PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007020}

W zamknięciu

Inside Man
6,2 7 971
ocen
6,2 10 1 7971
W zamknięciu
powrót do forum serialu W zamknięciu

Zagadka doktora

ocenił(a) serial na 7

Scena końcowa raczej nie zapowiada kolejnego sezonu, jest bardziej rozwiązaniem zagadki doktora. Skazany na śmierć, odliczając dni do egzekucji ratuje kobietę. Pojawia się pytanie dlaczego. Warto tu wrócić do zbrodni za jaką został skazany, mianowicie morderstwo oraz zbezczeszczenie zwłok. Ciało nie ma głowy a zatem jego identyfikacja jest utrudniona. Do tego skazany subtelnie przekazuje widzowi, że kogoś chroni np. podczas rozmowy z pastorem. Uważa się za winnego śmierci ale czy to przekonuje widza, że on ją zabił? A co jeśli zwłoki nie mają głowy ponieważ nie należą do jego żony. W scenie po napisach doktor zachowuje się jakby spotkał się z osobą, którą zna od dawna. To w połączeniu z obróceniem ostatnich dni życia w akcje ratunkową pozwala na wysnucie teorii, że to właśnie jest żona doktora. Możliwe, że to jego żona zabiła np. jego kochankę a on ją chroni, w końcu to, że doktor kogoś kryje jest jedyną pewną rzeczą w całym serialu. Tak wiem przeszło by to gdyby akcja filmu toczyła się w czasach sprzed wynalezienia testów DNA. Fenomenalna gra aktorska, dzięki której można się wczuć w serial pomimo feminazistycznej propagandy wylewającej się już w pierwszych minutach serialu. Polecam obejrzeć z lekkim przymrużeniem oka.

Husky20205

Zgadzam się. W serialu było wspomniane przez Morag, że jego żona była z Surrey co potwierdza tą teorię. Mam wrażenie, że cała gierka Janice z rodziną miała doprowadzić ją do Grieffa. Uważam, że nie zabił żony tylko albo zabił jej kochanka np. lub rzeczywiście chroni ją.

ocenił(a) serial na 8
Husky20205

Też się zgadzam. Chroni żonę , tak jak pastor syna. Uśmiech Grieffa jak ją zobaczył faktycznie jest potwierdzeniem, że ją znał . Zgrzyta mi jedno. Jeżeli tak było , facet się poświecił dla zony a ona przychodzi na bezczelnego w momencie, kiedy został mu tydzien życia . Nieco okrutne. Pastor przynajmniej poświęcał się dla rodziny, która odwzajemniała jego uczucia. Widać , że Janice to kobieta wyrachowana, kalkuluje, co jej się opłaci . Jeżeli tak by było , to szkoda ofiary osadzonego. Jest tak błyskotliwy , ze wykazałby swoją niewinność .

ocenił(a) serial na 6
Iwona_ola

W serialu tez doktor mowi do Beth w taki sposob o Janice, jakby doskonale ja znal :)

Husky20205

To że jakiś głupek molestuje kobietę w metrze to jest dla ciebie propaganda? To chyba nigdy nie jechałeś metrem. Propaganda to jest raczej tworzenie kolejnego filmu o genialnie przenikliwym kolesiu, który widzi więcej niż inni, podczas gdy większość facetów ma przenikliwość psychologiczną patyczaka i zerowy poziom dostrzegania niuansów, detali i subtelności. No ale jak wiadomo główny bohater zawsze musi być facetem inaczej chłopcy nie będą chcieli tego oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones