PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 214
ocen
8,1 10 1 107214
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

3 sezon

ocenił(a) serial na 10

Jestem pod wrażeniem. 3 sezon z doskonałym otwarciem i trudnym do zdefiniowania dramatem.

ocenił(a) serial na 9
arturgkaminski

Zgadzam się, choć z oceną końcową poczekam jak rozwiną się wątki z obecnego sezonu i sezonów poprzednich; czy będzie gładko, czy będzie jakiś zgrzyt.
W każdym razie - czyj głos usłyszał Markowski przez telefon? Nie potrafiłem go zidentyfikować.

ocenił(a) serial na 10
Lazarus the Dire

Ja też nie, ale wydał mi się znajomy, nawet bardzo znajomy i to zasiało ziarnko niepokoju :)

ocenił(a) serial na 10
Lazarus the Dire

Tez się nad tym zastanawiam

ocenił(a) serial na 9
TheBC

Grzywa :) taki plot twist.

ocenił(a) serial na 9
Ment200

Gość na fejsie skomentował, że Cinek, ale i Cinek i Grzywa odpadają, bo są MARTWI ://

ocenił(a) serial na 10
Lazarus the Dire

W tym wspanialym serialu NIGDY NIE WIADOMO kto jest martwy a kto nie. Nawet po sekcji.

Lazarus the Dire

Stawiam na głos Borysa Szyca:) tak mi sie wydaje, ze to był on...a to troche komplikuje sprawe:)

ocenił(a) serial na 8
cygi1979

tak, ja też uważam, że to Szyc.. swoja drogą trochę mi zgrzyta jego obecność w tym serialu, no ale.. poczekajmy do kolejnych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Karolina_20_2

Za młody na pułkownika :)

Karolina_20_2

jak dla mnie to głos podobny do Doctora .......

ocenił(a) serial na 9
Karolina_20_2

Zgrzyta, bo kiepsko wypada zwłaszcza przy rewelacyjnym Zielińskim. Taki młokos,który udaje ważniaka.

A przy okazji szkoda Markowskiego - to jedna z najlepszych postaci. Co do dźwięku to albo mi się słuch pogorszył, albo w 3 sezonie jest gorzej niż w poprzednich. Połowy nie rozumiałam, ale tv ustawione prawie na full.
Aktorstwo jak zwykle na wysokim poziomie, montaż, ujęcia i muzyka również.

ocenił(a) serial na 7
starlight_11

Właśnie złapałem się na tym przy pierwszym odcinku to przy dialogu pani minister że słuchałem co mówi i zastanawiałem się co to za język bo nie mogłem zrozumieć. I skończyło się na tym że oglądam polski serial z napisami.

ocenił(a) serial na 9
joker895

też tak robię xD

starlight_11

To może sobie kupcie jakiś lepszy telewizor bo ja mam taki ze średniej półki i zero problemów ze zrozumieniem dialogów, więc to nie wina dźwięku.

Doktor młokosem? Dziewczyno, Konopka ma 50 lat i na mniej niż 40-45 nie wygląda. Zieliński, który gra(ł) Markowskiego jest raptem 7 lat starszy i można mu 'ekranowo' dać z 50 lat.

ocenił(a) serial na 9
Tracker

Miałam na myśli Borysa Szyca, a nie Doktora. Skomentowałam post, który jest wyżej.

ocenił(a) serial na 10
cygi1979

Bankowo KUCZER

ocenił(a) serial na 8
Lazarus the Dire

Na karteczce był napis "Sama 11", a jeden z Watahy ma taką ksywkę. Ten co jechał z Agą. Więc może on?

ocenił(a) serial na 10
mikmro

Na kartecze był napis - Sonia M:)

ocenił(a) serial na 8
arturgkaminski

Shame on me.

ocenił(a) serial na 10
mikmro

Jedna kateczka, milion możliwości :)

ocenił(a) serial na 10
mikmro

Selima... Ta mała, dzięki której jeszcze może się wiele wydarzyć, nie bez powodu był to kadr otwarcia :)

ocenił(a) serial na 9
arturgkaminski

Wg mnie na karteczce było "Sonia Il.", a na płycie później "Sonia Ilczuk" :)

jowitalitwiniuk

A Sonia Ilczuk to nie jest czasem ksywka panny Rebrowa?

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

Tak. To jest jej pseudonim przykrywczy.

Atusia13

tak jak napisalam ponizej:
na karteczce jest napis Sonia Il. Markowski pisał na kartce, która leżała na aktach Wityńskiej "Sonia Ilczuk", ale nie zmieścił całego napisu na kartce, reszta była na teczce

mikmro

Na karteczce jest napis Sonia Il. Markowski pisał na kartce, która leżała na aktach Wityńskiej "Sonia Ilczuk", ale nie zmieścił całego napisu na kartce, reszta była na teczce

Lazarus the Dire

Też obstawiam, że to był głos Szyca. Pierwszy zaspany, drugie "halo?" już wyraźniejsze i to by miało sens.

Lazarus the Dire

Wydawało mi się, że to doktor

ocenił(a) serial na 9
Lazarus the Dire

Ja stawiam na Łuczaka...

ocenił(a) serial na 10
Kris81

Jak na Luczaka, jak przecież Luczak wiedział w czyich rękach jest ten telefon - to chyba, by nie odebrał, czy złe kminie?

ocenił(a) serial na 9
TheBC

Dla mnie to jego głos.. Ale to subiektywne odczucie, bo ciężko mówić o faktach słysząc zaspany głos..

ocenił(a) serial na 9
Kris81

Też obstawiam Łuczaka, ale nie w kwestii głosu w słuchawce ale zdrady.
O telefonie od Gauzy wiedziały trzy osoby, Rebrow, Markowski i Łuczak właśnie.
Markowski przez telefon się nie odezwał, więc ktoś musiał uprzejmie donieść o tym kto posiada ów telefon. Obstawiam intrygę na tyle wysoko postawioną, że Łuczak musiał działać przeciwko przyjacielowi. Jednocześnie mam nadzieję, (tak jak ktoś już napisał), że to nie był głos Kuczera, który świadczyłby o ponownej konwencji wysoko postawionego kreta.

ocenił(a) serial na 10
DefinitionOFinsanity

Interesująco ujęte, bardzo jestem ciekaw, jak to się faktycznie rozwinie :)

TheBC

Łuczak zdaje sie nie wiedzial kto ma telefon... Nie bylo go przy tym jak Rebrow przekazywal tel. Swoja droga nie przypominam sobie momentu, w ktorym Luczak w ogole widzial, ze Rebrow ma tel ;)

ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

Jak to nie wiedział? Rebrow mu pokazał telefon po tym jak go skopali.

Parablos

Ja kojarzę, że pokazywał go od razu Markowskiemu, a nie Łuczakowi.

Kris81

Ja też tak uważam

ocenił(a) serial na 10
Lazarus the Dire

Kuczery? czyli Borysa Szyca?

ocenił(a) serial na 10
Lazarus the Dire

Jak dla mnie, to głos Kality.

ocenił(a) serial na 8
Lazarus the Dire

Mi się wydawało, że to Kalita.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Kalita 99%

Lazarus the Dire

Głos Doktora w słuchawce, a Aga Małek jest umoczona w zabicie Markowskiego

Lazarus the Dire

No to już wiadomo :)

ocenił(a) serial na 8
Lazarus the Dire

No i już wiadomo czyj głos. Ja sama sobie się dziwię, że akurat TEGO głosu nie rozpoznałam. Właściciel musiał się pewnie postarać, żeby nie brzmieć jak on sam ;)

ocenił(a) serial na 10
arturgkaminski

szkoda Markowskiego... zawsze musi sie zaczac jakas szokujaca smiercia, kazdy sezon

ocenił(a) serial na 9
arturgkaminski

Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy!!! Po pierwszym odcinku zapowiada się bardzo obiecująco! Teraz trzeba czekać do następnego odcinka...wrrr

arturgkaminski

Głos Szyca napewno , ogólnie po pierwszym odcinku szału nie ma. Mam nadzieję, że to ostatni sezon bo widać pomysłów brak. Niestety na klimacie Bieszczad i wilkach długo ten serial nie pociągnie , te nowe wydarzenia zdaję mi się że to już było w poprzednich sezonach.. Obym się mylił i żeby ta postać w którą wcielił się Szyc nie była zamieszana w te zabójstwa i sprawy z Ukraińcami bo będzie pachnieć niestety odgrzewanym kotletem.

ocenił(a) serial na 10
Taio

Głos Szyca to byłoby zbyt proste, a ten pierwszy odcinek daje sporo ciekawych możliwości, bardzo krytycznie podchodzisz do tematu, warto być dobrej myśli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones