PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 332
oceny
7,9 10 1 10332
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria

Odcinek 4 ♥

ocenił(a) serial na 8

Hej :)

Przyznam, że ten odcinek był jednym z najbardziej romantycznych odcinków jakie kiedykolwiek widziałam na małym ekranie :)

O dziwo, łatwo mi było uwierzyć w nagłe uczucie Victorii do Alberta, bo fabuła pociągnięta została tak, że w zasadzie od początku pomiędzy nimi iskrzyło. Zaczęło się od sceny wspólnej gry na fortepianie, gdy zmuszono ich niejako do zagrania duetu Schuberta. Obydwoje byli bezkompromisowi i uparci a jednak melodia pięknie wybrzmiała. Wtedy własnie pomyślałam, ze zaczynam w powodzenie ich związku wierzyć. A potem nastąpiła inna, cholernie romantyczna scena. Bal na którym Victoria i Albert tańczyli walca. Śmiem twierdzić, że to wtedy ona się w nim naprawdę zakochała o czym świadczy nagła eskapada do Windsoru. Było widać ze Victoria jedzie tam w środku tygodnia tylko po to by pokazać Albertowi tamtejsze lasy. No i na koniec scena oświadczyn. Niby prosta i krótka, a tak piękna i chwytająca za serce :)

Mam jednak zagwozdkę. Co Albert ma z tym rozdzieraniem koszul? I kto normalny nosi składany nóż w bucie? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones