Westworld
powrót do forum 1 sezonu

Kupiłem miesiąc HBO MAX w nadzieji, że znajdę tam ten serial, ale okazuje się, że skasowany w całości. Ponoć miał trafić na Netflixa, ale tu też go nie ma. Upflix - brak informacji. A w jakichś wywiadach sprzed roku widzę że przewijają się jakieś egzotyczne platformy oraz Player (gdzie również go nie ma). Ma ktoś jakieś pomysły? :) Dzięki.

"Westworld – co się stało z serialem? Gdzie się pojawi?
Bloys zauważa również, że choć wydaje się, że każdy chce korzystać ze streamingu, jest to nieprawdą – większość widzów nie chce za niego płacić i nie chce korzystać z tej formy. Między innymi dlatego zdjęto z HBO Max "Westworld", który ma znaleźć się w serwisach takich, jak Roku czy Tubi, które dają darmowy dostęp w zamian za reklamy (the free-ad supported, w skrócie FAST). Bloys powiedział, że decyzję tę podjęto po rozmowie z producentami wykonawczymi serialu Jonahem Nolanem i Lisą Joy. W Polsce "Westworld" był przez jakiś czas dostępny na Playerze, ale już go tam nie ma."

ocenił(a) serial na 8
Snorek

Też chciałam obejrzeć i nigdzie nie mogę znaleźć :/

Snorek

na cda-hd sa 4 sezony

ocenił(a) serial na 8
Snorek

Na e kino masz wszystkie sezony i odcinki

Snorek

Jak chcesz obejrzeć to musisz wrócić do grona pirates.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones