PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810879}

Wampiry: Dziedzictwo

Legacies
6,7 7 135
ocen
6,7 10 1 7135
Wampiry: Dziedzictwo
powrót do forum serialu Wampiry: Dziedzictwo

Serio? Ludzie czy wy z uwagą oglądacie te odcinki? Może pierwsze odcinki wydają się zlepkiem przypadkowych potworów itd., ale potem powiązanie jest oczywiste. Co do Hope, aktorka gra całkiem dobrze skrzywdzoną, ośroconą dziewczynę, którą na dodatek odtrącają rówieśnicy bo ,,tatuś był zły". Rada na przyszłość dla wszystkich hate'erów: nie podoba się to nie oglądajcie. Psujecie tylko nastrój ludziom, którzy kochali TVD i TO. Ja oglądałam wszystko od premiery 1 odcinka pamiętników i cieszę się, że zrobili kontynuację, choć przyznam, że Ian'a brakuje mi jak nikogo innego.

ocenił(a) serial na 1
ania_szpak_2

Oglądałam wszystkie odcinki TVD i TO. Byłam fanką tego pierwszego do 4 sezonu i drugiego do końca 4. Potem to już był sentyment, bo klimat się zmienił. Dlaczego? Julie nie miała już bata nad głową. Z TVD odszedł Wiliamson, który nadał serialowi kierunek, smak i uczynił hitem. Z TO odszedł Nerducci i widać co się stało z 5 sezonem. W Legacies od początku jest głównym decyzentem i widać efekty. Julie jest infantylną przygłupią blondyneczką z kompleksami i umysłem gimbusiary zafascynowanej serialikami Disney Channel. Tak też dobiera aktorów, rozpisuje postaci i prowadzi serial. To odbicie jej płytkiej duszy. Tyle mam do powiedzenia. Dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) serial na 2
diem_carpe

Haha, ale powiedziane. Trudno się nie zgodzić :D

diem_carpe

Lepiej bym tego nie opisała, o ile TVD i TO mogło też zainteresować starsza publiczność, miały ciekawy klimat ( chociaż ostatnie sezony to przerost formy nad treścią) o tyle TL jest już kierowane tylko dla nastolatek, serial powinien nazywać się "Potwory i spółka".

użytkownik usunięty
diem_carpe

doskonale ujęte

użytkownik usunięty
ania_szpak_2

Myślę, że Ciebie trzyma tylko sentyment.... Ten serial naprawdę jest na o wiele niższym poziomie. Dla mnie to pomieszanie TVD z Supernatural i dodaj jeszcze szkołę czarodziejów Hogwart...a nie to nie ta bajka. Ale widać, o co mi chodzi. To już jest naciąganie kolejnej generacji nastolatków, na odgrzane kotlety. Niektóre efekty specjalne są niskobudżetowe. Fabuła, ok, jest coś wspolnego w historii między odcinkami, ale niektóre pomysły to już z czapy,albo średnio udanych Opowieści z Krypty.

ocenił(a) serial na 1

Pewnie masz rację. Ja to raczej oglądam for fun- traktuję to raczej jako parodię TO niż cokolwiek innego. Dlatego mnie to jeszcze bawi.

ocenił(a) serial na 7
ania_szpak_2

Na samym początku moim zdaniem był be z szału, ale powoli zaczął się rozkręcać.. Końcówka bardzo fajna i w tym momencie nie mogę się doczekać już chyba s02 (bo chyba odc 16 był ostatni s01). Jeśli jesteście fanami TVD i To wytrwajcie powinno Wam się spodobać ;)

ocenił(a) serial na 1
RyZaaa342

Jestem fanką TVD do sezonu 4, choć obejrzałam wszystkie 6 serii i wyrywkowo dwie kolejne oraz fanką TO a mimo to żaden z odcinka Legacies mi się nie podobał. Peszek

ocenił(a) serial na 1
diem_carpe

Podobnie ale dla mnie TVD powinno mieć tylko 3 sezony i zakończyć się śmiercią Eleny.

ocenił(a) serial na 1
ania_szpak_2

Tak oglądałam odcinki nie wiem ile masz lat bo może akurat jesteś w takim wieku, że ci to pasuje. Ja mimo, że już dawno dorosła to lubię seriale o wampirach, wiedźmach i wilkołakach, nawet takie robione dla młodzieży bez brutalnych czy wulgarnych scen. Czasem oglądam to chociażby dla odmóżdzenia sie po ciężkim dniu. Pamiętniki Wampirów spieprzyli dokumentnie na siłę robiąc kolejne sezony, sezon 3 powinien być ostatni, bo po każdym kolejnym obniżałam ocenę serialu. The Oryginals nie było złe, choć zrobili z tego operę mydlaną, dla mnie nawet jeżeli Klausowi udało się pokonać klątwę to idiotycznym było że nagle zapłodnił jakąś laskę po 1000 lat bycia bezpłodnym, nie pominając niepokalanego poczęcia sióstr blizniaczek w VD, nie ważne że to było za pomocą magi czy coś, tak czy owak brzmi idiotycznie. Dla mnie osobiście istnieją tylko 3 sezony Pamiętników którę lubię sobie czasem odświeżyć, cała reszta, no udaję że nie istnieje, bo nawet nie nazwałabym tego juz serialem o Vampirach, opera mydlana najgorszego sortu, ocene zaniżoną zostawiam bo jednak te sezony mimo, że nie istnieją dla mnie to jednak są. Natomiast ten serial to jest porażka na wszystkie możliwe sposoby, nie pomyślałabym, że wymyślą taką głupotę. Nie dość że postacie nie dają się lubić oprócz Alaricka którego miło wspominam z początków VD i jest on znosny, pozostała obsada masakra. Wybrane osoby kompletnie nie pasują do swoich ról. Oczywiście to jest twoja sprawa jak oceniasz serial jeżeli ci odpowiada to ok nie wnikam. Ja obejrzałam sezon pieerwszy i właśnie obejżałam 1 odcinek sezonu drugiego i wiem już, że kolejnego odcinka na pewno nie obejrzę.

ania_szpak_2

tu chyba chodzi o wampirzątka
nie wiem czy te seriale robią dla rozpuszczonych nastolatków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones