PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792812}
8,2 5 278
ocen
8,2 10 1 5278
Violet Evergarden
powrót do forum serialu Violet Evergarden

Serial ma dzis premierę na netflixie - co tydzień nowy odcinek

ocenił(a) serial na 8
boromeusz

Strasznie zaciewil mnie , i nie moge sie doczekac nastepnych odcinkow

ocenił(a) serial na 9
boromeusz

Widziałem. Coś pięknego. Animacja nie z tej ziemi, a główna bohaterka strasznie mnie interesuje. Z wielką niecierpliwością czekam na dalsze odcinki.

boromeusz

Czuję się jakbym oglądał wydarzenia po 'Grobowcu Świetlików', chociaż wiadomo, że to niemożliwe. Jestem zachwycony po tym pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Kafsony

ja podobnie!

boromeusz

Po 3 odcinkach można powiedzieć że to bardzo urocze anime :) Dość dramatyczne i te anachronizmy jak maszyna do pisania i sztuczne ręce w pełni sprawne wykonane z 'adamant silver'.

RadoslawKamil

Anime jest osadzone w umownym czasie (przestrzeni zresztą też), więc trudno mówić o anachronizmach :-)

ACCb

Występowanie w jednym czasie maszyny do pisania i super sprawnych sztucznych kończyn wydaje się niczym występowanie statków kosmicznych i strzelanie ze strzelby :) Jak dla mnie to na plus. Lubię takie zabiegi :)

RadoslawKamil

Pola ryżowe na tarasach w górach w Holandii są równie odjechane. "Gdzieś tam kiedyś w Europie" w oparach steampunku... Bo w sumie nie sztafaż jest tu najważniejszy.

ACCb

Ładnie ujęte: w oparach steampunku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones