PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870937}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in 80 Days
6,7 857
ocen
6,7 10 1 857
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum serialu W 80 dni dookoła świata

I dobrze! jesli wszystko miałoby byc po staremu to po co krecic nowego.
Fantastyczne zdjecia i swiatło. Fabuła... no coz nie da sie nie zauwazyc wszechobecnej emancypacji, Ciapowaty Fogg, nie spodziewam sie ze wroci do londynu z ksiezniczka, ale spodziewam sie za Abigail hajtnie sie z Paspartu. Swietna europejska produkcja, mi sie bardzo podoba po E4 czekam na wiecej

Madavi

Gdzie można obejrzeć ten serial?

ocenił(a) serial na 8
AgataWells

W wersji originalnej n'a dailymotion... Narazie jest 5 odcinow. Troche meczy, bo co pare minut reklamy, ale da sie orzezyc.

Buenovista

Dziękuje

ocenił(a) serial na 8
AgataWells

Wszystkie juz sa n'a dailymotion ❤️

AgataWells

Ja obejrzałem cały 1 sezon na canalplus.com

Madavi

Cóż, może po prostu nie kręcić "po nowemu"? Może nakręcić coś zupełnie nowego.
Czekałam na tę produkcję, odkąd usłyszałam, że Tennant zagra główną rolę, ale na razie nie mogłam przebrnąć przez pierwsze 20 minut serialu. Tak, przyznaję się - jestem zwolenniczką wierności pierwowzorowi i nie widzę za bardzo sensu w używaniu imion znanych bohaterów, ale tylko imion, bez ich charakteru i na dodatek wplatanie ich w jakąś wariację scenarzystów. Czuję się oszukana oglądając taki twór. Pozostanie mi więc chyba nadal wersja z Brosnanem, niedoskonała, ale przynajmniej mająca jakiś związek z powieścią.

ocenił(a) serial na 3
milkaway

całkowicie się z Tobą zgadzam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones