 4 lub 5 odcinek 2 sezonu. Na kanale ITV w niedziele o 21.00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones