PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 048
ocen
3,0 10 1 7048
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

HAHA. Nie no nie sadzilem ze sie tu kiedykolwiek pojawie. Ale co tam mysle musze ten szit ocenic. oczywiscie 1/10 bo ktoz by sie spodziewal inaczej? Gra aktorska dno, ale i tak najgorsze w tym serialu jest zdawanie relacji z doslownie minuty serialu, HAHA ! To wyglada tak:

przykład:

- widzisz jak Jacek wali w morde Ewke i trzaska drzwiami bo go zdradzila, wiadomo duzo slow i emocje bohaterow mozna odczytac bez problemu, od razu wiadomo o co chodzi

- Jacek ci mowi do kamery ze ja walnal w morde, ze go zdradzila i nie chce jej znac i ogolnie razem z Ewką mowi ci wszystko to co widziales przed chwila

- na koncu dolacza do tej calej sceny kabaretowej pan narrator, ktory rowniez mowi ci co zaszlo tylko w "obiektywny" sposob a moze i nie juz sam nie wiem ale zakladam ze tak by bylo bardziej profesjonalnie

Tak wiec trzeba byc kompletnym idiota zeby z 1 sceny trwajacej minute nie zaczaic rzeczy ktore pozniej sa nam tlumaczone jeszcze 2x i moim zdaniem to najbardziej psuje ten caly cyrk, dziwie sie ze ktos jeszcze nie wpadl zeby zaczac robic produkcje tego typu bez zbednych monologow, ale zapewne to wypelnia cala luke czasowa zeby odcinek mogl iles tam trwac, bo jakby to wyciac to reklamy bylyby dluzsze.

kosiorwks

Heh, no prawda. Najwyrazniej chca nam pokazac emocje bohaterow i ich inwidualny punkt widzenia.
Ale te ich teksty i 'aktorstwo' najbardziej mnie dowalaja. Kto wymysla taka patologie ?
Wiekszosc rzeczy jest cholernie przerysowane

crulova

Ale serio wycinajac te wypowiedzi i narratora nie byloby takiej beki z tego. Np 997 bylo rezyserowane czy te W11 itp są rezyserowane, to jakby tak zrobic to nie byloby takiej beki z tego chociaz wiadomo ze W11 to syf.

crulova

Ale serio nie byloby takiej beki z tego jakby wyciac te wypowiedzi+narratora, np 997 czy W11 tez sa rezyserowane, chociaz wiadomo ze W11 to syf. W ogole polska telewizja to padaka.

crulova

Właśnie to jest najlepsze w tym daremnym serialu:

Narrator: Jacek nie wie co robić!

Jacek: No nie wiem co mam zrobić!

BTW
Wczoraj koleżanka mi opowiadała, że był też odcinek o kobiecie co myślała że skasowała Internet - czego to oni nie wymyślą.....

ewcynka16

Hahaha
No rzeczywiscie.

ocenił(a) serial na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones