PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 028
ocen
7,7 10 1 23028
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Logan... - sezon 3

ocenił(a) serial na 9

Hej, chciałam zapytać kiedy Logan miał "spiknąć" się z Madison Sinclair? W serialu jest powiedziane, że podczas ferii zimowych, czyli kiedy? W Którym sezonie? Jak V była z Duncanem?

ocenił(a) serial na 10
DorociaD

W sezonie 3, wtedy kiedy zerwali po raz 1 w sezonie 3, później do siebie wrócili i V pytała go czy z kimś spał w czasie, gdy byli osobno i on powiedział tylko o jakiejś jednej lasce, a oprócz niej była jeszcze Madison.

Shaka_01

Powiedział o jednej dziewczynie, ale nie podał jej imienia i nią właśnie była Madison - takie małe sprostowanie.

MMM777

Też mi się wydaje że tak było. Choć nie pamiętam już takich szczegółów dokładnie.

immortal13

Ja pamiętam, bo dopiero co oglądałam ten serial ;)

ocenił(a) serial na 9
MMM777

MMM777 ma rację. Logan z Dickiem i kimś jeszcze byli na plazy, surfowali, poznali 3 dziewczyny i później Logan zabawiał się z jedną dziewczyną w samochodzie, ona jeszcze mówiła "nie mogę uwierzyć, że zrobiłam to z synem Aarona". ale to była jakaś zupełnie obca, nieznacząca dziewczyna. Co do tego Logan przyznał się Veronice, ale nic nie wspomniał o Madison. Żadne sceny ich razem w Aspen nie pojawiły się w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones