Wednesday
powrót do forum 1 sezonu

Zakończenie

ocenił(a) serial na 9

Czy koniec końców Tayler udawał że lubi Wendsday?
Serial ogólnie spoko ale może przegapiłam albo to zostawili na ewentualny materiał na sezon 2. Ale:
1. Ojciec nie chciał przerabiać co się stało z matką Taylera. Ale koniec końców nie wyjaśniono. Wiemy tylko że prawdopodobnie umarła. Ale jak nie wyjaśniono. No i kiedy tak naprawdę zaczął podejrzewać własnego syna? Bo na sam koniec dopiero go śledzi.
2. Co się stało z matką syreny? Czy mi coś umknęło czy miała dać jej czas do końca semestru i zabrać gdzieś.
3. Fajna szkoła że na końcu wszystko ok kończymy semestr a nawet dyrektorki ani nikogo p. O. Nie ma. Szkoda że nie było komentarza rodziców Wedsday do tej wiadomości.
4. Co się stało z szeryfem po potwierdzeniu ze to jednak jego syn zabijał.
5. I co się stało z główna zła? Jakoś nie sądzę że ja zabili.
To tak na szybko pytania mi się nasunęły.
A tak serial spoko.

ocenił(a) serial na 10
drucik007

Wydaję mi się , że Tayler jednak lubił Wendsday , ale musiał słuchać też rozkazów. I tak naprawdę nie wiemy co o niej myśli na koniec serialu po przegranej. Możliwe , że rozwiną ten wątek w drugim sezonie(o ile powstanie)
1: Co do matki chłopaka to tak sobie pomyślałem , że może ojciec musiał zabić swoją żonę , bo jak wiadomo też była potworem i może bał się , że skrzywdzi ich dziecko. A syna zapewne podejrzewał od samego początku , gdy tylko zobaczył zdjęcie potwora
2: Wątek matki syreny nie został dokończony. Faktycznie dała jej czas do końca semestru , a Bianca obiecała , że wtedy wróci do domu i wesprze jej armię czy o co tam chodziło , ale potem matka ma jej dać spokój. Ten wątek zapewne też będzie kontynuowany w możliwym drugim sezonie , a przynajmniej Bianca coś wspomni , bo na koniec serialu przypomina Wendsday , że w przyszłym semestrze mają zawody w szermierce i jasno widać tam , że rzuca jej wyzwanie więc na pewno ma zamiar wrócić na kolejny semestr i wie , że matka nie stanie jej na przeszkodzie
3. Właśnie dlatego , że dyrektorka zginęła odwołali resztę zajęć. Zapewne będzie nowa dyrektorka. W internecie można przeczytać teorię , że to właśnie matka Wendsday jako była uczennica może zostać dyrektorką
4. Tu też nie wiadomo. Zapewne zrozumiał , że nie może wiecznie ukrywać prawdy o synu. I mógł też zostać zwolniony , gdy prawda wyszła na jaw. Jakby nie patrzeć ukrywał prawdę o morderstwach
5. Tu również nic nie jest pewne. Też nie sądzę by ją zabili. Zapewne po przegranej została gdzieś zamknięta i jeśli Christina Ricci będzie wolna to wróci w drugim sezonie , a jeśli nie to wspomną , że nie żyję lub gdzieś jest przetrzymywana i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones