PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837556}

Wielka

The Great
7,6 17 333
oceny
7,6 10 1 17333
7,6 7
ocen krytyków
Wielka
powrót do forum serialu Wielka

Raczej płycizna.

ocenił(a) serial na 4

Nie rozśmieszyła mnie ta komedia. Fabuła też średnio porywająca. Po trzecim odcinku straciłem zainteresowanie losem któregokolwiek z bohaterów. Może wrócę do niego kiedyś, jak nie bedzie juz nic ciekawszego do zobaczenia.

ocenił(a) serial na 1
Muwistar

nie ma co wracac, jest tyle dobrych komedii, a to cos nie ma ani nic wspolnego z Rosja, ani z dobrym humorem. Tylko slodka Elle Fanning to jakas zaleta

ocenił(a) serial na 7
Muwistar

Ja chciałam się poddać po drugim ale potem jest lepiej. Lekkie łatwe - nic ambitnego ale dla roli Nicholasa warto :)

Muwistar

Pierwszy odcinek bez oporów. OK, skumałem konwencję - ciemnoskórzy w XVIII w. Rosji, czasem lecą bluzgi. Drugi - i ostatni - odcinek, to droga przez mękę. Nie gorszy niż pierwszy, ale już oczekiwałem - poza konwencją - BŁYSKOTLIWOŚCI. Coś jak u Tarantino (lub w OITNB) - fabuła może bez sensu, ale są błyskotliwe dialogi.

W "Wielkiej" w 2 pierwszych odcinkach, błyskotliwości jak na lekarstwo. Dialogi nie porywają, głowy Szwedów też.

Może pod koniec 1 sezonu (sądząc po ocenach IMDB) jest odrobinę lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones