Wampiry: Dziedzictwo
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 to jakas porazka. To nie powinno się nazywac "wampiry dziedzictwo" tylko Hope superbohaterka bo wampirow to tam praktycznie nie ma. Tworcy chyba nie wiedza co robia bo to w niczym nie przypomina swiata z TVD czy Originals. Te potwory to jakas parodia nie wiem skad oni wytrzasneli pomysl na trole sfinksy czy krampusa ale wrozka to juz byla jazda po bandzie. Az sie boje czym nas zaskocza w kolejnych odcinkach moze kroliczkiem wielkanocnym. Hope to powinna dolaczyc do braci Winchester w Supernatural bo w tej szkole to sie marnuje.

ocenił(a) serial na 1
pati_121

Nie zapominaj o jednorożcu

ocenił(a) serial na 1
pati_121

Bardzo podobnie sądzę z całych 2 sezonów to tylko 12 odcinek z Kai Parker mi się podobał. Działo się tam bardzo dużo i w końcu nie było potworów tylko zmienny czarny charakter tak jak w TVD czy TO ;)

ocenił(a) serial na 3
Anahi_filmweb

To chyba przegapilas wilkolaka! Ale masz racje 12 odcinek dalo sie nawet ogladac chociaz zachowanie blizniaczek mnie irytowalo

ocenił(a) serial na 1
pati_121

E tam wilkołak to nie aż taki potwór, gdyż się już pojawiały np w TVD i TO. Chodzi mi o te dziwne potwory w Legacies ;)

pati_121

Przez ciebie zaczęłam oglądać supernatural :P

ocenił(a) serial na 2
pati_121

oglądając VL czuję się jakbym oglądał powerrangers. Build odcinka identyczny
1 problem moralny/społeczny
2 pojawia się nowy potwór nasłany przez głównego złego
3 bohaterowie walczą i dostają łomot
4 ktoś wymyśla "nowy" sposób na potwora i go pokonują
5 rozwiązanie problemu z początku odcinka i świętowanie.

ocenił(a) serial na 1
fastbyte

Jest jeszcze jeden wspaniały potwór. Święty Mikołaj. To jest dla mnie dopiero hit

ocenił(a) serial na 5
diem_carpe

Oj tak....Chociaż ja nie mogę zapomnieć o driadzie, smoku i pani jeziora - ta farba na skórze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones