Wednesday
powrót do forum 1 sezonu

oglądnąłem cały serial w jeden dzień i bardzo mi się podobał. Mam nadzieje że bedzie 2 sezon. Dziwią mnie negatywne komentarze, ale zawsze takie będą i no cóż zauważyłem że hejtowanie wszystkiego jest tak jakby modne...

ocenił(a) serial na 5
Adam_Be_903

Bardzo konstruktywna recenzja;) moze hejtu by nie bylo, gdyby tworzyli firmy dla troche bardziej wymagajacych.

ocenił(a) serial na 5
Adam_Be_903

NIE MODNE ,tylko mądre , to nawet nie może stanąć do starych filmów Burtona , to raczej większość dzisiejszych ciasnych i nie wymagających umysłów podobnych Tobie ,jest więcej niż tych z konstruktywną krytyką , a to że ty się nie znasz i łykasz filmy jak pelikan to nie nasz wina ,tylko Twoja , zresztą Burton skończył się już bardzo dawno temu , jesteśmy w mniejszości bo więcej jest idiotów na świecie jak ludzi trzeźwo myślących.Wiem dokładnie na co stać było Burtona bo widziałem jego wszystkie filmy jak prawdopodobnie Ciebie na świecie nie było albo wchodziłeś pod stół na stojąco.
Ten film ma tyle wspólnego z gotykiem co dzisiejsze dziewczyny z tindera z jakąkolwiek edukacją.CZYLI ZWYKŁE ZERO.

ocenił(a) serial na 9
Solaris_fw

Nie ma to jak po komentarzu oceniać odbiorcę ile ma lat. Serial dostosowuje się do dzisiejszych czasów i tak powinno być. Nie ma co liczyć, że powstanie dzieło klimatem wyjętym z lat 90 bo mamy 2022. Ocenianie negatywnie, że młodzież używa np. tiktoka jest śmieszne i od razu wyzywanie odbiorców od kretynów jest nie na miejscu. Wszyscy moi znajomi z przedziału 24-50 lat ocenili pozytywnie ten serial. Po prostu jest dobry . A to, że niektórzy nie są wstanie dostosować się do panujących dzisiejszych zasad to ich problem.

Solaris_fw

Obejrzałam właśnie cały serial i choć miałam mieszane uczucia po zwiastunie miło się zaskoczyłam i zarówno mi jak i mężowi bardzo się podobał. Nie rozumiem czego spodziewałeś się po serialu dla nastolatków? Bo z tego co mi się wydaje to taka była grupa docelowa od początku ale może się mylę. Klimat jak najbardziej zgadza się z pierwowzorem ale został złagodzony właśnie pod tą grupę. Swoją edukację chyba zakończyłeś dawno temu i na tym etapie się zatrzymałeś, z brakiem kultury i z zamkniętym umysłem na wszystko co nowe.

ocenił(a) serial na 8
Solaris_fw

Ohooo, kolejny znawca kina się znalazł!

ocenił(a) serial na 8
Solaris_fw

Jaki sfrustrowany i biedny człowiek z ciebie. Tylko współczuć, bo intelektem nie grzeszysz.

Solaris_fw

I co z tego ze różni się od starych filmów Burtona? Jak chcesz starego Burtona to możesz na okrągło oglądać Sok z Żuka, nic nie stoi na przeszkodzie. Serial jest przystosowany do dzisiejszych realiów i reżyser fajnie połączył stare z nowym. Oczywsicie możesz się nie zgadzać, masz prawo, jednak patrząc na ocenę serialu… jesteś w mniejszości ;)

Solaris_fw

Ps. I uprzedzając: serial oceniają wysoko nie tylko nastolatki ale również osoby przed 40 stka ;) którzy widzieli większość dzieł Burtona :)

Jeisa

oceniam pozytywnie, jestem przed 50-tką :)

Solaris_fw

Dla mnie serial jest w porządku, przyjemnie się ogląda,a to że tobie się nie podoba, to już twój problem. Zrozum, że to co dla ciebie będzie majstersztykiem, dla kogoś innego będzie totalnym gniotem i na odwrót. Każdy film jest w jakiś sposób dobry i zły, wszystko zależy od preferencji i upodobania oglądających i nie na miejscu jest twierdzenie, że to właśnie moje upodobania i ocena są właściwe.

Solaris_fw

akurat w watkach obok rozjechali cie ostro, formulowales jakies wyzwiska a moderacja cie blokowala jak peta, gaszono cie jak sie chce, kazdy mial orke piszac z mniej rozgarnietymi ech

ocenił(a) serial na 1
Adam_Be_903

Krytyka na nie hejt śniezynko

ocenił(a) serial na 9
Adam_Be_903

Bo większość patrzy na to jak na remake Rodziny Addamsów, podczas kiedy jest to wariacja na temat i dość świeże podejście. Ogólnie mam wrażenie, że ludzie często obecnie seriale mające bardziej oryginalną konwencje jak She Hulk od razu gromią mimo iż bardziej wynika to z ich nie zrozumienia, że po prostu miała to być jakaś wariacja wokół tego co znane.

ocenił(a) serial na 4
Adam_Be_903

"Obejrzałem" ...

madalen76

"Oglądnąłem" też jest formą poprawną.

ocenił(a) serial na 2
Adam_Be_903

Skoro piszesz "oglądnąłem", to nie dziwię się, że ci się spodobał.

msnrc

Słowo "oglądnąć" wcale nie jest niepoprawne, to regionalizm małopolski i można go używać tak samo jak "obejrzeć" (forma ogólnopolska).

Adam_Be_903

Wiecie że w tym serialu "Wednesday" 20 latka gra nastolatkę? Główna bohaterka to 20 latka, a robią z niej kogoś o kilka lat młodszego. Idioci.

pawel_nowakk

Co z tego, Ameryki nie odkryłeś. Mało to razy aktorzy byli postarzani lub odmładzani,bo tego wymagał scenariusz?

Andrzej_Losinski

Tak, ale gdyby chcieli to by znaleźli aktorki w dobrym wieku.

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

I co w związku z tym? Znaleźli dwudziestolatkę która zagrała genialnie, już naprawdę nie mieć się do czego przyczepiać tylko do wieku...

ocenił(a) serial na 4
Adam_Be_903

Ten serial nie ma nic wspólnego z Rodziną Addamsów, wykorzystali ikonę tylko dla rozgłosu, a teraz zdziwienie, że ludziom się nie podoba.

ocenił(a) serial na 5
Adam_Be_903

modne to jest obecnie stylizowanie się na Wednesday, ubieranie się jak ona i odtwarzanie jej tańca. Pokolenie "indywidualistek", które jak stado baranów jedna za drugą odtwarza taniec Wednesday na tiktoku. Jedni lubią teen drama inni nie, każdy ma prawo do swoich opinii, ale nie mów, że modna jest krytyka tego serialu, bo ja widzę kompletny szał na niego, a krytyczne komentarze należą zdecydowanie do mniejszości. A krytyka to nie hejt.

użytkownik usunięty
Adam_Be_903

chłop który dając dyche serialowi dla nastolatków uważa go za 'arcydzieło' i używa słów pokroju 'oglądnąłem' nie powinien mieć prawa głosu, wracaj do odrabiania lekcji

ocenił(a) serial na 3
Adam_Be_903

Modne jest zachwycanie się miernotą. Ocena ARCYDZIEŁO? Naprawdę? Nic lepszego nie widziałeś?

ocenił(a) serial na 7
Adam_Be_903

Serial całkiem dobry. Chociaż nie jestem grupą docelową to mi się podobał. Jednak nie do końca rozumiem te super wysokie noty i ogłaszanie go najlepszym serialem roku. Dla mnie 4 pierwsze odcinki są kapitalne, jednak od 5 odcinka serial traci impet. Pojawiają się nic nie wnoszące wątki. Antagonizmy się wygładzają ...

ocenił(a) serial na 6
Adam_Be_903

Konstruktywna krytyka oraz odmienna opinania jest hejtem. Każdy lubi co innego od wielkie mi odkrycie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones