PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 028
ocen
7,7 10 1 23028
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

02x11

ocenił(a) serial na 8

Hej, mam pytanie, bo czegoś nie rozumiem. Właśnie oglądam 11 odcinek 2 sezonu i wszystko
fajnie, pięknie, Duncan ucieka, ale z kim?! Kim jest ta dziewczyna w samochodzie detektywa, do
którego Duncan wsiada?! To Meg? Przecież podobno nie żyje? Proszę niech mi ktoś to wytłumaczy,
kto może pamięta tę scenę, ale również jest w trakcie 2 sezonu :) z góry dziękuję

ocenił(a) serial na 10
nataaaalkaa

To dziewczyna, która pracowała do jego matki. Pewnie namówili ją (za opłatą), żeby im pomogła, bo była drobną blondynką, którą ludzie mogliby mylić z Veronicą i tak naprowadzać FBI i Lamba na złe tropy. W dodatku mogła spokojnie przejechać przez granicę, bo V była pod obserwacją FBI w ten najważniejszy dzień, a matka podróżująca dzieckiem jest mniej podejrzana. Nie wiadomo też czy to nie ona sprzedawała te kolczyki, o których jest mowa na początku. Prawdopodobnie ona użyła karty Veronicy w Meksyku, żeby zmusić Lamba do wyjechania z kraju, razem z Ducanem z bagażniku. Ale to tylko moje podejrzenia, bo to jest w sumie najbardziej zagmatwany odcinek i nie do końca rozumiem jak to rozegrali. Jest też taki moment, gdy Veronica wyjmuje chyba jakieś rzeczy dla dziecka, a Ducan się pyta; To od Kendal? A V na to: Nawet ona się dołożyła. Nie mam pojęcia co to oznacza, bo przecież niemożliwe jest, żeby ktoś więcej oprócz Ducana, Veronici, tej blondynki wiedział o całym planie. Nawet Vinnie dowiedział się w trakcie.

ocenił(a) serial na 8
Jess_Stella

oooo teraz już rozumiem :) dzięki bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones