PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833643}
7,6 33 847
ocen
7,6 10 1 33847
7,2 13
ocen krytyków
WandaVision
powrót do forum serialu WandaVision

No powiem wam że widać talent MCU w kombinowaniu . Odcinek Wymiata

kamilbinki

Prawda, świetny odcinek i aż się chce więcej! Nie zostaje nic tylko czekać do następnego piątku ;]

ocenił(a) serial na 8
kamilbinki

No nie do końca się zgadzam. Moim zdaniem totalnie zbędny odcinek, zupełnie nic nie wprowadził, przed tym epizodem było wiadomo wszystko co pokazał ten epizod. Może tylko jedno co się dowiedzieliśmy to, że Monica zniknęła na 5 lat i wróciła i że straciła matkę. Cała reszta była dość oczywista, można było nas jeszcze trzymać w niepewności i potwierdzić to na końcu sezonu. A tak wyłożyli wszystko już na stół, trochę tak jakby mieli widzów za mniej inteligentnych, ale mimo to czekam na kolejny epizod bo pierwsze 3 odcinki były świetne.

ocenił(a) serial na 8
PMRock

czesciowo się zgadzam,ale marvel musiał zrobić taki odcinek,by utrzymać widownię. Czytając opinie widać że sporo osób nic nie rozumiało i to była ostatnia szansa, by zostawić ich przy serialu. Odcinek imo też jest dobry, by wprowadzić wszystkie postacie z zewnątrz miasteczka zajmujące się ta sprawa, ale zgadzam sie, że poprzednie były lepsze.

Michal_Jeden

Ale jak to nic nie zrozumiało? :D Najlepsza w tym zabawa, żeby nie rozumieć i snuć domysły. Więc jestem zdziwiona, że są jakieś marudzenia.

ocenił(a) serial na 8
mumincool

ja się z tym absolutnie zgadzam, ale przytaczam tu masę krytycznych opini o tym serialu, gdzie większość krytykuje serial przez swój brak zrozumienia

Michal_Jeden

Tak i nie. Mam wrażenie że będzie jeszcze sporo zaskoczeń w tym serialu

ocenił(a) serial na 9
PMRock

Ja się zgadzam w zupełności, nic nowego to raz, a dwa czysto wizualnie boli mnie to przerwanie prawidłowości wg jakiej ten serial zmierzał. Twórcy Legiona jakoś nie potrzebowali wypadać z konwencji by utrzymać widzów. Mimo to serial dalej świetny, choć odcinek najsłabszy.

ocenił(a) serial na 7
kamilbinki

A dla mnie odcinek porażka. Przecież to zawsze wygląda tak samo. Naukowiec luzak/dziwak/śmieszek przychodzi i po chwili ku zdziwieniu wszystkich oczywiście już wie o co chodzi. Ogólnie niezła samowolka w tej bazie jest. Ci robią jedno, drudzy drugie, nikt się nie komunikuje. Tu sobie próbują nawiązać kontakt, tu gościa wysyłają kanałem w tym samym czacie. Tam sobie oglądają serial bez żadnej analizy ani nic. Jak Pani naukowiec pierwszy raz widzi cenzurę Wandy, to poprostu to olewa XD a cała reszta ma tak wy*bane, że nawet tego nie ma zamiaru oglądać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones