Wielka (2020-2023)
Wielka: Sezon 3 Wielka Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Wielka (2020-2023)

Once Upon a Time

55m
7,6 77
ocen
7,6 10 1 77
Wielka
powrót do forum s3e10

Piotr

ocenił(a) serial na 8

Do końca miałam nadzieje, ze Piotr skądś wyskoczy i, ze jego smierć to kolejny żart. Jestem rozczarowana tym sezonem, straciłam ochotę na oglądanie kolejnych, o ile powstaną. Bez Pita to nie to samo

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

Nie wiem. Nie widziałem jeszcze. Trzeba zaznaczyć, że spoiler. Nie uczono tego???

ocenił(a) serial na 8
uczensaibaby

Uczono, i też zostało to zaznaczone. Być może był jakiś błąd systemu. Chciałam zauważyć, że odniosłam się konkretnie do ostatniego odcinka ostatniego sezonu ;).
Tak czy inaczej zgłosiłam również nadużycie pod kątem braku informacji o spoilerze.

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

Aaa to zwracam honor ;)

ocenił(a) serial na 7
Sol_Witch

Niby tak miało być od początku i można się tego było spodziewać. Niemniej jednak strata Nicka Houlta to strzał w kolano dla serialu. Ciekawe ilu widzów zrezygnuje z oglądania- mnie już serial bez Petera nie kręci.

ocenił(a) serial na 8
Naethalee

Skąd było wiadomo od początku ?

ocenił(a) serial na 7
Naethalee

A z historii. Prawdziwy Piotr długo nie pożył. W serialu pewno też mieli go szybciej uśmiercić, ale odłożyli to ze względu na genialną grę Houlta.

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

Pewnie miał inne zobowiązania i zrezygnował,mi też szkoda ale pozostałe postaci są warte oglądania dalej mimo wszystko,a będzie sezon 4 w ogóle?

ocenił(a) serial na 8
CelineMarie

"Historia prawie całkowicie nieprawdziwa". Byłam mocno nastawiona na to, że Katarzyna z Piotrem poprowadzą tę miłosną satyrę do końca. Na zagranicznych stronach wyczytałam, że Hoult zrezygnował z powodu pracy nad inną produkcją, szkoda. Większość fanów nie kryje rozczarowania. Pozostali bohaterowie są świetni, jednak podczas oglądania ostatnich odcinków było takie "łeee" i odczuwałam wyraźny brak Nicholasa.

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

To dobry moment by zakończyć serial. Bez Piotra kolejne sezony sporo stracą, a finałowy taniec Katarzyny był dobrą puentą.

Sol_Witch

Poszukuję utworu końcowego z odcinka 7, sezon 3. Ktoś pomoże :)?

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

Seozn 3, to sezon zamykający serial. Tak ogłosili producenci. Stąd smierć Piotra. A ostatni odcinek konczy się triumfem Katarzyny.

ocenił(a) serial na 9
Sol_Witch

Sezon 3 to sezon zamykający serial, tak ogłosili to twórcy serialu. Stad smierć Piotra, i w ostatnich minutach ostatniego odcinka triumf Katarzyny.

tomasz_ratajczak

Chce tylko się podzielic faktem ze nie mogę przetrawić ze nikt nie próbował Piotra ratowac rozumiem szok i wszystkie tego typu wytłumaczenia ale i tak do mnie to nie dociera dziękuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones