PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834930}

Uwięzione: Hotel Oaza

Vis a vis: El oasis
7,3 3 829
ocen
7,3 10 1 3829
Uwięzione: Hotel Oaza
powrót do forum serialu Uwięzione: Hotel Oaza

O ile czegoś nie ominąłem, to zostało powiedziane tylko, że od 2 lat Zulema i Maca współpracują.

ocenił(a) serial na 7
Piatke

4 sezon kończy się ucieczką Macareny i Zulemy z więzienia, a tu pokazują, że niby wychodzą z więzienia i Zulema potem odnajduje Macę... Przecież Zulema nie wyszłaby tak wcześnie po tym wszystkim co przewinęła i dlaczego nie pokazali jak zostały złapane? Nie wiem czy to ja coś nie zrozumiałam, czy jest jakaś luka w scenariuszu?

nieopodal_mnie

Nieprawda, w 4 sezonie nie ma nic o ucieczce. Przypominam ostatnią scenę - po rozróbie wszystkie więźniarki razem z Zulemą i Macareną siadają na dziedzińcu (gdzie żegnają Sole) i czekają na policję.
Później widzimy Terę, która przychodzi do więzienia już odmieniona, ma rodzinę, wyszła z nałogu. Opowiada, że te wydarzenia miały miejsce 12 lat temu, opowiadając o tym co stało się z poszczególnymi osadzonymi, wspomina, że Maca i Zule działają razem.

Podsumowując wychodzi na to, że od 4 sezonu do Oazy minęło plus minus 12 lat.

nieopodal_mnie

A, no i to nie Zulema odnalazła Macę tylko odwrotnie. Macarena przyjechała po Zulemę, kiedy Zulema wychodziła z więzienia.
Nie wiemy ile lat wcześniej Maca wyszła.

Piatke

Tak i było jeszcze jak Maca w 5 sezonie zadzwoniła do brata Rómana, który poinformował ją, że została ciocią.... 7 lat temu.
Czyli 7 lat się na pewno nie widzieli, a ostatni raz kontakt mieli w Cruz del Norte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones