PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 214
ocen
8,1 10 1 107214
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Dlaczego wydano rozkaz zabicia Wiśniaka?? Jak chcieli, żeby nie zabił Barkowej to mogli go tylko postrzelić, a tak zabili najbardziej zasłużonego.

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

Musi być akcja i dramat! I jakie emocje! ale rozumiem, rozumiem....;)

ocenił(a) serial na 10
maderMG

od kiedy to prokurator wydaje rozkaz służbą na zabicie człowieka

ocenił(a) serial na 7
Mona_38

To tak jak twój temat. Niby ostrzeżenie że spoiler a tytuł wyje...any na pół strony.

HighRisk

dokładnie. Moderacji nie ma więc nie ma nawet komu tego zablokować

Mona_38

Służbom...

Mona_38

A od kiedy prowadzi on śledztwo jak detektyw? Braku logiki i niedorzeczności w tym serialu jest cała masa.

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

Naciągane, słabe. Jakby przeżył przyćmiłby wszystkich w 3cim sezonie.

ocenił(a) serial na 9
crowbar33

Bardzo słuszna uwaga!

crowbar33

Z Wiśniakiem to chyba zapomnieliście że zastrzelił młodego Gauze, więc jego zeznania byłyby i tak bezwartościowe. Do tego Barkowa mogłaby go pogrążyć i trafilby do paki

GiuseppeCS

Logika polskich sądów: funkcjonariusz, który zabił, żeby nie spalić przykrywki - niewiarygodny. Zawodowy bantyta - ok pewnie mówi prawdę...

Kandara

Zeby byc swiadkiem koronnym trzeba spelnic kilka przeslanek ;)

Justka1985_filmweb

W tym jedną podstawową... Trzeba być zawodowym bandytą. I to jest bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
Kandara

To logika serialu, nie prawdziwych sądów. To, że zabił, nie neguje automatycznie wiarygodności zeznań świadka. Ten serial mało ma wspólnego z realizmem prawniczym....

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

jedyny powód to potrzeba scenarzysty, żeby podkręcić napięcie w finale; ta śmierć nie ma żadnego uzasadnienia w logicznym rozwoju fabuły a z realiami wręcz się kłóci i to ostro - egzekucja agenta tajnych służb na polecenie prokuratora! przecież to bzdura.

ocenił(a) serial na 8
Katarzyna_Kier

A skąd Twoim zdaniem Dobosz wiedziała że zagrożeniem dla Barkowej jest właśnie Wiśniak ?

ocenił(a) serial na 9
jeepczarnuch

Mówił jej o tym Rebrow ;) tylko, że w w finalnej scenie nie było powiedziane kto jest zagrożeniem dla świadka :)

ocenił(a) serial na 8
krauczu

no i o tym pisałem. Z "centrum dowodzenia" Dobosz nie widziała sytuacji.

ocenił(a) serial na 9
Mona_38

Też nie mogę się z tym pogodzić

ocenił(a) serial na 7
Mona_38

Snajper widział gwałtowny ruch Wiśniaka. Myślę że bez tego by nie strzelił, mimo że miał zezwolenie (dlaczego dała mu je prokurator nie ma sensu wyjaśniać w kontekście władzy jaką miała ta postać przez 3 sezony). Uważam też, że jego czyn miał pokazać jego "stoczenie się" (brak mi lepszego określenia) jakie dokonało się za sprawą ingerencji Rebrowa. Jestem zaraz po obejrzeniu i jeszcze łącze kropki dlaczego kapitan Wiktor został przedstawiony tak a nie inaczej, ale jeżeli coś jest na rzeczy, to tak rozumiałym ten zabieg fabularny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones