PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810879}

Wampiry: Dziedzictwo

Legacies
6,7 7 125
ocen
6,7 10 1 7125
Wampiry: Dziedzictwo
powrót do forum serialu Wampiry: Dziedzictwo

Guilty Pleasure

ocenił(a) serial na 3

Zacząłem oglądać ten serial ze względu na serię TO i wiem, że nie dorasta mu do pięt, a i tak go oglądam, mimo że.... :
1) Historia jest naiwna i dla widowni do lat 13.
2) Większość aktorów/ek mnie denerwuje i gra do bani (przodują w tym siostry Saltzman).
3) Efekty specjalnie rodem z polskiej wersji Wiedźmina.
4) Główna atrakcją dla faceta jest aktorka grająca Hope co odcinek pozująca do kamery niczym modelka próbująca zwrócić na siebie uwagę na wybiegu.
5) Wątki tata-dzieci nadają się jedynie do oglądania na przesuwaku.

Nie zmienia to faktu, że jest coś w tym serialu takiego, że przyciąga. Nie wiem czy to kwestia ogólnej atmosfery czy klimatu, czy może urok takiej infantylnej baji. A może to powab głównej aktorki grającej Hope?
Sam tego do końca nie ogarniam i oceniam obiektywnie na 4 i oglądam dalej (do czego bym się nikomu w realu nie przyznał:D). To się nazywa 'Guilty Pleasure' pełną gębą.

ocenił(a) serial na 5
megoznik

Zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
megoznik

Myślę, że przyciąga klimat. Klimat był w tvd i w to. Do niego mają talent. Ale szkoda, że tym razem cała reszta nie dorównuje klimatowi i oglądanie jest lekką męczarnią i ciągle sie daje kredyt zaufania, że coś się zmieni na lepsze, że skończą z tym beznadziejnym proceduralem i wymyślą intrygę na cały sezon.

ocenił(a) serial na 3

Drugi sezon to już w ogóle jazda bez trzymanki na całego. Nowe potwory i grubas wróżka mózg mi rozwaliły. I z każdym odcinkiem jest GORZEJ, a ja dalej oglądam :<:<:<:<:<

użytkownik usunięty
megoznik

Oni to chyba dla przedszkola kręcą, kuźwa xD

ocenił(a) serial na 1

Brakuje mroku, krwi, czarnych charakterów(wampirów) nie tych śmiesznych potworków. Najlepiej jak większość by zginęła, co zmieni Hope w to co oczekiwałem, córke Klausa. Mrok mrok mrok i zło, brutalność, tego brakuje, a nie high school musical. 

ParAdoXx_9

nic nie mów, jak obejrzałam pierwszy odcinek i to coś na podobizne wilka jak Holy się przemieniła to chciało mi się śmiać.... jak wypchany futrzak

megoznik

Mam tak samo jak Ty...

ocenił(a) serial na 7
megoznik

Zaczęłam oglądać z tego samego powodu. Serial jest na swój sposób zabawny i lekki w odbiorze - to chyba główny powód dla którego oglądam dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones