PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 93 955
ocen
8,2 10 1 93955
8,4 30
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

Mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 10

Ten serial to całkowity geniusz. Muzyka, scenografia, ploty... wszystko jest jedną wielką piękną całością. Aktorstwo na najwyższym poziomie.
Geniusz!!

ewacasandra

Mam te same odczucia... Mocno chwyta mnie za serce montaż - połączenie muzyki z urywanymi scenami. Dobór utworów zasługuje na osobne pochwały. Ten serial to skarbnica najlepszych utworów!

ewacasandra

Nie wiem czy geniusz, ja nie lubię takich górnolotnych określeń ale na pewno jest to kawał dobrej rozrywki na poziomie. Myślę że brakowało takiego zarazem prostego, życiowego ale świetnie zagranego serialu. Ciut się wzruszyłam oglądając nowy odcinek 2 serii, fajne te wszystkie babki z Reese na czele :)

ocenił(a) serial na 10
ewacasandra

też uważam, że to cudowność - pod każdym względem. nawet sięgnęłam po książkę i też jest całkiem spoko, choć moim zdaniem serial jest fajniejszy.

ocenił(a) serial na 8
ewacasandra

serial dobry, faktycznie formuła jest ciekawa. niemniej drugi sezon póki co jest rozczarowujący. widać, ze trochę na siłę chce się przekuć sukces pierwszego. Dla mnie też zaskoczeniem nr 1 jest Reese, której po prostu nie lubiłem i na początku jest irytująca , ale później rozkwita. Laura Dern dość sztuczna cały czas

ocenił(a) serial na 8
ZasmialSieSedzia

zmieniam zdaniem, sezon się zdecydowanie rozkręca. No i Laura Dern wychodzi na równorzędną postać , do tego bardzo dobrze napisaną . smakołyki :)

ewacasandra

gdzie mogę obejrzeć serial bo nigdzie go znaleźć nie mogę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones