PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592691}

Vera

7,7 1 628
ocen
7,7 10 1 1628
6,0 3
oceny krytyków
Vera
powrót do forum serialu Vera

Vera to Vera

ocenił(a) serial na 8

i bardzo dobrze. Podoba mi się to, że w brytyjskich serialach można spotkać tak różne postaci wiodące: w "Lutherze" poważnego, śmiertelnie smutnego Luthera, w "Prime suspect" błyskotliwą, trochę histeryczną karierowiczkę DCI Tennison, w "Crackerze" jowialnego Fitza, który potrafi rzucić dowcipem w każdej sytuacji, a w "Verze" mamy rozczochraną panią pod 60-kę o piskliwym głosie, przenikliwym spojrzeniu czarownicy i ze skłonnością do ciastek.
Bo ludzie są różni i to jest piękne:)
Poza tym mamy w "Verze" piękne plenery i zdjęcia i już tylko z tego powodu mogłabym ten film oglądać i oglądać. Mi się podoba.

ocenił(a) serial na 8
Luella

Ładnie powiedziane.

ocenił(a) serial na 8
yrrah

Dziękuję:) Po prostu uwielbiam brytyjskie seriale.

ocenił(a) serial na 8
Luella

:)

yrrah

Zgadzam się:)
Na Verę trafiłam dopiero wczoraj, przez przypadek. Ale był to przypadek szczęśliwy. Już ją lubię (w ogóle przepadam za Blethyn). Poza tym z brytyjskich bohaterów serialowych uwielbiam Jacka Taylora ze "Spraw Jacka Taylora" i detektywa Chandlera z "Mordercy z Whitechapel": jeden to niekrzesany ponurak, a drugi to wymuskany dżentelmen. Różnorodność jest piękna!

ocenił(a) serial na 9
Luella

To fakt, plenery są piękne. Potrafię na chwilkę podczas filmu wyłączyć się i podziwiać ich piękne widoki. I wcale nie straszny mi deszcz. Aż chciałoby się tam być.

ocenił(a) serial na 8
mnulka

No, akurat tego lata angielskiej pogody nam nie brakuje i w Polsce:) Napawam się deszczem choć krajobrazy za oknem zgoła inne... Jak to dobrze, że można podziwiać piękne widoki oglądając świetny serial.

ocenił(a) serial na 9
Luella

To fakt. Choć ja mieszkając w zachodniopomorskim nie doświadczam aż tyle deszczu. U nas raczej susza...

ocenił(a) serial na 9
mnulka

Moze ktos wie kiedy kolejne odcinki ? :)

ocenił(a) serial na 9
Coco_5

Ja nic nie wiem.

Coco_5

Angielska Wiki podaje takie informacje, cytuję dosłownie:

Series 3
In August 2012, Vera was renewed for a third series of 4 x 100 minute episodes with both Brenda Blethyn and David Leon returning for the new series. Series 3 is estimated to be completed January–February 2013 however it has not aired yet. Been told it could air from 25 August - 15 September or in October 2013.

Series 4 (2014)
On April 22, 2013 ITV renewed Vera for a fourth series even before the third series had aired. The fourth series is currently being filmed in the North East and is due to be aired in 2014.

ocenił(a) serial na 9
pani_karka

Dzieki :) No wlasnie, bo mnie sie wydawalo juz dawno miala byc 3 seria. Juz nie moge sie doczekac :)

ocenił(a) serial na 9
Luella

Lepiej bym tego nie ujęła:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones