PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 021
ocen
7,7 10 1 23021
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

W jakiej kolejności ustawilibyście chłopaków VM?
Moja lista:
1.Logan Echolls - wg mnie (i na pewno nie tylko) niekwestionowane pierwsze miejsce, ich miłość była trudna, ale piękna
2.Pizz - słodki, choć do Logana się nie umywa
3.Leo - zależało mu, ciekawie jak potoczyłby się ich związek, gdyby Veronica dała mu szansę
4.Duncan - nie wiem czemu, ale od początku nie byłam do niego przekonana
5.Troy - nie był zbyt uroczy ;)

ocenił(a) serial na 8
Malta

wg mnie Logan to number one. to była chemia;D

ocenił(a) serial na 10
Malta

1. Logan (oczywiście xD)
2. Pizz - ujdzie ale według mnie był starsznie... ciamajdowaty :DD
3. Duncan - wyglądał mi na jakiegos psychola na początku a potem nie mogłam pozbyć się wrażenia że coś z nim nie tak
4. Leo - zależało mu to fakt ale nie pasował mi do weroniki :))
5. Troy - szybko przyszło szybko poszło xD

ocenił(a) serial na 10
Malta

tylko LOGAN reszta to były pomyłki zwłaszcza Pizz jak zobaczyła jak Logan stanął w jej obrone to zaczęła żałować że z nim zerwała :P zgadzam się Dunkan wygląda na psychola a Leo był strasznie naiwny :D

Malta

Zdecydowanie Logan. Facet aniołem nie był ale naprawdę widać było, że bardzo kocha Veronicę. Pozostali faceci to jakieś nieporozumienie. Jeszcze coś pozytywnego widziałam w Duncanie ale reszta to porażka.

ocenił(a) serial na 10
mini_one

dla mnie tez logan w ogóle on taki fajny jest i posuja do siebie

Malta

Wg. mnie :
1.Logan Echolls - ma charakterek :P
2.Weevil - władczy
3.Leo - słodki :P
4.Pizz
5.Troy

igulka_2

Moim zdaniem najlepszy był Logan :) Inni byli beznadziejni :/

ocenił(a) serial na 10
igulka_2

1. Logan
2. Duncen
3. Leo
4. pizz
5. Troy

ocenił(a) serial na 10
Malta

Logan Echolls oczywiśćie :D
On był najfajniejszy ze wszystkich i bardzo do siebie pasowali z Weroniką :)

Malta

zdecydowanie Wygrywa LOGAN ;] hehehe
chyba jako jedyny w całym tym serialu pasuje najlepiej do Weroniki ;]

ocenił(a) serial na 8
Anastazja_Me

Logan-to była chemia,mieli świetną pokręconą historię związku,jedna z moich najulubieńszych par serialowych.

Potem długo nikt
Duncan-może za nim nie przepadałam,ale to przynajmniej była prawdziwa miłość,i zawsze rozdzielały ich okoliczności,a nie jakieś konflikty między nimi
Piz-w sumie był fajny,ale do Veronicy nie pasował
Leo-lubiłam go,ale to trwało za krótko,żeby był wyżej

ocenił(a) serial na 8
Malta

Tylko Logan się liczy w tej klasyfikacji!

Agusia_PS

W 100000% Logan !! On jest boski ;D
A.. mam pytanie do tych co oglądali już dalsze odcinki... Veronika bedzie jeszcze kiedyś z Loganem? ;)
Pozdrawiam! ;)

martuska358

będzie w 2 sezonie pod koniec i 3 sezonie na początku

ocenił(a) serial na 10
Malta

Logan!!! I tylko on! Jest dla niej idealny, a Duncan to moim zdaniem jakaś wielka pomyłka. Teraz jeszcze to z Meg... Vera go kocha, on ją niby też, ale to wszystko takie pokrecone... Niech już on uceika z tym dzieckiem to w końcu wrócą do siebie z Loganem :)
A tak na marginesie to ja bym zamiast Duncuna wolała Leo;)

ocenił(a) serial na 9
Joanna_Petarda

Logan, Logan i jeszcze raz Logan ;D Ten chłopak (jak dla mnie) jest zabójczo przystojny ;) Bardzo mi się podoba z wyglądu.. No i trzeba przyznać, że ma charakterek ;D Uwielbiam go <33W drugiej kolejności może być Duncan, ale on znajduje się daleko za Loganem ^^

ocenił(a) serial na 10
Malta

z tego co można wywnioskować co sama weronica wyjaśniła wyglądało to tak

1 seria i 2 seria
1. Weevil
2. Duncan Kane
3. Leo D'Amato
4. Logan Echolss
5. Duncan Kane
6. Logan Echolss w 3 serii

ocenił(a) serial na 10
amlynarczyk4

W 3 podajże serii miała jeszcze dwóch, ale 3 jeszcze nie widziałem więc nie chcę się wypowiadać.

ocenił(a) serial na 10
amlynarczyk4

a kiedy ona byla z Weevilem?? ;o w 3 byla z loganem i zakonczyla z pizem

pannaannowata

Też tego nie zarejestrowałam;P Weevil spotykał się swego czasu z Lily, a z V byli tylko przyjaciółmi (o ile można ich tak nazwać:))

amlynarczyk4

dołączam się do pytania, kiedy ona była z Weevilem?

ocenił(a) serial na 10
Malta

Jakoś wyróżniała się nie będę ;P
Loogan : )
A inni, to inni.. ; ]

ocenił(a) serial na 10
asia____2

ja też sie nie wyróżnie LOGAN!
Pizz też uroczy, ale mimo wszystko Logan
ejj ja chce film albo 4 sezon ;((

suzy_evans

w ogóle jak Weronika rozstała sie z Leo ??

dusia2591

jeśli oglądałaś 1 sezon, to musiałaś dziwnie opuścić ten fragment - po tym jak V zdecydowała się być z Loganem (bodajże około 19 odcinka?), poszła do Leo na posterunek i z nim zerwała;)

a w ogóle - Logan ♥
ja chcę już film! :D

czysc00

Zdecydowanie Logan :)
Ciekawe czy w filmie Veronica będzie z Loganem czy inaczej to wymyślą :/

Leo był fajny, taki miły pozytywny chłopak, ale do Logana się jednak nie umywał.

immortal13

sory sory ale akurat byłam jeden odcinek wczesniej niz poszła do Leo i mu o tym powiedziała

ocenił(a) serial na 8
Malta

1. Piz:
Może i nietypowa opinia, ale jak dla mnie jego postać oznaczała w serialu bardzo dużo dobrego. Przede wszystkim był takim normalnym kolesiem: sympatycznym, trochę ciamajdowatym pacyfistą, nie jakimś szczególnie unikatowym czy rozbudowanym charakterem, ale jednak takim który wywołuje trochę uśmiechów. Dlaczego to było takie ważne? Ponieważ pokazywało Veronicę posiadającą zupełnie zwyczajny związek, z osobą która nie ma na koncie niczego dziwnego, która jest nowa w jej życiu. TO jest wiarygodna sytuacja. Nie każdy związek musi opierać się na szaleńczej miłości, większość z nich jest od tego daleka. Po kilku falach Loganów i Duncanów taki zwykły koleś z uniwerka był zdecydowanie świeżą odmianą. Partnerzy się zmieniają, mało kto trzyma się tych z liceum. Piz był moim zdaniem trafnym, realistycznym wyborem, i, na szczęście nie zrobiono z niego i Veroniki niczego spektakularnego-i to było ich największym plusem. Nie potrzebowali dramy, nie potrzebowali niczego wielkiego. I to pasowało mi tu najbardziej. Głównym tematem serialu jest Veronica jako detektyw, nie Veronica i jej partnerzy. W ten sposób sprowadzono serial na odpowiednie tory.
2. Logan:
Przyznaję, że całe to jego opisanie ich związku jako "epickiego" było momentem w którym zaczęłam mieć z nimi większe problemy. Ale nie oznacza to, że nie lubiłam ich razem kiedy razem byli.
Owszem, trochę to zniesmaczało, że kiedy zaczęli razem być Veronica była w sumie jeszcze z Leo, ale jako że zerwała z nim wkrótce potem to nie było tragicznie. Poza tym? To był chyba najlepiej rozwinięty związek romantyczny w serialu i to było jego największą zaletą. Mieli chwile gorsze i chwile lepsze. Ich związek rozwija się, jest szczery i pokazuje, zwłaszcza w 2 sezonie, lepszą stronę Logana, który wówczas jest raczej niedojrzały. Także zadecydowanie mają swoje plusy, ale tutaj niestety raczej się one kończą. Epicka miłość może się wydawać jednym z nich, ale moim zdaniem nie dodaje im wiarygodności. Logan jako postać często sprowadza się do typowego badboya, co nie dodaje głębi jego postaci. A w przeciwieństwie do Piza, jest osobą która tej głębi potrzebuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak często pojawia się na ekranie. Dodatkowo, pomimo zmian w postaci Logana, związek ten nie należy do szczególnie zdrowych. Codzienne zerwania i powroty nie są dobrą oznaką. Brak uczciwości, nieustanne nieporozumienia i konflikty również, a do tego się to sprowadza w 3 sezonie. Kochamy się, ale nam niezbyt wychodzi.
3. Leo:
Trochę miałam w sumie dylemat czy posadzić na drugim miejscu jego czy Logana. Padło na Logana w sumie głównie dlatego, że odegrał w serialu znacznie większą rolę. Jeżeli chodzi o charakter, Leo daje się lubić znacznie bardziej. Jest odpowiednio naiwny, uśmiechnięty, widać, że lubi Veronicę i nie ukrywa tego. Ich związek nie jest jakoś szczególnie skomplikowany, ale też nie musi. Zastanawiałam się tylko jaka jest między nimi różnica wieku? Hm.
4. Duncan:
Taki trochę chłopczyna bez wyrazu. Jak chodził z Veronicą to było pięknie i cudownie, praktycznie brak realistycznych problemów. Bardziej symbolizował taką pierwszą miłość i wszystkie związane z nią oh i ahy, ale sam Duncan był mdły jak niemiecka bita śmietana.
5. Troy:
Jak był miły to mu to wychodziło, jak się okazało, że nie jest taki super to też nie zrobili z niego kompletnego dupka, więc ogólnie problemów z nim nie miałam. Ogólnie dawał się lubić, nawet pasował w miarę do Veroniki swego czasu.

Szczerze mówiąc, lubiłam wszystkich partnerów Veroniki. Żaden nie był jakoś szczególnie przystojny (fryzura Piza na zawsze pozostanie śmieszna, chociaż teraz się już wyrobił), ale poza Duncanem wszyscy mięli dosyć ciekawe osobowości. Pojechałam silnie po Loganie, ale pozostaje na moim 2 miejscu. Piz jest na pierwszym, bo wydaje się najbardziej dojrzałym i zdrowym rozwiązaniem. Leo od początku był zupełnie uroczy i uroczy pozostał.

ocenił(a) serial na 9
Lucid_D

a ja mam pytanko, dopiero zaczynam oglądać ten serial, a zaczęłam go oglądać po przeczytaniu opisu filmu Weronika Mar z 2014 roku i tam jest, że po 9 latach odwiedza Weronikę były chłopak tj. Logan. A ja jestem na etapie tego, że się nie cierpią. Moje pytanko: od kiedy Weronika i Logan będą parą?? no i czy jeszcze w czasie trwania serialu Weronika będzie z Duncanem i ew. kiedy??

ocenił(a) serial na 9
Malta

a ja mam pytanko, dopiero zaczynam oglądać ten serial, a zaczęłam go oglądać po przeczytaniu opisu filmu Weronika Mar z 2014 roku i tam jest, że po 9 latach odwiedza Weronikę były chłopak tj. Logan. A ja jestem na etapie tego, że się nie cierpią. Moje pytanko: od kiedy Weronika i Logan będą parą?? no i czy jeszcze w czasie trwania serialu Weronika będzie z Duncanem i ew. kiedy??

ocenił(a) serial na 9
Malta

Logan. Dla mnie dla Veronicy jest tylko i wyłącznie Logan. Przez to co do siebie czują, przez to ile razem przeszli, w ilu sytuacjach się wspierali, pomagali, przez to jak na siebie patrzą.

ocenił(a) serial na 8
Malta

Ja nie mam kolejności bo jedyna fajną i charyzmatyczną męską postacią w serialu, która mi się podobała to był Logan.
Reszta była bez charyzmy, bez poczucia humoru, że tak zdam się na moja inwencję twórczą: byli po prosto PI*Zdowaci xD
Tak wiem, że tak mieli zagrać, ale każda postać prócz Logana była beznadziejna :)

ocenił(a) serial na 10
Malta

W jakiej kolejności ustawilibyście chłopaków VM?
Moja lista:
1.Logan Echolls - wg mnie (i na pewno nie tylko) niekwestionowane pierwsze miejsce, ich miłość była trudna, ale piękna
2.Pizz - słodki, choć do Logana się nie umywa
3.Leo - zależało mu, ciekawie jak potoczyłby się ich związek, gdyby Veronica dała mu szansę
4.Duncan - nie wiem czemu, ale od początku nie byłam do niego przekonana
5.Troy - nie był zbyt uroczy ;)

Moja lista:
1. Oczywiście wygrywa Logan, potwierdza się stara prawda, kobiety lubią złych chłopców ;)
2. Troy - strasznie go lubiłam i był ładniutki, szkoda że takiego dupka z niego zrobili. Chociaż w ostatnim sezonie troszkę odrobił
3. Leo - był słodki, ale za słodki, jakoś nigdy nie traktowałam ich związku poważnie
4. Duncan - psychol
5. Pizz - nie znosiłam gościa, nie i koniec! ;)

Oj coś czuję, że bd niedługo oglądać VM od poczatku, chyba poraz 15, jak nie dalej. Jak leciał na TVN bodajże o 15 to musiałam co środy z religii uciekać, żeby go obejrzeć. Jeszcze nie miałam internetu, żeby se dojrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones