PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 028
ocen
7,7 10 1 23028
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Jak w temacie. Jaki jest powód tego, że nie ma 4 sezonu? Kristen się nie zgodziła dalej grać, mała
oglądalność? Ktoś coś wie?

ocenił(a) serial na 10
Bloodshake

Kristen jak najbardziej chciała grać, w końcu to dzięki niej powstał film :) Nie pamiętam dokładnie jak to było, bo interesowałam się tym dawno temu, ale ogólnie wytwórnia mówiła coś o małej oglądalności itp. Na szczęście doczekaliśmy się filmu :)

ocenił(a) serial na 10
Bloodshake

polecam!

ocenił(a) serial na 6
Bloodshake

Z pewnością są o tym stare wątki, ale w czasie końcówki 3 sezonu miały miejsce strajki scenarzystów(?) w związku z tym nawet ostatni sezon nie był dokręcony do końca .

ocenił(a) serial na 9
claudie

brak kolejnego sezonu albo chociaż nakręcenie sezonu 3 do końca jest ogromnym błedęm;/ serial skończył się jakby w trakcie, bez jakiegoś konkretnego zakończenia. To średnio mi się podobało, chociaż sam w sobie serial jest genialny. No ale na szczęście jest film;)

użytkownik usunięty
maaajenka

ale nakręcono PILOT do 4 sezonu ;)

ocenił(a) serial na 9

ten 12 minutowy?? widziałam. i PILOT tzn. że co?? taki wstęp? bo przecież to chyba nie jest początek 1 odcinka 4 sezonu.

użytkownik usunięty
maaajenka

no taki wstęp, kręcą PILOT żeby sprawdzić czy serial się spodoba.

ocenił(a) serial na 9

aha, aha. rozumiem. Nie znałam tego określenia;) ale powiedz. w takim razie znaczy to, że się nie spodobał?? bo to chyba się rozeszło o zbyt małą oglądalność.

użytkownik usunięty
maaajenka

tak, PILOT się nie spodobał i zakończono serial na 3 sezonie, niedokończonym zresztą... no ale mamy film w którym wyjaśnione są dalsze losy a może nagrają drugą część filmu? hm, kto wie :)

użytkownik usunięty

Zresztą, moim zdaniem Veronica Mars, pracująca w FBI, wracająca do ogólniaka... trochę kiczowate.

ocenił(a) serial na 9

chodzi Ci o to, że po sezonie dzie Veronica chodzi do pracy w FBI zrobiliby film, w którym jednak woli wrócić do Neptun?? no to faktycznie. Chyba praca w FBI dawalaby wystarczająco dużo adrenaliny, no ale jeszcze zawszę w grę wchodziłby Logan. Więc musieliby troszkę inaczej pokombinować z filmem.

ocenił(a) serial na 9

oby nagrali drugą część;) a PILOT o pracy w FBI nie podbił serca widzów?? no bo Veronica Mars to był własnie taki inny serial, nie jakaś zorganizowana organizacja rządowa czy poza rządowa czy jakakolwiek, tylko prywatny detektyw i to nastoletni. A powodując, że Veronica pracowałaby w FBI to już zmieniloby jakieś wczesniejsze wyobrażenie o serialu. No ale beznadzieja przeoromna, że nie skończyli 3 sezonu;./ żal.

użytkownik usunięty
maaajenka

No w tym PILOCIE było, że ona pracuje w FBI i wysyłają ją z pracy do ogólniaka, żeby odkryła jakąś tam sprawę... bezsens totalny.
No masz rację, serial Veronica Mars jest o nastolatce która bawi się w detektywa. Do tego trochę nastoletniej miłości, zdrad, rozsterek i przyjaźni. :) Dobrze, że nie powstał 4 sezon.

ocenił(a) serial na 9

ale to taki spory przeskok czasowy w ogole by byl pomiedzy 3 a 4 seria. bo z pierwszego roku studiow od razu do pracy. mam mieszane odczucia co do tego czy dobrze czy zle, ze nie powstal 4 sezon, ale na pewno mogliby dkonczyc 3, brakowalo jakiegos takiego zakonczenia, klamry. skonczylo sie tak nijako jakby w srodku. dobrze, ze film nawoazuje do calego serialu i w ogole ostatniego odcinka 3 sezonu. aczkolwiek bardzo tesknie za serialem, bo byl fajowski. film tez jest super.

maaajenka

Ja czytam książke właśnie - kontynuacja filmu:0 Długo sie nie mogłam zebrać, bo niestety po angielsku, ale jak zaczełam czytać to się wciągnełam:) ciekawie sie zapowiada głowna sprawa kryminalna;p

ocenił(a) serial na 9
kachaaa15

Ale juz sonczylas czy jeszcze w trakcie?? No i czy Weronika jest z Loganem?

maaajenka

Skonczylam czytac wlasnie:) Logana prawie w ogole w ksiazce nie ma, bo wyjechal na pol roku na misje i pidajrze na prawie 300 stron ksiazki przeprowadzili 3 rozmowy na skypie. Wspomina ze go kocha, ale akcja oprocz glownego watku kruminalnego toczy sie wokol Keitha, ktory jest wkurzony ze Veronica zostala zamiast robic kariere w Nowym Jorku i drugiej osoby z przeszlosci Veronici, ktora sie znowu pojawia w jej zyciu....:p

Ogolnie watek kryminalny nawet spoko, ale czuje niedosyt w zwiazku z tym ze malo bylo zycia prywatnego V zwiazanego z Loganem. Wolalam wydanie serialowe w ktorym co odcinek byla inna sprawa...

Czy ktos sie orientuje czy jedt juz kolejna ksiazka?

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

Właśnie to jest najgorsze, serial zarąbiście się rozkręcił i koniec;< w 1 i 2 sezon w porównaniu do 3 to było nic, dopiero tutaj się działo! Obym się doczekał kontynuacji jakiejś czy coś

spoiler:
szczególnia ta lista nazisk z tego tajemnego stowarzyszenia, to same w sobie już miało to coś i koniec. ;/

ocenił(a) serial na 9
kowal1528

no tak, na początku te sprawy jakie rozwiązywała, to były takie, że tak powiem błahe, szukanie psa itd, chociaż wtedy też dobrze się to oglądało. No ale później jak sprawy zaczęły się robić, naprawdę emocjonujące, no i życie głównej bohaterki. Mi bardzo podobał się humor tego serialu, te jej teksty. Świetne.

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

Humor był dobry, też musze przyznać :) Szczeólnie cięte riposty Logana z Weroniką :D Nie raz nieźle się pośmiałem.
Czeste ironie Weroniki też były dobre ;p

Pewnie już nie będzie nic związanego z serialem tylko jak już to filmy jak ten z tego roku a szkoda, to naprawdę dobry serial;/

Nawiasem mówiąc jeszcze z serialem się utożsamiałem co nie jest częste. Zazwyczaj po mnie takie rzeczy spływają, ale jak Weronika była z Loganem to dobrze się oglądąło, a jak pojawiały się przeloty np z pizzem no to już byłem zły i oglądałem z andzieją, że spławi Pizza:D

ocenił(a) serial na 9
kowal1528

ja też cały czas kibicowałam Loganowi i Veronice;) więc dla mnie każdy inny facet koło niej był na niewłaściwym miejscu;) i masz całkowitą rację, że film był super, zwłaszcza dla fanow serialu. Bo serial wciągnął mnie na maksa, no i film był takim miłym powrotem:)

maaajenka

Ale mogliby zrobic kontynuacje serialu - ksiazka sie konczy tak ze Vero zaczyna pracowac jako partner Keitha. Mozna by z tego zrobic swietny serial kryminalny...:)

ocenił(a) serial na 9
kachaaa15

można i ja byłabym jak najbardziej za;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones