PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 028
ocen
7,7 10 1 23028
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

oglądasz jeszcze raz VM? ;d

Shaka_01

Nie moglam sie powstrzymać wiec jak tylko mam czas to oglądam :-) i zwróciłam teraz uwagę na tę piosenkę ale nie moge skojarzyć co to...

immortal13

Ok już znalazłam to Regina Spektor - Fidelity
;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też często wracam do V. ;)

Shaka_01

Bo to naprawde ciekawy serial i Logan...
mam do niego słabość :-)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

a kto nie ma? ;d

Shaka_01

:-) on zawsze kojarzy mi sie z wampirem bo pierwszy film jaki z nim zobaczyłam to ML i jak go widzę to od razu myślę "wampir" :-)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

to mnie kojarzy się z Loganem ,bo VM widziałam pierwszą. ;) Nie ukrywam, że ML zaczęłam oglądać dla niego. ;d

Shaka_01

W sumie w obu tych serialach gra podobnego faceta. W sensie jego charakter, osobowość...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

racja ;d. Logan jest cudowny ;d

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nasza 'ekipa' z "Game over.." się rozpadła. ;< wydaje mi się, że zapomnieliśmy o tym, jak cudowym serialem jest VM. oglądnęłam dzisiaj jeden odcinek i wszystko mi się odświeżyło. dlaczego na różne badziewia jest kasa, a na tak porządny serial nie ma? liczę, że coś odpiszesz, bo chciałabym wiedzieć , że nie siedzę tu sama. ;)

Shaka_01

Nie jesteś sama. Po prostu trudno mi znaleźć czas...
Przy którym sezonie teraz jesteś?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

właściwie to nie oglądam aktualnie V. czasami włączę jakiś przypadkowy odcinek ;). a ty?
myślę, że każdemu ciężko jest znaleźć czas i nawet ja miałam okres w którym pomyślałam sobie, że trzeba to zostawić, ale wystarczy zobaczyć choć krótki fragment V, by wszystko wróciło. ;]

Shaka_01

Ja niedawno ogladalam 3 sezon po raz 2 ale przerwałam jak Veronica zerwała z Loganem bo potem choc dalej ciekawe to to jednak nie to samo...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

rozumiem o co ci chodzi. xd i dzisiaj wchodząc na filmweb'a doznałam szoku... VM 92 w rankingu seriali?! tak nisko jeszcze nie było! ;/

Shaka_01

Jak dla mnie to powinna być w pierwszej dziesiątce...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie tylko dla ciebie... xd
a oglądasz obecnie jakieś inne fajne seriale? ;d

Shaka_01

Hawaii five-0 i Dr House :-) A ty ?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja oglądam The Vampire Diaries, The Secret Circle (słabe, ale wciąż mam nadzieję, że coś się zmieni. aktualnie jestem 3 odcinki do tyłu xd), Pretty Little Liars (następny odcinek w 2012) i The Lying Game (następny odcinek też w 2012). A, jeszcze Plotkara (słabo! od czwartego sezonu wcale nie mam ochoty oglądać, ale jakoś tak wychodzi, że jestem na bieżąco ;d). Zaczęłam Ringera, pilot całkiem niezły, ale jakoś tak wyszło, że dalej jeszcze nie oglądałam. House'a niedawno zaczęłam od pierwszego sezonu, bo chciałam wszystko po kolei, ale słyszałam, że te nowe sezony są kiepskie, co myślisz? Ja chciałabym jeszcze się przymierzyć do dużej ilości seriali, ale i tak na oglądanie wyżej wymienionych czasu nie mam. Chyba jestem serialoholiczką. xd Najpierw oglądam seriale, a później nie śpię, bo siedzę nad rzeczami, które powinnam zrobić wcześniej. Najpierw seriale, później praca, a na końcu przyjemności xd

Shaka_01

Co do House'a to myślę że dalsze odcinki są równie ciekawe, ale może jestem nieobiektywna bo jestem ogromną fanką tego serialu ;) i chyba nigdy mi się nie znudzi.
Ja też nie mam zbyt wiele czasu na seriale choć nie oglądam ich za wiele. Ale jak już jakiś mnie zaciekawi to nie mogę opuścić żadnego odcinka ;)
Oglądałaś Moonlight?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Pilota, dalej jakoś nie mogę się zebrać xd. Moonlight jest jednym z tych seriali, które chcę zobaczyć, ale nie mogę się spiąć. Ale pilot mnie trochę odrzucił, bo zauważyłam niezgodność... nie pamiętam o co dokładnie chodziło, bo oglądałam to dawno i możliwe, że się pomyliłam, ale wydaje mi się, że było coś o tym, że główny bohater uratował tą dziennikarkę, gdy była małą dziewczynką, a jakoś tak wychodziło, że to niby 60 lat temu było, czy coś xd. Może umiesz mi to jakoś wytłumaczyć? Chyba, że do tego musisz użyć spoilerów to nie tłumacz, sama kiedyś zobaczę xd.

Shaka_01

nie 60 tylko jakos 20 lat wczesniej i chodzi o to ze on jest wampirem :-) polecam ten serial bo jest naprawde ciekawy jeden z najlepszych jakie ogladalam :-)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

wiem, że jest wampirem, ale tam coś było z tymi sześćdziesięcioma latami. ^ tak mi się wydaje ;d

Shaka_01

Już wiem o co ci chodzi ;)
On tam mówi " Od sześćdziesięciu lat nie czułem kobiecej dłoni" Może trochę przesadził ale chodzi o to że od prawie sześćdziesięciu lat jest wampirem

ocenił(a) serial na 10
immortal13

bardzo możliwe. xd kiedyś pewnie oglądnę ten serial, bo długi nie jest ;).

Shaka_01

Mógłby byc dłuższy... bo rozpoczęli sporo ciekawych wątków, niedokończonych

ocenił(a) serial na 10
immortal13

całkiem jak w VM. chyba nie tylko ja mam słabość do 'niedokończonych' seriali. ;)

Shaka_01

Dokladnie. Wiadomo ze serial nie może sie ciągnąć w nieskończoność ale jak zaczęli jakies wątki to powinni je zakończyć i oczywiscie Logan powinien byc z Veronica :-)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

no właśnie! ja jestem pewna, że Kane'owie zaczynali knuć coś świetnego, ale jak widać, nie dane nam było się dowiedzieć co xd. ale i tak jednym z dwóch największych rozczarowań tego serialu była śmierć Lamb'a! kochałam tego faceta! ;d ideał! xd

Shaka_01

Ja też, on był niesamowity ;) taki zabawny. Lubiłam te jego "rozmowy" z Veronicą. A wcześniej jak były głosowania to nawet cieszyłam się że on wygrał a nie ojciec Weroniki, bo tak jest ciekawiej i zabawniej.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja uwielbiałam jego przekonanie, że jest najlepszym z najlepszych i najprzystojniejszy w całym Neptune. xd
i strasznie mi się podobało jak on był z jakąś dziewczyną ze szkoły V i ojciec V mu przyniósł takie jego (Lamb'a) zdjęcie z nią (tą dziewczyną) i napis: "18 to dozwolone!" ;d

Shaka_01

Z Madison. Tak, pamiętam. Jego mina była niesamowita ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Oj, była, była xd. Jeszcze trochę i dojdziemy do drugiej strony w tym temacie. xd

Shaka_01

;)
Ciekawe co by było gdyby powstał 4 sezon tzn np kto by wygrał wybory... może Vinnie ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Vinnie szeryfem... to byłoby genialne! ;d

ocenił(a) serial na 10
immortal13

napisz coś xd

Shaka_01

Zaczęłaś oglądać Ringer?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

jakoś nie. wciągnęłam się w House'a i jak tylko mam czas to się biorę za niego. ;d oglądam od pierwszego sezonu ;). bo House'a niby oglądałam, ale jakoś nigdy nieregularnie, więc postanowiłam to zmienić. ale może niedługo się jakoś za Ringer'a się wezmę. jak już się wciągnę to pewnie będzie mi się podobać, ale teraz jakoś niespecjalnie chce mi się zaczynać. (nie wiedziałam, że w jednym zdaniu można tyle razy użyć "się" xd)

Shaka_01

he he he ;)
Masz rację nie ma co zaczynać od razu tyle seriali bo nie ma na nie czasu. Ale ja jak już zaczęłam Ringer to nie mogę przestać ale po 10 odcinku ma być niestety jakaś przerwa grrrrrrrr.......
Oglądając Housa masz przynajmniej pewność że szybko ci go nie przerwią. Co najmniej 8 sezonów i ciągle tak samo zabawne ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

no właśnie słyszałam, że 7 i 8 sezon House'a to już nie jest to samo co wcześniej. ^^ A za Ringera się wezmę bliżej stycznia, bo pewnie wtedy wychodzą następne odcinki? przynajmniej nie będę musiała czekać xd

Shaka_01

Tak, w styczniu. Szkoda że tak długo muszę czekać ale pewnie i tak przez święta nie będę miała czasu na filmy...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

no, faktycznie trochę za długo, ale przynajmniej nowe odcinki będą, nie tak jak z V.

Shaka_01

No tak... A tak swoją drogą to zauważyłaś że w tym temacie tylko my się wypowiadamy?
;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

tak, zauważyłam. to trochę dziwne xd. ale trudno, dajemy radę xd. a ty zauważyłaś, że VM wypadła z Top 100? 102?! pamiętam, że, gdy ja oglądałam V, to była ona na sześćdziesiątym którymś miejscu ^.

Shaka_01

Nie odpowiadam co do tego postu tylko tego z wczoraj ale jak tam dawałam "odpowiedz" to pole do pisania było za małe. Nie wiem co się stało.
Dzięki :) Też go lubię, i rzeczywiście to nie jest najlepsza fryzura Damona ale nie znalazłam lepszego zdjęcia na którym byliby obaj ;) Chciałam do tego jeszcze Klausa ale nie mogłam znaleźć :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

A co myślisz o zakończeniu sezonu TVD ? oglądałaś już ?

Shaka_01

Tak, oglądałam. Bardzo ładne, choć smutne. Prawie się popłakałam jak Alaric zginał i przyszedł jako duch :(( Zastąpienie Klausa Tylerem, niby mądre ze strony Bonnie, ale mam nadzieje że Joseph Morgan wróci. A ty?
Szkoda że Elena wybrała Stefana, pierwsze spotkanie Deleny było wzruszające. Elena mnie wkurzyła jak postanowiła wrócić do Stefana, choć on nie był sam w tej chwili, pozwoliłaby umierać Damonowi w samotności :(( Strasznie było mi go żal :((
A sama końcówka mnie nie zaskoczyła bo już wcześniej dali spoiler o spadającym samochodzie i można było się domyślić że zostanie wampirem.
Ogólnie, to odcinek naprawdę dobry, choć chcieli za dużo wątków w nim zmieścić i bardzo SMUTNY...
A ty co sądzisz?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Napisałam strasznie długi komentarz, który mi się zmazał...^^ Więc zacznę jeszcze raz:
Odcinek był bardzo dobry. Zastąpienie Klausa Tylerem może i było mądre ze strony Bonnie, ale zastanawia mnie dlaczego wybrała właśnie Tylera? Przecież on był jej przyjacielem, nie mogła wybrać kogoś innego? Mam nadzieję, że Joseph wróci, bo nie wyobrażam sobie, żeby Trevino dalej miał grać Klausa. Klaus bez tego cudownego głosu i Josepha nie jest Klausem. O ile w książce takie rozwiązanie byłoby ciekawe, o tyle w serialu jest strasznie trudno sobie wyobrazić, że Tyler jest teraz Klausem. Mam nadzieję, że uda im się jakoś przywrócić ciało Klausa. A co do Tylera mi strasznie smutno, bo od bardzo dawna byłam team Forwood i nawet Klaroline mnie nie złamało. ;) Poprzedni komentarz pisałam 11 minut, więc na razie na tym skończę, a o reszcie odcinka najwyżej wypowiem się w późniejszych komentarzach. xd A ty co myślisz? Szkoda ci Tylera?

Shaka_01

Nigdy za bardzo za nim nie przepadałam, tzn lubiłam go ale nie tak jak np. Damona, Klausa czy Elijaha. Ale on nie zginął bo ciało Klausa nie było pokazane że całkowicie spłonęło. Joseph na pewno wróci jako Klaus i Tyler pewnie też będzie sobą.
A czytałaś książkę?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Nie czytałam, a ty?
Myślisz, że Elena jak zostanie wampirem to przypomni sobie, że Damona poznała pierwszego? Myślisz, że Tyler żyje? W sumie to może Bonnie się udało jakoś tak zrobić, żeby żył, w końcu to jej przyjaciel... Największym rozczarowaniem odcinka jak dla mnie było to, że Matt dalej żyje. xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones