PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833643}
7,6 33 847
ocen
7,6 10 1 33847
7,2 13
ocen krytyków
WandaVision
powrót do forum serialu WandaVision

Przecież nie wszyscy oglądają serial na bieżąco. Ktoś za miesiąc tu wejdzie by sprawdzić co to za serial bo będzie chciał zobaczyć i natknie się na taki spoiler. Trzeba coś z tym zrobić.

PMRock

Co za spoiler bo nie widzę?

ocenił(a) serial na 6
Radek_Traczyk

Al Pacino jako Mephisto ?

Marcin5800

to juz pewne bo krążą takie ploty ?

ocenił(a) serial na 7
Radek_Traczyk

Chodzi o Agnes
[SPOILER]




Jeśli ktoś wejdzie do obsady serialu a jeszcze nie zaczął go oglądać, to fakt że Agnes jest Agathą Harkness będzie dużym spoilerem

ocenił(a) serial na 8
jano37

To żaden spoiler, wystarczy ruszyć głową AGatha HarkNESs.

deamon82

no tak bystrzaku... każdy na to wpadł

ocenił(a) serial na 5
voltaire78

Każdy na to wpadł nawet przed premierą serialu, ale ok xd

ocenił(a) serial na 8
PMRock

Jak już przy tym jesteśmy, to w obsadzie jest także wymieniony Quicksilver, więc to też spory spojler.

PMRock

" Ktoś za miesiąc tu wejdzie by sprawdzić co to za serial bo będzie chciał zobaczyć i natknie się na taki spoiler. " - jeśli ktoś będzie chciał sprawdzić co to za serial za jakiś czas ( tj. napisałeś ) , to na ponad 85% będzie osobą z poza świata MCU i nawet nie będzie kojarzyć takich postaci jak Agnes aka Agatha Harkness. Osoby siedzące w temacie MCU i będące fanami tego universum, oglądają takie seriale na bieżąco. A poza tym co to za obsada jak nie będzie wiadomo kto kogo gra ? To byłoby nieprofesjonalne.

ocenił(a) serial na 5
Flinston1987

+1 byczq

ocenił(a) serial na 9
Flinston1987

Dokładnie, zresztą obejrzałem wszystkie filmy Marvela (prócz jednego wiadomego) no i nie mam pojęcia, kim jest Agatha Harkness i nic mi to nie mówi, mega nerdom to tylko cokolwiek zaspoileruje.

Flinston1987

Nie bierzesz pod uwagę, że filmy/seriale nie są oglądane zawsze na bieżąco. Wiele osób obejrzy to po wielu miesiącach lub latach, z miliona różnych powodów, zaczynając od tego, że tego serialu nie da się wciąż obejrzeć w Polsce legalnie. Właśnie profesjonalne byłoby napisanie Pietro/Ralph Bohner, a nie Quicksilver, którym ta postać nie jest. A w dobie rozbierania każdego detalu na YouTube ja wiedziałem kim jest Agatha Harkness mimo że w życiu nie czytałem żadnego komiksu z tą postacią. To może jak już spojlerować, to powinniśmy mieć Vision/White Vision?

ocenił(a) serial na 7
maciekmail

Najbezpieczniej byłoby go podpisać po prostu Fietro.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

wiadomo w ogóle skąd Harkness się wzięła w świecie Wandy?

ocenił(a) serial na 7
zimnydzik

Przyleciała.

ocenił(a) serial na 9
zimnydzik

To było wyjaśnione. Agatha poczuła ogromną moc bijącą z Hexa (świata Wandy) i przyleciała by sie rozeznać w temacie. Było o tym mówione albo w 8 albo 9 odcinku.

Flinston1987

Ojeju, po to ktoś założył ten temat by zwrócić uwagę na problem. Ja jestem za by filmweb wprowadził jakiś przełącznik w obsadzie który pokazuje/ukrywa wszystkie role grane przez aktora.

FantasyVision

I to wtedy było by profesjonalne pełna gebą, dbanie o to by nie spojlerować.

PMRock

Dowcipne. Trochę smutne, że niektórzy wzięli Twój żart na poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones