PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 214
ocen
8,1 10 1 107214
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Jak w temacie, genialny pomysł na wykorzystanie tej ( mogłoby się wydawać ) trzecioplanowej postaci. Do tego gra aktorska na wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 10
COLEWORLD_type

Podpisuję się! Moja ulubiona postać trzeciego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
ojla

Moja również! Żurawski super się spisał :)

ocenił(a) serial na 10
COLEWORLD_type

Rola prawie jak Snape'a z HP :D A tak na serio potężna praca jaką wykonał dla postaci. Właściwe w serialu nie ma źle granej roli, nawet "Doktor" stanął na wysokości zadania. Kalita też genialna rola, chociaż mogło by się wydawać "eeee" - a jednak! To jeden z tych seriali, który może się pojawiać nawet co 3 lata, nawet tylko 6 odcinków, ale wiadomo że warto czekać. I pewnie już 4 sezonu nie będzie... Wciągnął bardziej niż Wiedźmin :P

ocenił(a) serial na 8
emenfix

I przez wszystkie trzy sezony trzymał równie wysoki poziom. Czapki z głów dla twórców!

emenfix

Jakaś furtka jest, Kalita dalej kręci szemrane biznesy, a i jakoś s tym Kuczerem niedopowiedziane jakby... Chociaż nie lubię ciągnięcia seriali na siłę, to chętnie bym jeszcze popatrzyła na Bieszczady i Watahę ☺️

Delerith_Aranel

Zdecydowanie. Nie lubię ciągnięcia serialu na siłę ale jednak nie obraziłabym się za kolejny sezon Watahy : )

ocenił(a) serial na 8
emenfix

Też wydaje mi się, że czwórki nie będzie. Trójka zamknęła wątki z poprzednich sezonów, historie głównych bohaterów też są domknięte (niektórych na amen) i ciężko byłoby je reaktywować z jakimś zupełnie nowym otwarciem.

ocenił(a) serial na 9
emenfix

To prawda, że wszyscy świetnie zagrali.Jedynie Borys Szyc wg mnie wypada słabo,czasem ma przebłyski dobrej gry, ale tylko czasem.
Największe wrażenie swoją grą zrobili na mnie Lenartowicz, Zieliński i właśnie Żurawski.

ocenił(a) serial na 9
starlight_11

na mnie też, Lenartowicz mistrzostwo świata, a Piotra oglądałam również w teatrze i to jest po prostu czyste aktorskie złoto.

COLEWORLD_type

Zgadzam się. Szkoda, że zamiast niego nie odstrzelili tej irytującej i przygłupiej Agi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones