PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810879}

Wampiry: Dziedzictwo

Legacies
6,7 7 122
oceny
6,7 10 1 7122
Wampiry: Dziedzictwo
powrót do forum serialu Wampiry: Dziedzictwo

;(

ocenił(a) serial na 7

szkoda, ze nie ma klausa, stefana, damona.... i innych;(

ocenił(a) serial na 8
minzy123

Przecierz, nie żyją...

ocenił(a) serial na 7
diabloraf

nieraz umierali ...

diabloraf

damon zyje przeciez i elena caroline ..

minzy123

Dokładnie. Robienie serialu w Mystic Falls nawiazywanie do Klausa, Stefana, wystepowanie corek Caroline i Alarica to jest bardzo slabe. Przez to ten serial po pierwszym odcinku jest dla mnie tandetną kontynuacją Pamietnikow. Jestem bardzo na nie.

Meerli

Też tak myślałam, ale fajnie się rozkręca więc można oglądać :D

minzy123

Beznadziejna kontynuacja. Smoki, ogromne pająki i co jeszcze? Aktorów też nie wiem skąd wzięli.. Już lepiej by było jakby skończyli na Originals.

ocenił(a) serial na 2
Anetka0308

Smoki i inne bestie jeszcze bym zaakceptował, niestety z wspaniałego TO zrobili jakiś g... dla gimbazy.
Problemy w TO, potężna wiedźma chce odebrać nam córkę, potężny wampir chce się nas pozbyć, problemy w legacy: "tata kocha ją bardziej od nas", "przespałem się z nią chociaż nie miałem na to ochoty, chciałem być miły"

Sam pomysł na Dziedzictwo może był dobry ale realizacja tragiczna, powinni wrócić do klimaty z TO.

Anetka0308

Dokładnie, mizeria potworna ale to chyba już nawet nie robia ci sami co TVD.

minzy123

Dzisiaj oglądałam odcinek i był wspomniany Damon i Elena że wspomagają szkole na tyle ile to pozwala bo moja dzieci

Kamila9191

Jakto Damon i Elena mają dzieci? Przecież obaj jako zakochane nieśmiertelne wampiry nie miały żadnego potomstwa w TVD. Ah kocham nadal i tęsknie za Pamiętnikami Wampirów :( a odcinki tego tu serialu można gdzieś zobaczyć na telefonie w sieci ?

Monica_7

Nie oglądałam nigdy The Oryginals , tylko wszystkie sezony ukochanych Pamiętników wampirów , więc czy ktoś może mi napisać czy oni żyją i ktoś napisał ,że mają potomstwo?

Monica_7

Przecież ostatecznie i Elena i Damon stają się ponownie ludźmi. Możliwe więc jest, że mieliby dzieci.

martelinka

A gdzie była o tym mowa, że ostatecznie stają się ponownie ludźmi ? Jakoś nie pamiętam tego, a oglądałam wszystkie odcinki TVD ... no i gdyby wzięli lekarstwo czy nie zestarzeliby się gwałtownie jak Katherine? ( tak, wiem że to było wałkowane ale minęło już tyle czasu, pamiętam, jak Elena się na końcu obudziła i była z Damonem a Stefan umarł)

Monica_7

Elena wzięła lekarstwo pierwsza (nie pamiętam dokładnie kiedy - 6 sezon chyba pod koniec ) a Damonowi lekarstwo wstrzyknął Stefan zaraz przed śmiercią. Ze starzeniem się dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że dopóki krew była w organizmie, dopóty się nie starzeli szybciej niż normalnie.

martelinka

A czy ktoś może mi wyjaśnić jakim cudem córki Alarica i córka Klausa mają 16scie lat? Czy to przez magiczne moce szybciej dorośli? I czy w serialach TVD czy TO było to wyjaśnione?

mrowka1504

Pierwsze sezony TO trwały 3 lata, później był przeskok o 5 lat, gdy Hailey szukała lekarstwa na ugryzienie Marcela. Kolejny przeskok był o 7 lat, gdy ukrywali sie rozsiani po świecie, każdy z cząstką czarnej magii. Legacies zaczyna się rok po wydarzeniach z ostatniego sezonu TO. 3+5+7+1... stąd te 16 lat.
Czytając niektóre komentarze, odnoszę wrażenie, że większość ogląda byle oglądać, bez jakiegokolwiek zrozumienia i analizy....

mrowka1504

Tak było na początku szybciej rosły .

minzy123

Zgadzam się bez nich to nie jest to samo

minzy123

Szkoda że to koniec serialu,nie wspomnę o drugim głównym wątku połączenia, że nie będzie a uważam to za równie ważny wątek. Jedna z sióstr wyjechała i praktycznie prawie cały depsn jej nie ma szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones