Wednesday
powrót do forum 1 sezonu

.

ocenił(a) serial na 5

Gdyby nie napisy, to w życiu bym nie pomyślała że Tim Burton przykładał do tego rękę... Współpraca z Netflixem nie wyszła tu najlepiej...
Serial jak każdy inny na platformie. Pierwsze skojarzenie : The Umbrella Academy. Drugie: Sabrina. Każdy odcinek przypominał wszystkie dotychczasowe produkcje Netflixa.
Na plus zdecydowanie kreacja Ortegi jako Wednesday.
Jestem zawiedziona bo miałam duże oczekiwania co do tej produkcji.

basiex93

Mi się skojarzył z drugim sezonem ,,Teen wolfa"

ocenił(a) serial na 5
basiex93

Dokladnie, Tim Burton I ten banalny serial?;( Co Tu sie zadzialo?

ocenił(a) serial na 7
basiex93

Też mi się mocno skojarzyło z Sabriną. Racja, serial jest mocno "netflixowy" ale mi osobiście świetnie się oglądało dzięki aktorce grającej główną rolę i epickiej scenografii.

basiex93

Mnie sie odrazu skojarzyło jak tylko zobaczyłam Hide'a bardzo podobny to postaci z Gnijącą panna mloda

merolki

Hyde'a

basiex93

Typowy Netflix, nawet tutaj znalazł dobry powód na LGBT. Dwie mamy, to mamy, moje mamy. Nie przeszkadzałoby mi, serio. Ale to kolejny z rzędu, czasami myślę ,że to ja jestem w mniejszości. Poza tym, serial taki do obejrzenia, ale czy arcydzieło? Nie przesadzajmy.

Bartek_Czeczen

Wątek dwóch mam jest tak bardzo w tle, że wcale się nie narzuca. Serialowi jest bardzo daleko do standardowych produkcji Netflixa. Odważę się nawet stwierdzić, że jest to jedna z najbardziej udanych produkcji platformy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones