Wielka woda
powrót do forum 1 sezonu

Dawno nie widziałem tak dobrego serialu!

radziklu

Całkowita zgoda. Dodatkowo wreszcie polska produkcja z dobrym udźwiękowieniem, w której słychać dobrze dialogi.

ocenił(a) serial na 7
Progresywna

tak też mnie to zaskoczyło- w końcu słychać co mówią :) no i niezłe dialogi jako takie, poza tym sceny o dużej wadze pozbawione zbędnego patosu, przez co są bardziej wyraziste

Progresywna

Racja! Dopiero jak przeczytałam ten komentarz uzmysłowiłam sobie, że faktycznie wszystko słyszałam! Przyjemny serial :)

ocenił(a) serial na 8
Progresywna

Ja się dziwię że to Netfliks wyprodukował aż tak bardzo dobry serial.Wszystko na wysokim poziomie,aktorstwo,oraz cała akcja serialu.Dawno tak nie miałem żeby cały serial pochłonąć w 1 wieczór.

jazdowicz2666

Zdecydowanie najlepszy polski serial 2022!

ocenił(a) serial na 8
radziklu

Dokładnie, obejrzałem trzy pierwsze odcinki i gdyby nie było już późno obejrzałbym ciurkiem całość.
Bardzo dobrze to wyszło. Bez pretensji, bez nadymania się... chwilami wręcz z humorem.

Lukas_Art

No i fantastycznie nakręcony. Zalane miasto wygląda bardzo realistycznie.

ocenił(a) serial na 3
radziklu

To oznacza, że mało seriali oglądasz, pierwszy odcinek nuda… A to pierwszy odcinek ma „przyciągnąć „ widza”, emocje jak na rybach. Typowy „polski” serial, naprawdę…

ocenił(a) serial na 9
NeutralMix

Raczej ty za duzo. W dodatku schematycznych.

NeutralMix

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 8
NeutralMix

Jeżeli chodzisz na ryby do pobliskiego stawiku to nic dziwnego, że emocji brak, wybierz się kutrem na pełne morze, są takie akcje organizowane, polecam

ocenił(a) serial na 7
radziklu

Świetna rola Żulewskiej jako nieco aroganckiej i nieustępliwej pani naukowiec. Przypominała mi nieco Jodie Foster w "Kontakcie".

ocenił(a) serial na 6
radziklu

Właściwie to się zgodzę realizacja bardzo dobra ale szkoda tylko że jak zwykle w netfliksowy wypuście musi zajechać anarchistyczna propagandą. Pamiętam ta powódź i nasze polskie służby zasługiwały na prawdziwy medal wojskowi policjanci strażacy pracowali po wiele godzin z oddaniem i poświęceniem. A w tym serialu jak zwykle ukazani jak upośledzeni komunistyczne półgłówki.

styker

Był burdel na kółkach.

ocenił(a) serial na 7
styker

pracowali, bo olali przewidywania i ostrzezenia, zamiast reagowac z wyprzedzeniem

radziklu

Fajny serial jeszcze takiego w Polsce nie było do produkcji amerykańskich oczywiście ze brakuje. Odcinków mogło być co najmniej jeszcze raz tyle wtedy by mozna pokazac wiecej zniszczen , akcji ratowniczych itp pomysłodawca skupił sie na kilku osobach ich relacjach i przypadkowych spotkaniach bo widz musi utożsamiac sie z bohaterami Ogólnie pomysł dobry zalane ulice pokazane realistycznie ciekawe postacie zapewne bedzie wiecej podobnych seriali o katastrofach lub gdzie katastrofa bedzie tłem Lepsze to niz serie o seryjnych zabójcach z USA

ocenił(a) serial na 5
Miki_40

Tu się nie ma z kim utożsamiać chyba że jesteś: ćpunem, wyrodnym rodzicem byłą gwiazdą urzedasem. Tylko życie wyższych sfer nawet piasku nie dotknęli,

ocenił(a) serial na 10
radziklu

No dodatek od Netflixa. Jestem w szoku :D

ocenił(a) serial na 8
radziklu

Mnie też się bardzo podobał. trzymał w napięciu jak Czarnobyl.

settokaiba

uja trzyma anie napięcie wszyscy wczesniej wiedzieli co się może zdarzyć ale żaden dupy nie ruszył żeby coś zrobić ... serial na faktach tak była powódź ...

ocenił(a) serial na 7
radziklu

Obejżałem cały serial w jeden wieczór. Jest to jeden z tych seriali, w którym akcja rozkręca się z odcinka na odcinek. Ponieważ powódź się zbliża, wiemy że będzie coraz ciekawiej. Serial jest nakręcony z rozmachem, w stylu amerykańskim wręcz. Mamy panią naukowiec która ostrzega wszystkich przed zagrożeniem , jak to często widzimy w amerykańskich filmach. Szkoda tylko że nie pokazali więcej ujęc Wrocławia z lotu ptaka na początku żeby zareklamować trochę to piękne polskie miasto na świecie.

Robson293

Tak, mamy wszechmądrą pannę, zgarniętą z łąki gdzie się gzi z napływowym Niderlandczykiem, która z jakichś nieznanych nikomu powodów może zbawić świat, ale szowinistyczno-patriarchalne społeczeństwo jej nie słucha. Jaki kraj, taki "Czarnobyl".

ocenił(a) serial na 9
harry_garncarz

Oj jak zawyło ego! Gdyby to był wszechmądry kawaler który się gzi z piękną ponętną Włoszką to byś był pewnie zachwycon

buzzkill

Och, mamy kogoś, kto nie zrozumiał komentarza.

ocenił(a) serial na 10
radziklu

Ja tak samo! Trzymał w napięciu, do tego świetna gra aktorska i wciągający scenariusz.

radziklu

A ja widziałem, chociażby Ash vs Martwe Zło a z polskich Trudne sprawy.

harry_garncarz

przesadzasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones