PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36241}
7,3 510
ocen
7,3 10 1 510
W słońcu i w deszczu
powrót do forum serialu W słońcu i w deszczu

wow. siadam sobie przed TV jak nigdy z kanapkami i nie widzę jakiejś sieczki tylko przyzwoity odcinkowy film. fajnie się to ogląda. dopiero dziś dowiedziałem się o jego
istnieniu... żałuję też, że nie widziałem 1. odcinka :/

ocenił(a) serial na 8
przemson89

No ja też nie widziałem tego serialu, a zacząłem oglądać jak się panowie zaczęli bić .

ocenił(a) serial na 7
pekas

Ja też od wczoraj oglądam i dzis zmieniam zdanie
Nie żenada ale przyzwoity serial
Klan może się schowac

pekas

internet pozwala na nadrobienie pierwszego odcinka acz wymaga to cierpliwości ;)
nie wiem czy serial będzie jeszcze powtarzany i pierwszy odcinek pojawi się choćby po północy na TVP...jeśli ktoś wie to niech napisze. bardzo chętnie nagrałbym sobie wtedy ten odcinek by obejrzeć jak człowiek w TV.

przemson89

No i były powtórki... Po sześciu latach!!!

ocenił(a) serial na 8
przemson89

Przypadkiem włączyłem i się wciągnąłem, świetny serial.

ocenił(a) serial na 8
przemson89

Ja dopiero pierwszy raz oglądałem to ale wydaje się ciekawe i nie tylko chodzi mi o fabułę ale także o stary klimat Polski. Swoja drogą dziwne że film z lat 70 a ja dopiero pierwszy raz go widzę w tv.

ocenił(a) serial na 9
hubert27

Ten serial to rewelacja sezonu!
Choć z lat 70. to jest to najlepszy serial emitowany w tym roku w ogóle, spośród wszystkich. A to dlatego, że jest wiarygodny. Świetna robota: scenariusz (dialogi!), reżyseria, muzyka, montaż, no i aktorzy, autentyczni do bólu.
REWELACJA!

ocenił(a) serial na 7
przemson89

Teraz emituje to właśnie Kino Polska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones